Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Breaker 9. 11. 2013 12:02

Páni, len rýchla otázka: Bude mi XOne kúpený 23.11. v Rakúsku normálne fungovať na Slovensku? Ak nie, čo všetko nebude fungovať (s nefunkčnosťou serepetičiek ako program telky z internetu rátam)?
#ledžendery
Breaker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 11. 2013 20:52

Docela dobré info z reálného rozbalení: http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... one-177258

Když se tak na to dívám, tak mi tolik nevadí, že to lowend PC, ale spíše to, že to nemá zpětnou kompatibilitu. Až vyjde GTA, tak to vemu, ale zatím je ten skok ve výkonu tak nezajímavý, že mě to moc neláká. Kdybych ale GTA mohl hrát už teď a třeba s vylepšeným obrazem... To mi připomíná PS3 proti PS2 :D To je fakt tragédie. Krize se dostala až k herním konzolím a celé je zničila. WiiU by mohlo vyprávět. Stejně nechápu, co ty roky vymýšleli, když pak vydají tohle :(

-- 9. 11. 2013 20:59 --

Obrázky jsou vlastně třeba tady: http://www.zing.cz/novinky/19775/stastl ... ce-a-fotky
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 11. 2013 12:24

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 11. 2013 13:19

Tak u něj to zrovna od začátku nevypadalo dobře :) Tam jsem zvědav na Dead Rising a Forzu. Ale stejně XOne asi mít nebudu, takže spíš na čumendu :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 11. 2013 14:00

Ten XO to bude mít proti PS4 fakt těžké. Jediná použitelná hra, pokud jsem nic nepřehlédl vychází jako že Forza5.

Dál budou rádi, až nato vyjdou ty multiplatformy ať mají MS fandové vůbec co hrát. :-))
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 14:12

Podle mě je to velmi podobné. Dneska bych bral spíše PS4, ale věřím tomu, že MS dokáže také něco dobrého nabídnout. Oba tábory stejně asi začnou vydávat staré věci, když ani neumějí zpětnou kompatibilitu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 11. 2013 14:23

A co jsem zatím četl, tak Forza 5 je spíš HD update Forza 4. Nic moc vizitka.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 11. 2013 14:26

A vzhledem k tomu, že Forza 4 je nejlepší "simulátor" autíček na konzolích je problém kde..? :D Na launch hru podle mě dobrý i když jsem čekal víc a kupovat nehodlám.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 21. 11. 2013 14:27

No upřímně v podstatě není ani ps4 ani na xone moc co hrát.
Škoda, že nemajá zpětnou kompatibilitu. To by ten počáteční nedostatek her elegantně vyřešilo, ale takhle je to bída.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 14:27

Asi tam chybí třeba sbírání hub. Na PS4 máš přece samé revoluční pecky. KZ a plno dalších.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 11. 2013 14:34

Stefi: Já s tím problém nemám, já si ji kupovat nehodlám - problém mají asi spíše ti, kdož očekávali nějaký next-gen zážitek, co byl tak vehementně slibován.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 11. 2013 14:38

XO na mě prozatím působil jednoznačně jako jakýsi multimedia center pro komplet celou domácnost a hry jako takové hraju možná třetí housle.

Vše má točit kolem Kinectu a vůbec zábava pro celou rodinu woooaaau.
No nic pro opravdové hráče, a jako přesný opak na mě působí PS4.
Kdo chce opravdu hrát, a nechce PC... Není co řešit.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 11. 2013 14:42

Takže vlastně pokračování E3 konference 2013... TV TV TV TV TV TV Kinect TV TV TV TV CoD CoD TV TV TV....
V pohodě. Já měl vybráno už dávno :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 21. 11. 2013 19:02

Jsem moc zvědavý až se XBone začne prodávat u nás (kdoví kdy to bude), jak moc využitelné ty jeho extra funkce u nás vlastně budou. Bude reagovat na hlasové povely v češtině? I v angličtině rodilí američani přiznávají "jenom" 90% úspěšnost, takže se středoevropským přízvukem to asi žádný zázrak nebude. Navíc kdo by doma řval na televizi anglicky něco jiného než f**k? Google ale češtinu v androidu docela zmáknul, třeba to půjde. Další věc je ten HDMI vstup. Všichni co znám mají DVB-T/S přijímač přímo v televizi, takže do něj tak nějak nebudou mít co pouštět (jedině si tam můžu připojit WiiU a ten 1s lag brát jako herní výzvu) . Američani si na set-top boxy jistě potrpí, ale tady? A co ty streamovací služby na filmy a muziku, co z toho v Čechách půjde? A funguje XBone vůbec jako Media Center Extender jako původní XB360? To je pro mě totiž ta nejpoužívanější funkce!

Mám strach že z celé té slávy bude v Čechách použitelná jen ta videoherní funkce a ta, přiznejme si, PS4 v ničem nepřevyšuje (až na lepší gamepad).
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 11. 2013 19:47



Včera jsem koukal jak vyjevenej na téměř 2hodinové video, těm dvěma borcům to celkem jde, sakryš FIX ... starej dobrej pekelec s obloukama na ovladači. Fakt mazec
Naposledy upravil dr.miša dne 21. 11. 2013 19:49, celkově upraveno 1
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků