Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 5. 2013 23:07

Pozor, Kinect dost zpřesnilo využití cloudové technologie, v offline je celkem na nic, online to má podstatně lepší latence. Reálné to imho je, otázkou je, jak nákladné to bude.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 5. 2013 23:54

Nevím no, furt tu je ten neodstranitelný lag, který se vzdáleností od serverů narůstá do takové míry, že by se z toho tdjohn s tou jeho input odezvou asi zvencnul :)
Prostě si nějak nedokážu představit, že by se mi grafika počítala někde na minframe v Praze... Pokud by šlo o systémovou logiku jako třeba u SimCity (což je jen tak mimochodem podvod), kdy ti server počítá ekonomiku města, nebo tak něco, tedy jakási "pomalejší" průběžná data, tam problém nevidím, ale u grafiky, kde se počítá každý frame? Koukni se na GaiKai, nebo OnLive - ano, funguje to, ale odezva se nedá srovnávat s domácí herní stanicí :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 6. 2013 20:43

Po přečtení toho blekotu o "cloud GPU" jsem už začal být definitivně alergický na slovo "cloud".

Prodávat 500GB externí disk + 500GB cloud úložiště jako TEROVÝ disk ???
Kde jsme??? Ano tohle se opravdu nabízí.

Jak může spolehlivě fungovat render grafiky nebo fyziky přes net??? Jak ten Bill ví co za net k tomu XB připojím? To když mi bude kolísat net, tak se budou "dynamicky" snižovat detaily ve hře? Nebo nedejbože padat fps?

Mám to chápat tak, že za stejné peníze bude mít člověk ve městě rychlejší konzoli než člověk na vesnici? :)

Já si koupím hardware na hry a oni mi v návodu sdělí, že když jim pošlu data přes net, tak mi je "zdarma" spočítají - čím víc jich v reálném čase pošlu, tím pěknější bude grafika.
To jsou doslova masivní mamrrrdi, každý kdo nosí hlavu na krku nemůže pochopit.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 6. 2013 20:56

Taky to nechápu... Zatím asi nejhorší ukázka toho, co dokáže vyplodit marketingové oddělení, když se mu šlápne na krk, kterou si pamatuju (jo vlastně ještě absolutní lži a výmysly, ale tomu už se nedá říkat ani marketing).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 6. 2013 21:07

Cobra - Ano velmi se to blíží prosté lži..

Mimochodem jelikož místo toho aby herní počítače zemřely a nahradily je konzole, tak pomalu ale jistě umírají klasické konzole a nahrazují je herní počítače bez slotů, zabalené "do jednoho kusu křemíku" a hlavně s přidělenými "user" právy ....

Dovolil jsem si "postavit" Xbox One s dílů klasického PC. Jak HW, tak kvalita šasi je minimálně srovnatelná - neli lepší.
A právě cena je to, co lze dnes velmi lehce porovnat. Dle očekávání je cca o 50% vyšší - ale z logiky věci nelze čekat stejnou že jo :)

Výhoda PC je v tom, že jej lze osekat o to, co vím že nechci...
Zde ale máme "plnou palbu" alá XB one..

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... SQ011R7M01
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 3. 6. 2013 22:18

Mohli by jste uvadet zdroje, je podstatnej rozdil v tom co zazni z MS, a v tom co pak prefabrikuje nejakej bulvarni platek kvuli cvivosti aby vydelali penize za zobrazenou reklamu.

Treba to, ze MS nabizi 1TB jako (500/500) jsem od MS nikde necetl.

To co bude delat cloud GPU, a v jakych hrach za jakych podminek bude, taky pokud vim se MS nikde nezminoval.
Naposledy upravil SPY dne 3. 6. 2013 22:19, celkově upraveno 1
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 3. 6. 2013 22:18

Tak to same je onLive GaiKai a podobne sracky. Akorat teda GaiKai prej funguje celkem ok (hra se nacte 1 level a potom se hraje..atd..)

MS uz X360 dosralo odkopnutim vetsiny dobrejch studii a znacek co meli, ted ziji jen diky Kinectu. Proste se shledli ve Wii.

Pro me osobne kinect a move velke zklamani. Je to nepresne a na *****.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 4. 6. 2013 05:51

SPY - Ze začátku píšu o cloudu obecně, a je to přenosný disk. Nabízí to tuším Asus. Tahle hrůza s MS nesouvisí.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 6. 2013 20:46

Obrázek
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 6. 2013 21:52

Ach jo... :roll:
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 6. 6. 2013 07:44

Narazil jsem na celkem hezké shrnutí všech těch negativních věcí kolem XO :arrow: http://www.neogaf.com/forum/showthread. ... st61470097

Hlavně to s eSRAM je zajímavé. Podle všeho s tím mají velké problémy, celá ta konzole prý je strašně uspěchaná a prezentace toho OS, který strašně vychvalovali byla fake. No, tady někdo zřejmě usnul na vavřínech.
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 6. 2013 04:54

Xbox One se jevi vice nez skvele o tom zadna, ale i presto me jedna vec znepokojuje, v CR letos oficialne nevyjde, coz by mi ani tak nevadilo, X1 se zde ofiko neprodaval nikdy a X360 az po roce (mel jsem hned obe), ale pry si jej nema byt mozne dovezt ze zahranici ci koupit z dovozu kvuli absenci ceskeho Xbox Live pro Xbox One :-( Proc proboha nejde pouzit UK account jako pred lety? Kazda nova hra se pry musi pred spustenim registrovat lokalne, coz bude asi hlidane ip adresou.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 6. 2013 09:57

Ale já myslel, že v ČR už pár let máš jakousi možnost si udělat oficiální fungující účet ne? V čem je problém?
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 6. 2013 19:31

Taky jsem to slyšel... Možná tam bude regionální zámek :) Akorát ne na hrách, ale na konzoli :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 6. 2013 20:39

N.Marko: Na Xbox One potrebujes primo Xbox One Live a CR zatim neni mezi 21 podporovanymi zememi.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka