Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 7. 2013 17:25

Za mě jen Forza... A Metal Gear Solid pokud bude fakt exkluzivní (jako že nebude).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 7. 2013 17:39

Metal je multi, PS4 vyber ma na games.cz v obdobnem clanku zase Watch Dogs a treba BF4.

Jinak D4 vypada pekne, Dead Rising, Crimson Dragon, Titanfall, Sunset Overdrive apod. Je toho vazne dost.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 7. 2013 17:53

Odečti multiplatformovky a moc toho zase není.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 7. 2013 21:18

Ale i tak pořád lepší než u Sony :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 7. 2013 10:00

No když myslíš...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 7. 2013 13:17

Stefi: Tak o tom nad zadna 8-) Nema Xbox One mit nahodou uz hned pri launchi tituly jako: Dead Rising 3, Forzu 5, Ryse: Son of Rome a Killer Instinct? :-)

Ale na druhou stranu chapu, ze jsou lide, kterym stací slibit Killzone a maji vystarano.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 7. 2013 13:26

A něco zajímavýho by tam nebylo? :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 7. 2013 13:31

Jako pro casualy? No ja jmenoval same HC rezby :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 2. 7. 2013 13:45

Ryse někoho po té E3 prezentaci ještě zajímá? :D Zas takové rozdíly tam nevidím, kromě toho, že si MS na E3 vystřílel prach.

Obrázek
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 2. 7. 2013 13:53

Ryse ma byt HC rezba? Tak to je hodne dobry vtip :-))
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 7. 2013 14:03

Nee, něco, co bych si chtěl zahrát :) Vyjmenoval jsi Dead Rising 3, pokračování jedné z nejslabších zombie sérií na trhu, Forzu 5, která nejspíš kromě grafiky nenabídne nic moc nového, Ryse, které zatím neukázalo nic jiného než otravné QTE sekvence, a Killer Instinkt, restart dávno zapomenuté série bojovek, který kupodivu taky nepřichází s ničím, co už bychom neviděli tisíckrát před tím.

Neříkejte mi, že s něčím zajímavým musí přijít multiplatformovky (Metal Gear Solid - stealth akce v otevřeném světě...)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 7. 2013 14:08

SCobra píše:...Vyjmenoval jsi Dead Rising 3, pokračování jedné z nejslabších zombie sérií na trhu...


Dead Rising 1 byl super :) a Forza je díl od dílu lepší a lepší, nečekal bych jenom vymazlenější grafiku.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 7. 2013 14:10

papucek: Tak s nadhledem, Ryse samo moc HC nevypada pokud by jej tedy Crytek nepredelal, ale jinak se na hru tesim, chci si proste projit ten pribeh rimske vypravy v te skvele grafice, pokud bude herne nic moc, znova jej hrat nebudu.

S.Cobra: Tak jasne pokud se ti nic nezamlouva v poradku, ja jen ze zrovna Dead Rising neni moc slaba serie:) http://www.metacritic.com/game/xbox-360/dead-rising

HAck: No nevim, ale ono to docela videt je:)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 7. 2013 14:18

Jen čekám na něco, co by se aspoň vzdáleně blížilo něčemu novému, kvůli čemu bych si chtěl koupit novou konzoli :) O koupi PS3 u mě nakonec rozhodlo Flower... Takže s recyklací ať na mě nechodí :) Když exkluzivku, tak pořádnou...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 7. 2013 14:36

No jako obe konzole jsou na tom s exkluzivkama dost spatne. :D

Pujdu ale do PS3 protoze:
1. MS uz neverim vubec nic
2. Cena
3. Quantic Dreams & ND (jo, po flopsu s The last Of Us jim porad verim, ale doufam ze uz delaji na Uncharted 4)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků