Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 3. 3. 2006 18:25

zajimalo by me, v cem je to tak zvlastni...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 3. 2006 01:01

Přečti si tohle http://games.tiscali.cz/reviews/killer7gc/index.asp nebo se podívej na nějaké videa ze hry a budeti jasné proč je ten smích tak šílený...se na to moc těším...všude se píše že je to takové umělecké dílo se skvělou originalitou a přesně takovou hru chci
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 3. 2006 01:02

Dobré vědět: PS2 verze (kterou jsem nehrál) má údajně delší nahrávací časy, horší textury a nestabilní framerate. Pokud je tomu opravdu tak, je to výrazný argument ve prospěch Nintendo GameCube verze (i v ní se mi každá místnost nahrávala dvě až pět sekund). :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pierek14 4. 3. 2006 20:36

Koupil jsem si dneska v Německu za 19.99 Eur Burnout Revenge pro Xbox. Hrál jsem to sice zatím jenom půl hodinky, ale je to docela dobré. Grafika mě dostala, na tohle vůbec nejsem zvyklej (s Gamecubem ani s mým prastarým počítačem či s PS2 se to vůbec nedá rovnat) a hezká je i možnost mít jako soundtrack hudbu z harddisku
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 4. 3. 2006 23:17

2PSK: Jo, verze na PS2 je rozhodne horsi. Hlavne ty loadovaci casy jsou na zabiti.
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pierek14 5. 3. 2006 00:53

No nevim jak to vypadá mezi Xboxem a PS2, ale asi XBox bude mít o něco kratší... každopádně při porovnání mezi Xboxem a Gamecubem jsou rozdíly v načítání pekelné, i když NFS Most Wanted se mi i tam načítal dosti dlouho.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 5. 3. 2006 10:40

pierek: KK mluvil na Petera SK ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod pierek14 5. 3. 2006 12:26

Aha... njn už zase trapas :D
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Malkovich 5. 3. 2006 21:31

XIII v české verzi za 149,-Kč.Jedna z mála zakoupených originálek. :roll: :oops:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 6. 3. 2006 09:04

Paar píše:zajimalo by me, v cem je to tak zvlastni...

Asi tak ve všem...

Měl jsem víkend ve znamení právě Killer 7. Plně jsem se dostal do herních principů a jedu :-) Prostě rachot, težkej rachot. Totálně mě dostalo "zkutečné" první video. To mísení stylů zpracování grafiky. Skvěle zpracované 3D objekty s odlesky, texturou, zkrátka vše dokonalé v kresleném pozadí...

Hodně mi to připomíná herním stylem Broken Sword, jen mnohem akčnější. Skvělá akční adventura. Dokonalé. Nezkutečně originální záležitost.

Mnooo a hudba, to je kapitola sama pro sebe. Hudba mi parádně sedí, je nevtíravá, dokreslující, jindy výrazná, dominující...prostě totál. CAPCOM se sakra blejskli!!! Tak jako v poslední době pořád. Ikdyž Tajfunovi Džouvi jsem na chuť zrovna nepřišel :-)

EDIT: také je nově pojatá možnost pohybu. Kdy se všichni radují s neomezeného pohybu po krajině, tak zde je pohyb omezen pouze na jednu jedinou linku. Tzn., že je možné jít buď dopředu nebo dozadu. Na křižovatkách pak zvolit směr.
Naposledy upravil dr.miša dne 6. 3. 2006 10:09, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 6. 3. 2006 09:06

[quote="Karel Kališ";2PSK: Jo, verze na PS2 je rozhodne horsi. Hlavne ty loadovaci casy jsou na zabiti.[/quote]

Problémi s nahrávacími časy jsem hodně pocítil v Soul Caliburu III., to jsem myslel, že to nepřežiju, hmm
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 3. 2006 13:22

dr.miša";[quote="Paar píše:zajimalo by me, v cem je to tak zvlastni...

Asi tak ve všem...

Měl jsem víkend ve znamení právě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 6. 3. 2006 13:36

Pokud máš rád věci (hry) tak trochu jinak a nově, tak tě to chytne za pačesy (snad nejsi holohlavej :-)) a už tě to nepustí. Určo dej vědět co a jak.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 3. 2006 13:41

No to si piš že chci něco nového a originálního a plešku nemám :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 3. 2006 14:08

No, na K7 je nejlepší asi příběh. Takže se obrň dobrou znalostí nějakého toho světového jayzka.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka