Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 5. 2013 19:06

Nový ixo je tady ! Jmenuje se x-box one !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 5. 2013 19:30

Čekal jsem, že to bude opět PC, který založí tuhle sekci, nepřekvapilo mně to. Nicméně tady jsou moje názory, co jsem už házel na FB:

Předražený settop box, na kterém nám stejně ty filmy a seriály u nás nepůjdou přehrát, samotná konzole jako velká hranatá krabice jo a málem bych zapomněl...COD!!!Pro mně docela zklamání, chápu, že si to nechávají na E3, ale SONY měla prezentaci už v únoru a ukázali aspoň více zajímavých her.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 21. 5. 2013 19:58

Ty to jen nechápeš, tdjohn ti to vysvětlí, neboj ;-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 5. 2013 21:20

Co je špatného na tom že to je velká hranatá krabice ? Už předchozí generace byla velká krabice, původní ixo taky, jak známo první série současného ixka trpěla přehříváním (dílem kvůli diletantismu(zapomenutá folie) dílem kvůli mizernému návrhu chlazení...) V tomhle máte klasické PC komponenty (nebo něco na ten způsob) a je třeba to nějak uchladit. O PS-4 se neví jak vypadá, já bych to s miniaturizací nepřeháněl. Není v tom zabudovaný kinect ? Konferenci jsem neviděl ale ten přední panel vypadá jako plexi pod kterým něco je... A Forza 5 v Praze ? Bomba !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 5. 2013 22:21

.soul píše:Ty to jen nechápeš, tdjohn ti to vysvětlí, neboj ;-)

Nejdriv musi ale rozdejchat tu zpetnou kompatibilitu, a vymyslet neco novyho :D
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 5. 2013 22:37

Já v ni stále věřím, ale je potřeba vyčkat na její ohlášení :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 5. 2013 22:42

To jsi asi jedinej siroko daleko :D

"No, there's not," said Whitten, when we posed the question. "The system is based on a different core architecture, so back-compat doesn't really work from that perspective."

That means that Xbox 360 discs won't work, but also extends to Xbox Live Arcade downloadable titles. Anything that was designed for the Xbox 360 will have to be rebuilt, and it sounds like Microsoft doesn't plan to do so.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 5. 2013 22:43

To je strategie. Chtějí, aby to vypadalo, že vydají strašný křáp, ale pak se pravda ukáže! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 5. 2013 22:50

Obrázek
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 22. 5. 2013 00:36

Ten design je fakt spatnej, shodne se na tom snad vetsina sveta.
Tenhle design letel mozna v 80-90 letech jako luxusni krabicky..ale ted? leskla cerna unila minimalistcka krabka?
Slim verze byla uspesna i diky designu, hraci chtej hravej futuristickej, ne tenhle smejd.

Jinak samozrejme nic moc neukazali, protoze nic nemaji. Budou pokracovat v mizerii jmenem Kinect 2.0. A halo ktere uz davno neni halo nebo forza, ktera uz ani nema to hlavni - offline coop to nezachrani.

MS se proste shledlo v uspechu casualu Wii a takovej nastolilo rad.
Kvuli fps od Bungie, kvuli nove Viva Pinata, kvuli fakt dobrejm zavodum s off coopem a fyzikalnim modelem, kvuli nove serii mechwarrioru a neplacenemu MP bych si tu konzoli koupi day 0..ale takhle? XO je fakt pro fanboje stejne jako WiiU.

Jinak prece puvodne rikali ze bude malej xbox, na kterem pujdou 360 tituly, ale jen ty koupene digitalne = za 300% cenu :) a navic zapojene do noveho xbox one.. . ja vtom cejtim sega 32x ;-D
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod johanesek 22. 5. 2013 07:16

Pro mě velké zklamání, myslel jsem, že Xbox je HERNÍ konzole, ale prezentovali nějaké multimediální centrum, na kterém asi pojede pár her. HW horší než PS4, neukázali žádné hry (ehm, COD díl 17, opravdu?), zpoplatnili bazarové hry, bez internetu to nejede (http://www.joystiq.com/2013/05/21/microsoft-xbox-one-isnt-always-online-but-requires-internet-c/). Nevidím jediný důvod, proč koupit Xbox1 místo PS4, nemluvě o PC. :hm
New 3DS XL
johanesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 5. 2013 07:55

Jelikož je na tom konkurence stejně špatně, tak si docela dovedu představit listopad s novou Forzou. Každopádně mě docela překvapuje, koho chtějí všechny firmy přilákat, protože na hry to moc nebude.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 5. 2013 08:39

Jak můžete u konzole řešit design :-D Je to na hraní, ne na ozdobu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 22. 5. 2013 08:40

Pamatuji si, jak tdjohn někdy v únoru tvrdil, že nový Xbox určitě nebude mít 3GB paměti pro systém. No, jak se ukázalo, tak všechny ty spekulace se potvrdily dokonale. Takže 8GB GDDR5 na PS4 a 8GB DDR3 na Xboxu, s tím že nevíme, kolik si veme OS na PS4. Podle posledních zpráv až o 50% slabší grafika (ikdyž tady bych radši počkal na nějaké další info). MS evidentně šel cestou slabšího HW což je pochopitelné, jelikož k funkci konzole je třeba Kinect, který tu cenu vyžene sám o sobě.

Na E3 to musí dohnat hrami, ale jak je znám, tak tam zas hodinou budou šaškovat před kamerou a hrát sporty. Ta konzole má ale hrozně moc negativ, ať už to jsou poplatky za bazarové hry, povinný Kinect a nutnost připojit se aspoň jednou denně na internet atd. atd.

No, tohle to shrnuje dokonale :arrow: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... WgUO-Rqcw#
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 22. 5. 2013 09:37

je neuveritelne, ze vy uz vsetci viete co ma sony a co ma MS...ja som teda zatial mal moznost si pozriet dve priemerne konferencie, kde si jeden druhemu nemaju co zavidiet. Na dalsie spekulacie je podla mna predcasne reagovat, nakolko su stale v rovine spekulacii.
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků