Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 4. 2005 13:18

S tim SONICem souhlasim. Starej SONIC je moje nejoblíbenější hra na PC (na emulátoru ;-)). Jsem zvědavej jakej bude SHADOW THE HEDGEHOG pro PS2.

Jinak já sem teďka začal znovu pařit FFX-2. Když se přenesu přes plytkej příběh na jakej sem nebyl u FFX zvyklej, tak si říkám že ta hra má co nabídnout. Minimálně jako "datadisk" k FFX skvělý ;-).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2005 15:55

az na to ze ten "datadisk" je temer stejne drahy jako FFX samotne:)...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 4. 2005 16:00

Stejně ti trvá minimálně 30 hodin než ji dohraješ(bez bonusů atd.). Nehledě na možnost dvou rozdílných scénářů. Proto říkám "datadisk" v uvozovkách - nemusí sednout každé FFF, já se však skvěle bavim.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2005 16:32

Ja hral demo, behal jsem tam po nejakem chramu dokola navrch. Moc me to netahlo...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2005 16:32

Za to Final Fantasy VII je jine kafe :)
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod axel222 28. 4. 2005 19:01

Ja pařim Fifa Street na PS2 je to hodně goodovej fotbal dost mě to baví je to hustotka ,jinak to střídám s GTA :San Andreas taky nemá chybu hustýý... :D
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 4. 2005 00:46

Paar píše:Ja hral demo, behal jsem tam po nejakem chramu dokola navrch. Moc me to netahlo...

Tahle hra má fakt co nabídnout(Určitě víc než celoroční produkce EA). Minimálně nejvíce miniher, co je v jakékoliv hře k vidění. Ale je pravda že FFX-2 mě chytla až napotřetí.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 29. 4. 2005 10:32

Tak se nám ta diskusní fóra docela hezky rozjíždějí. Já teď hraju Knights of the Old Republic II. Není to špatné, ale přeci jen mě to zatím nezaujalo tolik, jako jednička, je to zatím úplně totéž. A támhle se na mě zubí krabice World of Warcraft, máte s tím zkušenosti? :wink: A ještě něco, hráli jste někdo už Xenosagu 2? Co na ni říkáte?
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod lasl 29. 4. 2005 12:44

Chumbaba píše:A ještě něco, hráli jste někdo už Xenosagu 2? Co na ni říkáte?
lasl
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 4. 2005 14:12

Xenosagu 1 a 2 si pořád ještě "dlužim". Neni čas. Když na PS2 vychází 20 dobrejch RPG do roka. Ach jo :( .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 30. 4. 2005 10:55

Zrovna parim Billy Hatcher and the Giant Egg. ***** jak prase. Sice tezke, sem tam nejaka ta chyba v programu, ale dost zabavne. Miluju plosinovky, kde se musi udelat nejaky ukol a za to ziskat odmenu.
Muj prvni taovy pocin byl Mario 64 - ziskavani hvezdicek
druhy Banjo-Kazooie - puzzle dilky
Mario Sunshine - slunicka
Donkey Kong 64 - zlate banany
Billy Hatcher - emblemy odvahy

Nejlepsi je ale Mario, to je nezapomenutelny zazitek. Perfektni pohadkovy svet... At uz je Mario 128!
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 2. 5. 2005 07:17

tak to já jsem tycoonák, pařím (no, spíš hraju) roller coaster tycoon 3, taky railroad tycoon 3 a vneposlední řadě zoo tycoon 2, sice se to nezdá ale je to sranda, ještě hraju Tonyhawk´s Underground 2.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod J.Mataj 2. 5. 2005 18:02

Já sem teď začal hrát takovou japonskou tahovou strategii podobnou Final Fantasy Tactics - Dragon Force, na Seze Saturnu. Vystupuje v ní strašný množství charakterů, který spolu mezi souboji různě debatují, je to docela nářez.
J.Mataj
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 2. 5. 2005 19:03

neznam :(
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod J.Mataj 2. 5. 2005 19:13

http://www.gamespot.com/saturn/strategy ... eview.html Dragon Force is one of those rare games that demands countless hours of attention, hours that pass by unnoticed as day turns into night, and night back into day. In fact, this game alone makes the Sega Saturn worth purchasing.
J.Mataj
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka