Nintendo Switch (původně NX)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2016 00:17

Mně líbí, jak oznámili, že na to vydají ty WiiU pecky. Takže WiiU bych neměl, ale hry z něj ano. Proč ne, na těch pár Mário her to stačí. Jen je škoda, že WiiU nezlevnili. Tak za 4000,- před dvěma lety bych do toho šel. Ono to ale stojí pořád 8 :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 11. 2016 10:16

jezek píše:Jinak jsem naprosto přesvědčený, že je to konzolka přímo pro mne. Princip hraní plus zmíněné japonské studia... no nemůžu se dočkat.


Též se mi ten nápad hrozně líbí a myslím, že by to konečně mohlo mít úspěch i jinde. Totálně nadšení byli už z UbiSoftu atd.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 11. 2016 00:36

Prosím tě, lidi z Ubisoftu musí být nadšení z absolutně všeho, v čem je nějaký křemík, podle jejich prohlášení pokaždé, když vyjde nějaký HW... Co by taky jiného asi měli říkat že? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 13. 1. 2017 12:24

Nikdy bych neveril, ze se zrovna na patek 13. dockame takove naloze japonskych her:

(1.) Xenoblade Chronicles 2
(2.) I am Setsuna
(3.) Dragon Quest X
(4.) Dragon Quest XI
(5.) Dragon Quest Heroes I•II
(6.) No More Heroes Squel
(7.) Project Octopath Traveler
(8.) Romance of the Three Kingdoms
(9.) Shin Megami Tensei..
(10.) Disgaea 5 Complete
(11.) Story of Seassons (Harvest Moon)
(12.) Fire Emblem Warriors
(13.) Tales of..

Dnesek je bezesporu dnem vsech Hardcore hracu, smekam.
Naposledy upravil sega.maniac dne 13. 1. 2017 19:53, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 12:29

Asi jsem málo hardcore :D Ale Shenmue na PS4 určitě zkusím ;)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 14:14

Stejně nechápu, proč nemůžou udělat normální konzoli jako normální firma a jen tam nacpat ty jejich hry. Dyť by to byla pecka. Ne, oni radši udělají další fail :D Tak snad cena brzy spadne tak na 4 a bude šance, že to někdo koupí. WiiU ukázalo, že když cenu přestřelíš, tak to prostě nikdo nekoupí. 3DS nikdo také nechtěl, tak se snížila cena a jak se to rozjelo. I když 3DS mělo i super hry, tak kdo ví.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 14. 1. 2017 09:54

Kdyby na tom šly používat DS hry tak snad, takhle ...
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 1. 2017 11:11

Zase ale ta Zelda vypadá luxusně a ten Mario kart taky. Kdybych měl WiiU, tak bych to tak asi neviděl. Zatím nevím, ale stejně mi přijde, že Nintendo teď vede nějaký lempl. Hlavně nechápu, proč bych vytahoval tu konzoli ze stojanu. Funkčnost k ničemu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 14. 1. 2017 23:14

Tohle fail nebude, protoze to je hlavne handheld, a tam Nintendo nefailuje:)
Je spatne se na to divat jako na ,,velkou,, konzoli, tam to neobstoji, ale jako handheld, pujde o nejvykonejsi handheld na svete, s mega portfoliem her. Tipuju velkej uspech. Mozna ta cena, muze bejt problem, ale spis tady u nas, v jap a americe to takova palka nebude, ale porad vic nez treba 3DS pri launchi.
Me osobne se to libi, ja nikdy nebyl ochotnej si koupit nejakej kram na hrani do ruky, ale vzdycky me strasne stvalo ze ty hry co tam jsou nemuzu hrat, tohle by to mohlo poresit, takze pro me to bude zajimava ,,velka,, konzole :)
Sice po zhlednuti traileru na Xenoblade 2 me ta radost dost presla, pac ten udesnej art styl co do toho nandali me do ty serie vubec nesedi a nechci ho tam, ale uvidi se, az to vyjde.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2017 01:00

Handheld? :D Mně to přijde velikostí jako WiiU ovladač a to taky nebyl úplně handheld. Nevím, HH od Nintenda byla vždy špička a i poslední 3DS je pořád super. Jako možná pro děti do školy místo tabletu? Možná, jinak je to spíše parodie na HH a zároveň na stolní konzoli. Jako ty hry to dokážou vyzvednout, pokud dají cenu třeba 3 tisíce. Jinak to moc nevidím. Cena pro nás je sice jiná, ale 3DS také nikdo nechtěl za původní cenu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 15. 1. 2017 01:52

Prosimte, lidi sebou tahaj PS VITU, tablety, mega telefony a nikomu to nevadi. Kazdej den je jich plna tramvaj kdyz jedu do prace. A co treba 3DS XL, kdyz se rozlozi je to jak knizka..jo a taky lidi tahaj sebou knizky, ty sou jeste vetsi nez jakejkoliv elekronickej nesmysl do ruky. A je to mensi nez WIIU ovladac, uzsi a tenci. Samo u nas se to neprosadi, taky je pro vetsinu lidi slovo Nintendo synonymum lepry:) Leda ze by na to vydali NHL nebo mafii v cestine, pak mozna, hroznej buranov tady:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2017 02:16

Na XL mi nesahej :D To je normální konzole do ruky. Nevim, tohle se mi nezdá. Jako stejně hraju na 3DS jen doma, tak by to šlo. Ale nechápu, proč bych hrál třeba Zeldu s třetinovým výkonem v křesle, když si to můžu pustit na telce.

NHL na to prý bude, jen to bude verze pro X360 a PS3 :D

Tady je to celý strašný. To ještě potrvá, než z toho bude trochu normální země.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ales.hero 15. 1. 2017 10:06

Tak je zajímavé že na fórech tomu fandové N proklamují úspěch, protože na rozdíl od WiiU je Switch handheld. Přitom samotné N prezentuje Switch hlavně jako domácí konzoli. Pro mne je fajn, že konečně se dá hrát na samotném displeji v rámci celého domu bez omezení dosahu, na druhou stranu citelně postrádám možnost hraní pomocí dvou displejů. Hraní Mária s kámoši u grilování a piva jak jsem četl mi přijde jako spíše extrém než masová záležitost a důvod pro koupi. Také je otázka jestli stávající majitelé WiiU nahonem koupí novou konzoli, nebo si Zeldu zahrají na té co mají doma a budou vyčkávat. Krom nové Zeldy (kterou ale slibovalo už při rozjezdu WiiU) vyjdou samá pokračování her, které ale WiiU ve větším masovém měřítko prodat nedokázaly, tak proč by to mělo být u Switche jiné ? Ano slyším opět - handheld, ale nevím...Pokud se zkraje vydání nepodaří prodat dost konzolí, začne stejná bludná spirála jako v případě WiiU...navíc ty ceny. Když se před pár měsíci mluvilo o tom, že tentokrát ceny budou překvapivě přznivé, konzole za 6tis...jako majitel WiiU bych to toho asi šel.
ales.hero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 1. 2017 10:28

Mně přijde fajn, že hned ze startu má člověk jakože dva ovladače, tím pádem party hraní nebude až tak strašný problém. Zajímala by mě zpětná kompatibilita (jestli nějaká bude) - co se týče her, tam drobný problém vidím, nicméně než dohraju Zeldu, tak to bude sakra trvat... A pokud vím, WiiU Zelda bude později než Switch Zelda. Chybí mi tam znatelně Metroid a nějaké další nové IP, nemile mě překvapilo, že Skyrim bude až na podzim. Uvidíme, pořád se opatrně těším, až otestuju.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 1. 2017 10:48

Pekne sepsane http://bonusweb.idnes.cz/nintendo-switc ... magazin_oz

Kazdopadne min. v CR to vzhledem k tuzemskym nabidkam link (konzole, HDD, hra) nebude mit Switch snadne,
Naposledy upravil sega.maniac dne 15. 1. 2017 10:54, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků