Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 2. 2017 22:24

To neni možný. Rozehrál jsem Halo a je to strašně dobrý :D Nevím, jestli je to 60 FPS a nebo čím, ale hraje se to úplně samo a je to super. Nechápu, že jsem to předtím neviděl. Ale těch 60 FPS fakt může u té akce dělat hodně. Na X360 to moc hrát nešlo.

Nejlepší! 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 2. 2017 23:23

Fakt to nechápu, tak hra je dobrá :D Přitom taková blbost, ale fakt dobrý.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2017 00:43

Dojel jsem 343 Guilty spark a super. Sice jsem si to pamatoval, ale bylo to daleko lepší :D

A hlavně X1 ukládá rovnou do cloudu, což je pecka. Tohle by se Sony mohla jednou taky naučit. Skvělá konzole!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 3. 2017 01:07

Tak jsem dojel Halo a jako dobrý. Ale řídit tu ***** na konci mě málem zabilo. Si vždy vzpomenu na N.Marka, který ji proklínal :D Já to minule dal na první pokus a nevím jak. Občas mi vadily i trochu nefér checkpointy, ale jinak super akce. Tohle jako i dneska je pořád špičková akce. Možná trochu svá, ale skvělá pořád. Fakt překvapilo, ale teď si dám pauzu, protože ta ***** na konci...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 8. 2017 00:49

Nehrajete někdo Killer instinct? Jsem začal tím Classic a vůbec nemám šanci. Asi to není ideální na začátek :D Kolik stovek hodin se do toho musí dát, abych vůbec pochopil ty komba tam?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků