Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 2. 2015 13:12

Já jsem si pořídil ty 7.1 bezdrátové sluchátka od SONY a taky to nemusím řešit :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 2. 2015 14:02

beat píše:Taky nevím, proč jsou filmy na Blu-ray dražší než na DVD. Stejné filmy...ale prostě to tak je a nenaděláš s tím nic.

BR ma vyssi kvalitu obrazu/zvuku a zpravidla vic bonusu.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 2. 2015 15:25

Však beat narážel na poznámku rodiera, který nepochopil, proč jsou hry na PS4 dražší než na PS3. Proto to takhle přirovnal.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mican 12. 2. 2015 19:12

Koukám že je zase spadlý PSN. Měli by tu spolehlivost trochu posílit.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 2. 2015 19:28

Kor když si ho člověk platí... Jako je fakt, že teď už držkovat můžeme, protože předtím to byla služba zadarmo, ale teď jako zákazník mám právo žádat nějaký standard. Na druhou stranu - ti hajzlíci co furt napadají servery jim to neulehčují.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 2. 2015 19:44

Sice PS nemám, ale v prvé řadě prostě nechápu, proč ty choré mozky ty útoky vůbec dělají. Nevydírají Sony, že za přestání chcou peníze, jenom prostě chtějí škodit... dementi.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mican 12. 2. 2015 20:25

Tak nejde o žádný útok, je to prý plánovaná údržba. Plánovaná od 18:00 do 21:30 GMT, prostě tak aby s tím naštvali co nejvíce lidí. Géniové.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod evlo 15. 2. 2015 00:06

No fakt dobry ten ps4, jsem nezapl tak dva mesice, ocividne je na to fakt tuna her co stoji za to :D

Ten nazor s tim prodejem, uprimne, no, docela zacinam chapat :)
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 2. 2015 01:19

Je, ale asi je nemáš. Smůla, můžeš zkusit nějaké flashovky na netu. To bude pecka.

Přesně jak říkal Rodier, už se i zavírají továrny na PS4:
http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... ilo-183178
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gaspyk 18. 2. 2015 09:25

Interview with a "Ready at Dawn" developer [The Order: 1886]

https://www.youtube.com/watch?v=FV-u5tvQC34 :lol:
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 19. 2. 2015 12:35

Jo, to je trefny :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 2. 2015 12:53

No co jsem četl, tak těch 5 hodin je HOAX. :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 19. 2. 2015 16:26

No tak podle recenzi je to takovy, jaky jsem +/- ocekaval.

Zrejme si ten filmovej zazitek pustim na Youtube :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 20. 2. 2015 00:09

Mě recenze jen utvrdily v tom, že nemá cenu cokoli posuzovat podle recenzí..

Řekl bych to takhle... Sony nemá šanci vydat hru, která v recenzích uspěje. Někdo má zájem na tom, aby hry od Sony byly propadák. Žádná hra na PS4 není dobře hodnocená...naopak na XONE je dobře hodnocené skoro všechno. Opravdu jsou hry na PS4 blbosti a na XONE skvělé hry? Nemyslím si...
Asi jediná stránka které budu ohledně recenzí věřit, je Gametrailers. Jiné servery budu ignorovat.
Nehrál jsem The Order... A díky recenzím ani nevím, jestli na to mám chuť. Ale dávat té hře 1/5 nebo 2/5? To jako vážně???
No uvidím..jednou si to jistě zahraju.
Hrál jsem "propadáky" jako Heavenly Sword, Driveclub...a velmi jsem se bavil.

Ohledně The Order.. Hru "skoro" nikdo neměl. Ze hry bylo jen pár oficiálních videí...ale každý hned "věděl", jaká ta hra je, jak dopadne v recenzích a tak podobně. A když vyšly recenze, vše dopadlo tak, jak se "předpovídalo". Náhoda?
Takže dnes stačí vypustit 3 oficiální videa a hned každý všechno ví...ani recenze už se psát nemusí, protože stejně kopírují názor lidí po těch třech videích...

Ať jde celý "herně - novinářský business" do hajzlu. Je to všechno tendenčí a uplacené... Předem se dá odhadnout, jaké hry jak dopadnou.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 20. 2. 2015 01:50

Nemuzu soudit, cisla na recenzich uz nesleduju.

Vim co od hry chci a co od ni nechci. Z toho co chci toho Order moc nema, ba naopak, takze proc se s tim trapit. Jestli to bere 1 z 5 nebo 5 z 5 to muj herni zazitek neovlivni.

Ohledně The Order.. Hru "skoro" nikdo neměl. Ze hry bylo jen pár oficiálních videí...ale každý hned "věděl", jaká ta hra je, jak dopadne v recenzích a tak podobně. A když vyšly recenze, vše dopadlo tak, jak se "předpovídalo". Náhoda?
Pojem Cinematic Experience, zaznelo v ruznejch rozhovorech a promo videich snad 680x, takze ano, predpokladam, ze kazdy hned vedel o cem to bude.
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka