Televize pro Xbox one

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod King22 30. 6. 2014 12:24

Vybírám televizi, co nejvhodnější pro xbox a za rozumnou cenu (10 - 12 tisíc). Poradíte? Na co si dát při výběru pozor nebo konkrétní tipy? Díky moc za odpovědi.
King22
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 6. 2014 14:14

Tesla Rubín...
:D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 30. 6. 2014 14:17

musí hlavně rychle překreslovat a taky by měla mít co nejmenší input lag. Za danou cenu bych doporučoval nějakou plasmu. Má o něco vyšší spotřebu, ale jinak jsou parametry jasně pro plasmu (pokud stojí oba panely cca stejně). Varoval bych u plasmy jen před jednou věcí a to, že plasma je kryta sklem a pokud na ni svítí slunce, tak se leskne více jak lcd
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 6. 2014 14:33

A plazma žere podstatně víc - osobně bych šel do LEDky, ono okem to stejně člověk nemá šanci poznat...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King22 30. 6. 2014 14:38

Díky za odpovědi. Spíš uvažuju nad tou LEDkou, ohledně toho input lagu mi byly doporučovány televize od Sony, ale nevyznám se v tom. Neměli byste spíš nějaký konkrétní tip?
King22
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 6. 2014 14:48

Já nevím, já mám LG 42LE620S a když aktivuji profil "hra", je to zcela v pohodě jako na monitoru. Pokud ale tenhle režim (TV si ho umí i zapamatovat pro příslušný HDMI port) nezapneš, je to zpoždění brutální.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King22 30. 6. 2014 15:28

Nějaký odkaz na konkrétní modely by nebyl? :-(
King22
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 6. 2014 16:59

Tak co se ti líbí musíš vědět spíše sám ne?
Indicie jsou asi LEDka, je mamá, tenká, málo žere a něco, co umí dobře herní režim.
To najdeš třeba v recenzích. Odemě víš, že LG to umí obstojně.
Takže si najdi oblíbený eshop, šavlema si vyber cenu a klikni na LED LG. 8-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 6. 2014 18:06

Já mám Samsung a taky jsem spokojený, input lag nezaznamenávám.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2014 18:18

Jen bych doplnil, že input lag tady nepozná nikdo snad nikdo, i kdyby byl půl vteřiny. Pro ty je pak ideální Gaikai, takže pořídit rovnou televizi s tím :D

Ertefol píše:ono okem to stejně člověk nemá šanci poznat...

To asi lepší nechat bez komentáře, co? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 6. 2014 18:19

Jestli okem poznáš rozdíl mezi LED a plazmou ve chvíli, kdy je nemáš vedle sebe, smekám...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 30. 6. 2014 22:02

no sorry ale rozdíl mezi led a plazmou opravdu poznám, i když je nemám vedle sebe.
Mě přišel i input lag znatelně vyšší u lcd, ale nemám zase vyzkoušeno tolik modelů :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod One_Z 1. 7. 2014 11:03

Nepoznat od sebe plazmu a LED (Edge) jde jen za velice specifických světelných podmínek. V klasickém domácím prostředí má většinou LED (Full) náskok během dne a plazma od momentu stmívání. LED - Edge je normální odpad a podvod na zákazníky ale nekup to když je to tak levný ... . Z hlediska hráče nebo filmového fanouška je podstatné kdy nejčastěji sleduje TV. Pokud přes den tak LCD (LED-FULL) je rozhodně lepší volba ale pokud je člověk přes den v práci a domů se dostane tak kolem večerních zpráv tak už má výhodu plazma.
One_Z
Killing Spree

Odeslat příspěvekod TeaGreen5 9. 7. 2014 14:15

Dobrý deň, mám v pláne potešiť bratranca Xboxom 360, viem že je to už stará konzola, ale chce xbox, a zas nemám 500 eur poruke, a on bude rád, kedže má počítač z roku 2005 načom si nič nezahrá, a konzola má predsa trocha lepšiu optimalizáciu, a menej ram žere.

Každopádne sa chcem opýtať či ich televízor je vhodný na dobré hranie napríklad FPS hier typu Modern Warfare 3, že keď to môj bratranec bude chcieť hrať naozaj na profesionálnejšej úrovni, či mu v tom .. ja neviem input lag telky či ako sa tieto veci volajú nebude brániť. Nechcem mu to zas kúpiť zbytočne, pretože viem že on v hrách zvykáva byť najlepší.

Model televízora je : Samsung F6400 3D SMART TV myslím 40 palcová uhlopriečka..

Počul som že tam má aj niaký herný režim, čo redukuje výkon ostatných služieb v pozadí či čo, no skrátka či sa vyplatí ten Xbox 360 kupovať, či to nebude niak tá televízia "obmedzovať" nároky mojeho bratranca.

Počítame s tým že natom bude hrať večšinou CoD a niaké závodovky, žiadne Crysis a battlefield, čiže mu to plnohodnotne stačí, predom Ďakujem za pochopenie.
Sony Xperia Z3 / 6.12.2014

Bývalky..
Galaxy N3 / 20.3.2014 - 15.7.2014
Sony Xperia Z1 / 12.2.2014 - 20.4.2014
Sony Ericcson K550i / 2007 - 2014
Samsung C300 / 2006 - 2007
Nokia 3220 / 2004 - 2006
Siemens A55 / 2003 - 2004
Siemens C35 / 2001 - 2003
TeaGreen5
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 9. 7. 2014 15:07

F modely Samsungu jsou myslím v naprosté pohodě. Koneckonců, je to vyšší řada.. Herní režim má Samsung zvládnutý dobře. TV ho rozhodně v ničem omezovat nebude.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků