Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 11. 2013 19:48

tdjohn píše: Oba tábory stejně asi začnou vydávat staré věci, když ani neumějí zpětnou kompatibilitu.

Taky se tesim na HD remaky HD remaku. :D
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 19:55

To jo, to budu mít jako PC. Jednu verzi doma a pak přinesu úplně nový HD remake, který bude mít jen lepší rozlišení a budu z toho vyvalenej :D Takové GTA bych ale bral...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 11. 2013 22:20

GTA by ses nejspíš dočkat mohl :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 22:22

Tak pětka je jasná, ale co čtyřka? Jinak bych asi nic už nehrál.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 11. 2013 22:39

Dostali se ke mě právě nějaké spekulace o čtyřce... Možná konverze PC verze. Ale těžko říct, jestli to není jen nějaká kachna :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 22:42

Proč ne. Jsou to peníze za nic. Pokud už máš PC verzi, tak jen snížíš detaily a osekáš to a máš super HD remake :D R* to ale zatím moc nedělají, tak snad začnou. Marně jsem čekal na trilogii z minulé generace :(
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 23:54

Vlastně ještě Mass effect bych bral. Ta jednička byla technicky strašná na X360 a trilogie byla bez všech DLC. Jenže je to EA, takže vydá každý půlrok půl HD dílu a ještě bez DLC :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 11. 2013 11:35

Tak Xbox One umí přes optiku jen stereo zvuk :D Jo a ten první nutný update nejde ani přes flashku, pouze přes internet. Chudáci lidi, co třeba internet opravdu nemají. Sice jich je dnes minimum, ale najdou se takoví, koupí si Xbone a můžou si ho tak maximálně vystavit :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 22. 11. 2013 12:20

PSK píše:..můžou si ho tak maximálně vystavit :D


No a vzhledem k tomu, že je to takovej "krásnej" kus hardwaru, by to byly skvěle utracený prachy.. :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 22. 11. 2013 13:18

Videl som asi tak 30 min. gameplay zaberov Ryse a musim povedat ze by som si to hned zahral.Graficka stranka mi prisla dost vydarena a aj suboje vyzerali dobre.Jedina chyba je ze X1 nekupujem.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 22. 11. 2013 13:31

Taky me RYSE hodne tankuje, no... Uz vim, jak se museli citit majitele X360, kdyz videli God of Wary, TLOU, Uncharted ci treba Heavy Rain :D
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 11. 2013 14:19

Nevím no, ale hodnocení ryse je těžký průměr a podle všeho je to sice pěkná, ale dost nudná a krátká hra.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 22. 11. 2013 16:55

Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Cru4l 22. 11. 2013 20:44

To zajímavé rozhodně je. V současné verzi je rozhodně hezčí otexturování budov, ale to je tak vše.. je vidět, že hodně ubrali z grafiky. A to to ještě pořád cuká jako prase (obě verze)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 23. 11. 2013 14:44

dr.miša píše:

Včera jsem koukal jak vyjevenej na téměř 2hodinové video, těm dvěma borcům to celkem jde, sakryš FIX ... starej dobrej pekelec s obloukama na ovladači. Fakt mazec



Nikoho to nebere, chystáte se někdo na tuhle pecku? Budete někdo kupovat XOne ..
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků