Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 14. 10. 2005 11:39

a je to dobra hra? :)
Naposledy upravil Paar dne 14. 10. 2005 19:19, celkově upraveno 1
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 14. 10. 2005 12:05

No, mám ji od včerejška a nehraju zatím nic jinýho, uvidím jak dlouho mě to bude bavit. Ale já mám logické rychlíky velice rád už od dob tetrisů, sokobanů, logicalů, pipemanií apod., takže tohle je přesně můj šálek čaje :-)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 14. 10. 2005 17:52

LOGICAL - i love it!

Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 14. 10. 2005 18:15

to je nejaka gamesa ci co?
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 14. 10. 2005 18:27

Jee, Logical, to sem hraval na zakladce :)
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 14. 10. 2005 18:32

vsuvka: hral nekdy nekdo z vas hru ambermoon? ocelote? je to amiga exclusive
Obrázek

jinak podle me je nej logicka hra atomix :)

Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Paar dne 15. 10. 2005 09:02, celkově upraveno 2
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 14. 10. 2005 18:39

AMBERMOON jsem samozřejmě hrál a i jeho "prequel" AMBERSTAR (na jejichž základě vzniknul "tvůj" ALBION, ale to asi víš, jinak by ses neptal, viď :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 14. 10. 2005 18:42

jak se ti to zdalo? jsou to totiz "predchudci" meho favorite Albionu. amberstar je stara krokovacka, ambermoon uz je mnohem bliz k albionu. parkrat jsem to zkousel rozjet na emulatoru - uspesne, ale strasne se to sekalo...
hral jsi german nebo english version? a rekni sve dojmy, zajimalo by me to...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 14. 10. 2005 18:53

AMBERSTAR jsem jen okusil až v době po FF8, takže mě zkrátka nezaujal. S AMBERMOONem jsem strávil mnoho bezesných nocí a je na něm hned poznat, že na něm dělali stejní autoři jako na ALBIONu. Moc už si to nepomatuju, jen dobrý příběh, a to že jsem ho nikdy nedohrál. Ale jinak super. Byla to na AMIZE alternativa od "čtverečkových" dungeonů.

P.S. ALBION byl původně chystán i na AMIGU. Vyšlo dokonce i demo se začátkem hry a až později se THALION rohodli projekt zrušit kvůli pirátsví a posledním dnům AMIGY. Doporučuju zahrát si od nich jednu z nej nej plošinovek, co jsem kdy hrál - LIONHEART.

Obrázek
Věřili byste, že ta hra běžela ve 32 barvách ?
Naposledy upravil OCELOTR dne 14. 10. 2005 18:54, celkově upraveno 1
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 14. 10. 2005 18:53

to si neodpustim :)

Amberstar
Obrázek

Ambermoon
Obrázek

Albion
Obrázek

taky ted hraju na GBA Final Fantasy I - je to narez, i kdyz na novejsi FF to nema (slaby pribeh). kdo nehral, necht zahraje si!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Paar dne 15. 10. 2005 08:48, celkově upraveno 4
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Paar 14. 10. 2005 18:59

ocelot69 píše:AMBERSTAR jsem jen okusil až v době po FF8, takže mě zkrátka nezaujal. S AMBERMOONem jsem strávil mnoho bezesných nocí a je na něm hned poznat, že na něm dělali stejní autoři jako na ALBIONu. Moc už si to nepomatuju, jen dobrý příběh, a to že jsem ho nikdy nedohrál. Ale jinak super. Byla to na AMIZE alternativa od "čtverečkových" dungeonů.

P.S. ALBION byl původně chystán i na AMIGU. Vyšlo dokonce i demo se začátkem hry a až později se THALION rohodli projekt zrušit kvůli pirátsví a posledním dnům AMIGY. Doporučuju zahrát si od nich jednu z nej nej plošinovek, co jsem kdy hrál - LIONHEART.

obrazek

Věřili byste, že ta hra běžela ve 32 barvách ?
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Paar 14. 10. 2005 19:13

jeje, po sheldnuti logicalu, ambermoonu, amberstaru, albionu, lionheartu ci atomixu mi ukapla nejedna slza! ty stare hry jsou nejlepsi...

mimochodem toto je taky ve 32 barvach:
Obrázek
Naposledy upravil Paar dne 15. 10. 2005 09:04, celkově upraveno 2
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 15. 10. 2005 00:01

*nostalgicky vzpomíná* Jo, to tehdá bývaly doby. Amberstar s Ambermoonem jsme hrávali s kamarádem, Albion zase každý zvlášť a každý den si vyměňovali nové poznatky. Památné doby, kdy jsme stokrát obíhali ostrov kvůli semenům, získávali tak šílené zkušenosti a ke konci byli skoro neporazitelní. Přes sto hodin hraní to zabralo určitě, ale kolik to bylo přesně, to už nikdo nespočítá.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 15. 10. 2005 08:45

jo seminka to bylo neco :) . stvalo me, ze Sira (na kockoidni holka), ktera ty seminka pouzivala, mela super silna kouzla, ale sla vzit jen s tim julinem Melfasem (driud), ten mel kouzla prumerna. hraci doba je opravdu VELMI dlouha, ale v pripade teto hry je clovek rad, protoze je to svet strasne pritazlivy. kdyz se to jeste hralo v cestine, tak nebylo co resit... krasna barevna grafika (i ted pohladi po dusi), pribeh (i laska :) ), napinave dungeony, puzzle, mnoho rozmanitych nepratel (kurna ja brecim :cry: ) - ted delam te hre reklamu :) ... zajimave je, ze je to takovy meziclanek mezi zapadnimi a vychodnimi RPG, alespon mi to tak pripada...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Paar 15. 10. 2005 18:01

jak jsem rekl drive - hraju FF1 na GBA. je to super, strasne moc me to bavi, ale takove super RPG mi je lito hrat doma na handheldu, nereknu, kdyz cestuju. napadlo me koupit si GB Player, no a ptam se, jestli nekdo nema na prodej - novy je drahy :) . no zas tak moc ne... takze - neprodal by tady nekdo GB Player periferii na GC?
Paar
Chosen One

Předchozí stránkaDalší stránka