Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 26. 12. 2014 10:21

Psn ma momentálně nějaké potize
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 26. 12. 2014 16:21

PSN by mělo bezet snad uz normalne, aspoň me teda bezi.
Jinak s tim overovanim her každých 30 minut se mi to nezda, hra z krabičky pokud není vylozene online bezi porad i bez internetu, tak nevim proc by ta sama hra z PSN bezet nemela.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2014 17:52

A co hraješ? Mně nejede PSN vůbec a na Xboxu zase nejede Battlefield, ale Live jede.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 26. 12. 2014 21:34

psn me nefunguje uz druhy den, ale hry na psn koupene ano
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 28. 12. 2014 02:22

flash789 - protoze by si ji potom moh kazdej sosnout a hrat? piratstvi :)

Viz http://www.gamefaqs.com/boards/691087-p ... 4/67918994

ale teda udajne se to asi tyka jen lidi co maji vice systemu a nemaj PS4 oznacenou jako primarni konzoli.

Pripadne Settings -> PSN -> Reactivate Licenses..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 28. 12. 2014 11:37

tak na PS3 jde když ti někdo poskytne ucet (kamarad) hrat jeho hry který si koupil, myslim ze kazdej digital download jde aktivovat na dvou systémech. jedina podmínka je, mit kamaraduv ucet ve svoji PS3 a jeho hry jdou hrat do nekonecna a bez internetu, ten je třeba jen pro samotne stazeni. Jde to dokonce i her zdarma které jsou přes PS+. Takze proto me bylo divny ze to na ps4 nejde. Navíc jsme ani nemel tohle na mysli, spis jsem reagoval na vlastní koupene hry přes PSN, proc by jako nemely jit hrat bez netu když jsou vazane na ucet, prece na PS3 u digital downloadu po stazeni internet nepotrebujes.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod icotech852 4. 1. 2015 06:31

pozrel som sa na HW PS4 a musim povedat,ze je to uz celkom pokrok oproti PS3.Graficky cip uvadza PS4 az 1,8Tflops co zodpoveda priblizne Nvidii GTX 750 a to je uz celkom slusne (oproti PS3 7800GTX).Na dnesnych novych hrach je uz PS4 standardom a ked to porovnam s mojou GTX 470,ta disponuje iba 1Tflops...njn chce to upgrade
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 1. 2015 09:13

...chlape, vždyť PS3 vyšla před nějakými osmi lety. Co by jsi sakra chtěl? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 1. 2015 16:14

To má PS4 tak špatnou síťovou kartu, že když mám rychlost od poskytovatele 100/30 tak mi to dá jen 50/15? Mám samozřejmě propojeno kabelem přes router, ale PC mám propojeno stejně a to mi dává plnou rychlost, ikdyž mám síťovku na základní desce asi 10 let starou.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 7. 1. 2015 21:50

proc me nic na ps4 nebavi? infamous.. tak sem se tesil a takova nuda.. zlaty gta nebo watch dogs..
rayman je fajn, nhl nic moc, dragon age sem mel pujcene a taky nic moc.. a navic grafika celkem slaba.. vuci treba far cry 4.

-- 7. 1. 2015 21:50 --

btw PS now bude za pevnej poplatek 20usd/mes a hrajte co hrdlo raci :)
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 1. 2015 22:54

U nás 20E/měsíc... když budeme mít štěstí.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 1. 2015 08:40

rodier: To mě zase infamous bavil neskutečně. Pro mě nejlepší ze všech dílů a zatím asi i nej hra na PS4. Já bych ještě doporučil destiny, Alien isolation, Killzone, Knack, AC:Unity, driveclub, Last of us, tyhle hry mě fakt baví, ale asi je to tím, že máš jiný styl. Potom hry, které jsem nehrál, ale podle všeho jsou dost dobré Middle-Earth: Shadow of Mordor, Sherlock Holmes. Jestli tě nic z toho seznamu nebude bavit, tak pak fakt nevím, to už snad jedině doporučit WiiU, kde jsou dost odlišné hry.

S tím PSnow to zas tak růžově nevidím. Ta cena se mi naopak zdá trochu moc. Čekal jsem cenu jako PS+ čili nějakých 1300 Kč na rok. Těch fakt dobrých her tam zatím moc není a výhodnější je si rovnou pořídit PS3, které se dá sehnat dost levně.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod evlo 10. 1. 2015 02:46

Ten infamous nema koukam kompenzaci overscan.

Jsem se donutil totiz konecne nejak pozapojovat pouzitelneji reciver a tak, jen abych zjistil, ze to umi jen 1080p a ne 1200p co ma display a z nejakeho duvodu to navic nedela letterbox, ale roztahuje obraz, takze neni videt cely, tak tam mam pak useknuty vrsek atd.

Jinak me to take prislo jako dsot nudna hra.

Ale na ps4 zabavny treba plants vs zombies docela, gta5 taky uslo. Dve zabavny hry za rok jsou podle me uspech. Last of us taky nakonec slo, ale to neni hra.

Ja to vyresil tak, ze jsem prikoupil ps3 na to hry jsou. (hlavne jsem chtel dat borderlands 2 na pc ve 4 lidech a sekalo se to, tak jsem dosel k zaveru ze koupit 2x ps3 bude proste nejlevnejsi reseni jak to hrat :) )
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 1. 2015 07:57

TLOU není hra? A co to tedy je? ;)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod evlo 10. 1. 2015 16:55

Nevim no, anime? :D

Nakonec se me i podarilo u toho ps4 nastavit kompenzaci overscan, ale proste tyto problemy prvniho sveta s tema zabugovanyma zarizenima me fakt serou, bych fakt chtel to neresit :(

K tomu ps now: http://community.us.playstation.com/t5/ ... p/44466574 kdyz bych mel predplatne za 20e tak muzu hrat i ty single rental zadarmo?
evlo
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka