Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 23. 6. 2013 21:07

Já myslel, že s DRM Microsoft u XO zrušil i regiony....
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 6. 2013 21:10

To explicitně neřekli... Ono je to pořád hádání z lógru kafe, tyhle "předpovědi" ohledně nových konzolí.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 6. 2013 21:16

At povolej UK ucty i z CR (Anglie je ohledne XOne logicky podporovana) a nebude problem, konzoli si uz sezenu. V opacnem pripade to bude mega prusvih, ofiko podpora muze totiz prijit klidne az na podzim 2014.
Naposledy upravil sega.maniac dne 23. 6. 2013 21:20, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2013 21:17

To by MS položilo, že by přišli o ČR :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 6. 2013 21:23

O CR? spise o vsechny nepodporovane zeme coz by byli sami proti sobe. S X360 v tom nebyl problem a oni to vedeli. Mimoto X360 a hlavne Kinect se u nas prodavaly velmi dobre, jsme casti trhu.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2013 21:28

Kdo ví, tyhle letošní strategie jsou dost divné a spíše bych si počkal. Ani u Nintenda nechápu jejich postoj. Mají předraženou konzoli a diví se, že se neprodává. Pokud ji zlevněj, tak to pojede jak 3DS. MS chce zase všechny znechutit předem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 6. 2013 21:59

Satoru Iwata si to ale nemysli http://games.tiscali.cz/konzole/ bleskovky vpravo.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2013 22:05

Tak buď kecá a nebo neuměj dělat konzole. Ten jejich HW nemá skoro žádnou cenu, protože je to jen vylepšené Wii. Kdyby Sony nepřišlo s tím, že to chtějí prodávat za 400 euro, tak si řeknu, že je asi dneska problém udělat konzoli. Buď kecá Sony nebo Nintendo :D Ta cenovka je za možnosti konzoli ale stejně přehnaná, tak se třeba jen nepovedlo to levně udělat, ale pro zákazníka je to k ničemu. Já si klidně koupím Premium za 5500,-. Věřím tomu, že by nás bylo víc.

-- 23. 6. 2013 23:11 --

Hlavně je to konkurence současné generace a i ta je o dost levnější. Nemá sice ovladač s displejem, ale to mě až tak nepřesvědčí. Výkonem je lepší v něčem Sony s MS a v něčem N.

-- 23. 6. 2013 23:31 --

Všechno je to ale stejně nakonec o hrách. Když tam budou skvělé kousky, pořídím to i za 15000,-. To tam zatím nejsou. Stejně tak u handheldů. 3DS jsem měl za takového outsidera, protože jsem nevěděl. Vita pro mě byl HW sen pro handheld. Dneska je situace taková, že Vita nemá skoro žádné hry a 3DS se prodává neskutečně dobře. Za poslední půlrok jsem pořídil 2 3DS a jedno DSi, protože tam prostě je co hrát. Kdyby Sony nezabila PSP, asi bych pořídil i to, ale mono a bez Wifi? Jako vtip dobré.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 6. 2013 22:59

Obrázek

Docela pekny.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 23. 6. 2013 23:51

To jsem nikdy nevytahl z obalu. Hrat s jednim sluchatkem, wtf to nekomu prijde ok?

Nejlepsi jsou ty reklamy na nejaky strilecky s timhlestim, to musi byt super kdyz nepoznam jestli jde nepritel z leva nebo z prava :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 6. 2013 06:15

Ale však přes to probíhá jen komunikace ne? Zvuk ze hry jde normálně z TV/repra ne...? Alespoň já si to tak pamatuju u x360.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 6. 2013 08:08

Samozřejmě... Jde přes to jen voice-chat.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 7. 2013 12:10

http://games.tiscali.cz/tema/e3-2013-vy ... -one-63173 Fakt mi ten line-up hodne sednul, coz se o PS4 rici neda. MS vali.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 1. 7. 2013 16:59

K tomu bych se přidal, opravdu Microsoft jen perlí a po té co si to rozmysleli s těmi šílenými požadavky, tak myslím má znova navrch.

Teď může rozhodnout snad už jen cena, ale to je otázka, pokud opravdu nabídnou peklo hry (a že zatim nabízí), tak cena nebude tím rozhodujícím faktorem.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 7. 2013 17:11

No osobne bych moc nejasal. Vetsina toho co mne zajima jesou multiplatformy a za sebe bych bral tak maximalne Quantum Break (jo video se mi libi a protoze Remedy).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků