Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2013 14:02

Dvojnásobek? U GTA 5? To asi těžko...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 11. 2013 14:11

U 4 dvojnásobek. U 5 bych to musel přeměřit, ale je vyzkoušené, že v době, kdy na PS3 skoro usínám, tak na Xboxu už dávno hraju. Tipoval bych zase skoro dvojnásobek.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 11. 2013 14:50

Holt vy narkoleptici to máte těžké, já vím.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2013 15:22

I kdyby hra na xboxu nastartovala za polovinu času, je to pořád hodně :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 27. 11. 2013 19:32

Tak už mám potvrzené z více zdrojů že XBone skutečně jako Media Center Extender nefunguje. Možná se tahle funkce jednou s nějakým updatem objeví, zatím je to ale skutečný epic fail. Nejpoužívanější funkce a oni ji zruší. K neuvěření.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 27. 11. 2013 21:42

Kdesi jsem četl, že to má vyřešit update velice brzy ... Dost lidí si na to stěžuje ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 11. 2013 23:20

Epic fail :D Co že to mělo umět a nikdy jsem o tom neslyšel?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 28. 11. 2013 07:24

Windows Media Center je program pro multimediální PC, standardní součást windowsů. Objevilo se to někdy před 10 lety spolu s "HTPC" připojenými k televizi, kdy uživatel nechtěl ovládat nějaká okna myší, ale dálkovým ovladačem jak k televizi pouštět filmy, hudbu a fotky v počítači. Funguje to i jako videorekordér s komfortním ovládáním - naklikáš si pořady co chceš nahrát, ať už z EPG nebo podle nějakých kriterií a ono ti je to nahraje a někdy se na to koukneš. A XB360 se k tomuhle dokázal připojit a fungovat jako taková vzdálená plocha. Takže jsi mohl ten počítač plný DVB a satelitních karet strčit do sklepa a naprosto komfortně to používat na dálku. A opravdu nepoměrně komfortněji než s nějakou chytrou televizí s nahráváním. Pro tohle jsou pluginy pro automatické přeskakování reklamních bloků i pro méně legální věci (SW dekodéry satelitů a tak), takže kdo má tuhle infrastrukturu vybudovanou a je na ní zvyklý, těžko se toho bude vzdávat. MS už od toho začíná pomalu dávat ruce pryč (v osmičkách už to není standardně, dá se to ale pořád přikoupit), takže by mě tolik nešokovalo kdyby to v XBone nebylo nikdy. Já se toho ale vzdát nehodlám, takže jeho úspěch u mě závisí na téhle funkci.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 11. 2013 14:08

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 11. 2013 14:12

Dyť je to stejná blbost jako minule. Co je na tom za fail? Nejsi proti X1 trochu zaujatý? :D

-- 28. 11. 2013 14:12 --

Mican, díky za info, ale už chápu, proč jsem to nikdy nepotřeboval.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2013 14:19

Asi jako je blbost, že PS3 spouští GTA V 110 vteřin a X360 jen 60 vteřin :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 11. 2013 14:23

To je fakt jak sjezd jedličkárny. Jedna konzole instaluje a zároveň na ní hraješ. Na druhé rovnou hraješ. Která bude rychlejší?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majoran 28. 11. 2013 15:07

tdjohn píše:To je fakt jak sjezd jedličkárny. Jedna konzole instaluje a zároveň na ní hraješ. Na druhé rovnou hraješ. Která bude rychlejší?


Ta lacnejsia!??
majoran
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2013 15:10

Obě instalují a zároveň hraješ. Jen jedna instaluje jen chvíli, druhá dlouho. To mi přijde celkem srovnatelné :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 28. 11. 2013 16:56

Mican: Ten Extender skutočne nefunguje, takže PC niekam hodiť a ovládať ho cez Xbox nepôjde. Hudbu, filmy atď. ale na telke cez Xbox z počítača púšťať môžeš, ak máš Win8 - v Charme ideš na Zariadenia - Prehrať a tam Xbox je.
#ledžendery
Breaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků