gamepady PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sanko33 26. 2. 2013 13:49

Zdravím. Chtěl bych se Vás zeptat kdo má zkušenosti s gamepady s PS3. Nedávno se mi rozbil ovladač. Chtěl bych si pořídit nějaký nový ,jenže stojí skoro 800kč. http://gamepady.heureka.cz/sony-dualshock-3/
Nevíte o nějakém jiném gamepadu co by šel do PS3 a i třeba na PC? Díky za rady a tipy.
sanko33
First Blood

Odeslat příspěvekod srato 26. 2. 2013 19:13

sice si myslim, ze k tehle diskuzi by slo pouzit "puvodni" PS3 vlakno, ale i tak mne tohle tema zaujalo. Tak opravdu prosim o pripadne zkusenosti s NEoriginalnimi PS3 ovladaci
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2013 09:25

Odpovím takto: Je lepší koupit jeden ovladač za 800 a mít ho na pořád, i když vám bude padat na zem a celkově se k němu nebudete chovat nějak opatrně, než ušetřit a po pár pádech muset shánět nový. Kromě toho v těch neoriginálních nevydrží tak dlouho baterka, pokud tam vůbec nějaká bude.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sanko33 5. 3. 2013 09:58

Protože jeden kamarád má ovladač od Pc a jde mu to normálně. Je teda napojený přes USB. Přesto to ,ale nevadí. Tak prosím nějaký rady a tipy.
sanko33
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 5. 3. 2013 10:20

No mel jsem 2 od speedlink a u obou se po mesici pouzivani rozbilo aspon 1 tlacitko a joystiky taky staly za starou belu, takze od spedlinku radsi nekupovat, jinak neporadim.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sanko33 5. 3. 2013 21:44

I to je dobrý vědět. Přesto jsem očekával spíš něco víc pozitivnějšího ;) I přesto ta informace není k zahození .
sanko33
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků