Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 1. 2014 22:52

Titanfall vypadá na první pohled fakt super, ale zdá se mi, že to bude Ryse v bledě modrém :) Infamous mě celkem nezajímá, ale na DriveClub se těším - společně s The Crew to bude hra, kvůli které si koupím PS4.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 2. 1. 2014 01:01

beat > Jo zahraj si tupy auta a tupej single Infamous, ja si dam tupou MP strilecku. To je zase uroven :roll:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 2. 1. 2014 09:46

Titanfall (pro mě osobně nuda) bude prodejní trhák, především v USA ... Bundle s konzolí se bude prodávat jak rohlíky. O tom snad nikdo ani nepochybuje.
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod beat 2. 1. 2014 11:42

SPY: Jen parafráze na to, co jsi napsal ty... Každý člověk je jiný a já opravdu netuším, co je na Titanfall tak úžasného. Všichni o tom básní, ale básní o tom tak, že je to super. Vlastně jsem nikdy nikde nečetl, proč je to super.

InFamous má příběh, a je to sing. Auta miluju natolik, že kvůli GT jsem si koupil PS3 a kvůli Driveclub a budoucímu GT jsem si koupil PS4.

Nebudeme se tu snad dohadovat o tom, kdo je lepší člověk...jestli ten, kdo poslouchá rock, nebo ten kdo poslouchá pop. Nebo jestli je větší gurmán ten, kdo jí špagety s parmezánem, nebo kdo si dá svíčkovou se šesti...
Z tohoto už jsem fakt vyrostl.

Jediný fakt je zatím ten, že PS4 i přes slabší launch hry dává XOne v prodeji na zadek. A Sony má na letošní rok pro PS4 oznámeno více (exkluzivních)AAA her než Microsoft. Ano, může se to změnit...ale v současné fázi to tak prostě je.
Nicméně ani Sony a Microsoft zatím neoznámili všechny hry, které letos vydají.

Co se mi na Microsoftu ale nelíbí je fakt, jak odstřihli X360. Sony vydala opravdu velké hry na PS3 v době, kdy už se blížila PS4. Microsoft už v té době dělal hry na XO. Přesto na tom Microsoft s hrama na XO není nijak extra dobře..

Nehraju MP střílečky, nehraju Paintball...nebaví mě hrát si na vojáčka. Raději si zajdu na motokáry. Jsem tím snad horší člověk?
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 2. 1. 2014 12:03

Ja to nepsal nic o tom jakej jsi clovek, jen nechapu v cem je MP strilecka tupa a ostatni hry tupy nejsou. Co je tak netupy v tom, ze zabijim nepratele v InFamous misto zabijeni v TitanFall? Potreboval bych nejakou osvetu.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 2. 1. 2014 18:17

Střílet aby ses dostal dál v příběhu je akceptovatelné. Střílet bezdůvodně je blbost.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 1. 2014 18:25

...omluvit se dá skoro všechno. Třeba ve hrách střílení bezdůvodné není - dostáváš za to body (nebo cokoliv jiného na co přijdeš) :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 2. 1. 2014 19:03

Mican píše:Střílet aby ses dostal dál v příběhu je akceptovatelné. Střílet bezdůvodně je blbost.

No, ne ze by TitanFall nemel pribeh, kampan ma byt pres multiplayer, ale i tak by me zajimalo, kde jsi k teto poucce prisel. Ze strilet, abych se pohnul dal v pribehu je ok, ale strilet bez pribehu je blbost.

Jezdit auta bez pribehu je ok nebo blbost? Hrat platformovky bez pribehu - tedy bezduvodne, to je co? Asi taky blbost, vid? Nebo ciste jen bezduvodne strileni je blbost? Nejak se v tom ztracim ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 2. 1. 2014 19:56

SPY: Osvěta netřeba..
Mě by jen zajímalo, v čem je ten Titanfall tak úžasný, protože jsem se to do teď opravdu nedozvěděl.
Grafika naprostý průměr. Hratelnost? Klasické MP střílení - takových her jsou mraky. Že jsou tam mechové? Existuje spousta MP her, kde bojují lidé proti vozidlům/strojům - v tomto tedy také nic nového..
Jediné, co na té hře stojí opravdu za to, to je marketing. Všude slova chvály, a lidé to berou jako fakt.

Já osobně se mnohem více těším na The Order(PS4), nebo jsem zvědavý třeba na Quantum Break(XOne), protože tam už mají být opravdu inovace alespoň co se interaktivity s prostředím týče...
Naposledy upravil beat dne 2. 1. 2014 20:54, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 2. 1. 2014 20:33

Neni klasicky MP strileni jako MP strileni ... Tobe je to treba fuk, me ne ... Dokaze me nas*at i spousta mimohernich veci od blbyho matchmakingu po komunitu ktera to hraje.

Za poslednich par let tu toho moc prelomovyho nebylo: novej BF, novy CoD, novej KZ, novy Halo, novej CS, novej Planetside ...
Tohle proste povazuju za a breath of fresh air na poli kompetitivni fps.
Kombinace mecha a soldier se mi zamlouva, neco podobnyho jsem hral v Killzone 3, kde to bylo extreme nevybalancovany, jakmile si sedl do mecha, tak se dalo uhrat 10-15 killu bez problemu (ja mam myslim 24 kill streak prave z mecha). Tady bude navic skakani po zdech, katapulty do vduchu, doublejump (nebo jak nazyvaji ten jetpack) ...

Proste obcas mam chut si jen tak zastrilet v MP (typove rychlejsi, min rozhlehly), nejdriv to bylo CS, pak me zacalo bavit Halo, pak jsem s PS3 presel na Killzone, a po koupi herniho notebooku jsem zakotvil na chvilu u BF3(Close Quarters DLC). Ted se tesim na TitanFall.

Stoji za tim jadro Infinity Ward pred "rozpadem", takze kdyz vsude ctu nazory na to, ze se to dobre hraje, a ze jsou toho vsichni nadseni tak proste doufam v to, ze me to na par desetihodin dokaze zabavit, co na tom vidi kdo jinej nezkoumam. Proste se podivam na hru a dokazu odhadnou jestli tohle pro me jo, ne nebo nevim, a tohle radim do prvni skupiny.

The Order je mi uplne sumak, je to od studia se kterym nemam zadny zkusenosti, a jeste nebyl videt jedinej gameplay, az ukazou neco poradnyho, tak se treba zacnu zajimat.

QB to stejny, jako jestli chlapci z Remedy vypustej mrnavej .gif obrazek a cekaj ze z toho budu hotovej, tak na me to nefunguje. AW byl lepsi prumer, tohle me zatim o koupi nepresvedcilo.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 2. 1. 2014 21:03

"Závan čerstvého větru" od tvůrců COD :-)
Já jsem rád za hry od nových studíí.. A jsem naopak rád, že neukazují záběry ze hry. Mě naopak nebaví vidět gameplay ze hry, kterou si zahraju za rok po shlédnutí gameplaye.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 2. 1. 2014 21:41

Co se ti na tom nezda? CoD 1/2/4 byl ve svy dobe velkej prelom ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 1. 2014 12:16

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPY 8. 1. 2014 12:25

Co je na tom peckovyho? Tak snad maji nejakej map design a do toho musi zapadnou optimalni pocet hracu, to ze to neni Battlefield nebo Planetside bylo jasny, to ze to je propojeny single + mp kde hrajou lidi + AI se vedelo taky davno.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 1. 2014 05:03

Hitler dnes jiz neni mozna nejoriginalnejsi, ale hlasky v tomhle dile me jako vzdy pobavily:)

https://www.youtube.com/watch?v=CuQ2XRNuivQ
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka