Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 8. 2014 14:51

Co se sekalo na 360tce? :hm
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 8. 2014 14:55

Hry
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 8. 2014 14:58

Tak to buď hraješ hry nějakou nepříliš legální cestou, případně se Ti konzole přehřívá :)

EDIT:

K tomu TR ještě jeden komentář, pod který bych se klidně podepsal. :) http://www.hrej.cz/komentare/microsoft- ... s=og.likes
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 13. 8. 2014 15:52

No ja to spis vidim takhle ;-) https://www.youtube.com/watch?v=X-U2g99 ... ixyulzOnUQ

evlo > Otazka je cemu rikas sekani? Framerate se mezi XOne/X360 nelisi (Mas budto 30 nebo 60). Jestli ti k hrani nevyhovuje 30 fps tak si kup herni PC a "sekani" resit nemusis.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 8. 2014 16:22

Jako ono si fakt člověk musí uvědomit, v jakejch sr*čkách Square byl a pořád je a že by se ta hra fakt asi možná vůbec nezaplatila. Msoft prostě vytáhl peněženku a zaplatil. Už první hra se prodávala pod očekávání a tak tak se zaplatila ... Tudíž je to fakt pochopitelné. Stejně to vyjde minimálně na PC.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 13. 8. 2014 16:37

No tak kdyz pod ocekavani = 6M, kde to to znamena nejlepsi prodeje serie v historii, tak ten problem je jinde ;-)

Ja furt verim tomu, ze to i vyjde i na PS/PC, pochybuju ze by MS mel chut preplatit celkovy prodeje z PS/PC, to by se jim jen tak nevratilo ... Proste to vidim tak, ze zaplati marketingovou kampani na Xbox + TR v predvanocni sezone a budou radi ze jsou radi.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 8. 2014 16:42

Ono je taková poučka, že pokud hra stojí 100 milionů dolarů a více, tak potřebuje minimálně 6 milionu prodaných kusů. Tudíž asi tak. :)

Já věřím, že Msoft si pohlídá konzolovou exkluzivitu a hra vyjde jen na PC.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 13. 8. 2014 16:45

No, na typickou koridorovku v tom tech 100 mega videt nejde. Her podobnyho typu jsou tu 3 kopy, prodavaji mnohem min kusu, a k tomu na sebe dokazou vydelat.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 8. 2014 16:48

No, on se ten vývoj totiž poměrně protáhl a přilejvaly se prachy. SE očekával prodeje nad 10 milionů (prohlásil to někdy koncem roku 2012 myslím).

Ono se to nezdá, ale těch 100 milionů se rozpustí jako nic, pokud najmeš pár herců, uděláš pár věcí navíc atp. To je dneska hned.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 8. 2014 16:52

No já bych novej TR na ps4 viděl docela rád, i když tomu nevěřím. Protože poslední Tomb Raider se mi nad očekávání líbil a ze všech koridorovek jsem si ho užil daleko nejvíc. Možná taky proto, že to vlastně ani klasickej tunel nebyl a ostrov byl poměrně otevřenej, takže mi to nepřišlo jako tupá nudle s Drejkem v čele. Původně jsem neplánoval sice ani ps4 ale Silent Hill/Bloodbourne mě přesvědčily o opaku.. :D A kupovat zase všechny konzole už by mě mohlo.. Max pak někdy ve slevě Wii U.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 13. 8. 2014 16:56

No, nevim. Me stacilo poslouchat bonus round, uz nevim kdo tam presne byl, Jestli Cliffy B, David Jaffe (God of War) a nekdo z Gearboxu?, a vsichni do jednoho tak nechapave mluvili, jak tyhle prodejni cisla muzou byt neuspechem.
Holt si ty naklady chlapci z SE prepalili sami, a na finalnim produktu to videt nebylo.

-- 13. 8. 2014 16:59 --

Tak potvrzeno primo ze strany MS, jedna se o casovou exluzivitu.
http://www.eurogamer.net/articles/2014- ... a-duration
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 8. 2014 17:00

Jak psal Stefi, tak mě ta hra upřímně bavila a otevřenost ostrova tam taky byla. Jo, přepálili a proto i přes to, že by to lidi viděli rádi na ostatních platformách, tak oni teď radši budou mít jistotu, že jim Msoft ten vývoj zaplatí.

Jo, jenže Cliffy B. a David Jaffe dělali donedávna jen exkluzivity, tudíž se nemuseli starat o finance a Gearbox taky na tom jednu dobu nebyl díky špatným rozhodnutím (asi 5 let zpět) finančně dobře. Ale neviděl jsem, možná dohledám.

EDIT:
Jo, to jsem četl, jenže z toho může vyjít deal jako například Gears of War. Kde u prvního dílu byla časová exkluzivita a vyšlo pak na PC a pak si to MS pojistil na delší dobu a nakonec značku odkoupil.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 8. 2014 17:24

Jako pochopil bych u nějaké nové IP, která měla být multiplatformní a nakonec si ji MS zaplatil, ale u hry, která normálně vycházela vždy i na konzoli od sony, navíc první díly byly vlastně jen pro PS a PC a najednou pokračování vyjde jen na Xone? Nicméně to naštěstí vypadá opravdu jen jako časová exkluzivita, protože to už potvrdil sám Spencer.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 8. 2014 17:30

Já vám nějak nevím. Square kalkuluje s tím, že prodeje + zaplacená exkluzivita jim dá dost peněz na zaplacení nákladů a ještě nějaké love navíc... Vzhledem k tomu, že posledně jim nestačilo 4 mega prodaných kusů a já pochybuji, že na Xboxu jich prodají minimálně stejně tolik, může to být celkově dost průšvih.

Ovšem také za tím může být dlouhodobý cíl... a nebo je ta exkluzivita jen dočasná, na což já sázím.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 8. 2014 17:38

Určitě dočasná jak jsem psal nad tebou http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... ani-181148
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků