Krize herního věku

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Extremez 21. 11. 2016 12:24

Ahoj :D mám problém, nevím co už hrát. Teď jsem dohrál The Last of Us a nevím co teď, mám ještě NFS, ale tam nevycházej už žádný aktualizace tak je to celkem nuda :D. Tak bych poprosil nějakou radu, ohledně hry který vydrží dýl než týden :)-
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 11. 2016 18:15

The Crew, TDU 1+2, L4D 1+2... toho je.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2016 19:15

Zrovna po TLOU těžko něco najdeš :D

Kdybych měl víc času, tak si dám Zaklínače a Skyrim.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2016 12:08

Dishonored 1 a 2.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 22. 11. 2016 12:56

The Crew hraju na PC.. nevim jestli to vyšlo na PS4.. Skyrim je fajn, teď prej na konzole do toho přidali i různý mody.. tak to asi vemu.. a Dishonored si počkám na recenzi.. vůbec netuším o co jde :D
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 22. 11. 2016 14:41

Extremez píše:Ahoj :D mám problém, nevím co už hrát. Teď jsem dohrál The Last of Us a nevím co teď, mám ještě NFS, ale tam nevycházej už žádný aktualizace tak je to celkem nuda :D. Tak bych poprosil nějakou radu, ohledně hry který vydrží dýl než týden :)-

Zkus třeba říct nějaký styl, žánr, na který bys měl případně chuť.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 22. 11. 2016 15:56

hele je mi to celkem jedno, hlavně aby to vydrželo nějakou tu dobu :)
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 11. 2016 16:26

Solitare
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 11. 2016 23:40

Minecraft, jakákoliv Civilizace, XCOM, GTA5, Rocksmith 2014... twe toho je...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2016 00:21

Bacha na to, že Minecraft je nejlepší ve více lidech. Jsem začínal sám, pak hrál chvíli s lidmi a od té doby to nemůžu hrát, protože sám to není ono. To byly daleko lepší příběhy než ve většině her :D

Třeba jsem šel a zapadnul do díry. Kámoš ti tam naházel žebříky a šlo se dál. Jasně, pokosil jsem pár "věcí" uvnitř, ale bez žebříků bych neměl šanci, protože jsme šli z výpravy a měl jsem hromadu věcí s sebou a nic na kopání. Toho byla hromada. Nebo jako jsme dávali draka mečem z kamene. Nebo i hledání těch dvou bran. Mezitím se zapomenete a začnete něco stavět společně. Prostě pecková hra, jen sám to není ono :(
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 23. 11. 2016 11:05

Minecraft jsem hrál když to začínalo, jak byl ten velkej boom s tím, ale teď mě to nějak už nebaví no :D
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod koule13 24. 11. 2016 14:54

Jo Dishonored 1 a 2 ti taky doporučím, nebo klasika CSGO. A nebo jestli máš rád válečné hry tak třeba War Thunder. U něj se dá vydržet hodně douho. :D
koule13
First Blood

Odeslat příspěvekod Extremez 25. 11. 2016 11:21

Hele zrovna CSGO jsem hrál, ale pak mi nějakej rusák čmajznul účet a udělal si na tom VAC ban, tak si už nezahraju, jinak War Thunder je celkem fajn, ale nevim no, dlouho jsem u toho nevydržel :D.
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod koule13 25. 11. 2016 12:24

Prej "rusák čmajznul" :D tak přiznej že si experimentoval s aimbotem. :D A War Thunder holt není pro každýho, musíš na to mít zálibu v historii a válečnejch hrách.
koule13
First Blood

Odeslat příspěvekod Extremez 25. 11. 2016 12:33

Tak jasně no :D prostě už si přijdu celkem starej na blbnutí s letadýlkama :D
Extremez
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků