Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 12. 2014 18:28

No já mám problém, že moje připojení je skrze NAT typ 2 - což z nějakého, pro mne naprosto nepochopitelného důvodu brání v některých hrách používat voicechat vůbec, nebo v jiných ho dost kriplit. Absolutně netuším, proč mi ho takhle můj poskytovatel namontoval a ještě větší záhadou mi je, proč to nejde přenastavit na NAT 1, respektive proč je to takový problém. Jestli někdo má tušení co s tím, prosím poraďte.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 12. 2014 18:38

Tak to bylo i na PS3. Stačí normální připojení, které ale ne každý poskytovatel nabízí. Bez toho si online moc nezahraješ.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 12. 2014 14:26

PS4 mám jen cca půl roku, ale zatím mi to připadá jako nejlepší konzole, kterou jsem kdy měl. Hry jsou na to už teď špičkové - Diablo, GTA, BF, TLOU atd. Ovladač konečně dobrý. Párty chat. Battlefield na 60 FPS. Celkově tak jsem si představoval PS3, ale až PS4 to přineslo. I když jsem měl X360 hodně rád, tak důvod pro X1 vůbec nevidím. Tak snad to vydrží i v novém roce!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 25. 12. 2014 14:59

Ja jsem si pod stromecek nadelil Infamous: First Light a hned jsem si poprvy v zivote udelal novorocni predsevzeti, ze z cesky distribuce uz si nikdy zadnou hru nekoupim! Ta neslepitelna, hnusna nalepka na predni strane me tam neskutecne vytaci... No jejich chyba...
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod hhitmen 25. 12. 2014 15:30

Ještě bych měl dotaz. Předpokládám, že se daji hry kupovat čisté přes internet a stáhnout z do zařízení. Má nějakou výhodu kupovat krabicové hry nebo ne?
hhitmen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 25. 12. 2014 16:11

to sou taky ko**** jsou svatky a jim nejede PSN..

hhitmen - ma, nemusis je stahovat. Prumerne maj hry kolem 20gb, coz je tak 5-10 hodin stahovani, dle toho jak rychle ti to pojede.. a pokud nahodou budes reklamovat, budes muset zas tahat..

Na druhou stranu asi o dost kratsi load time.. z internet verze.

Jo a krabicovou verzi muzes prodat na bazar (originalky.cz nebo JRC) treba hru kterou kupis za 1500kc muzes pote prodat za 600-700kc. To u digitalni verze nemuzes + na PSN jsou ty hry vetsinou o dost drazsi (black flag stoji normalne 1000kc, na PSN 1500kc.. nektere hry na psn stoji az 1900kc..coz je nesmysl).

-- 25. 12. 2014 16:12 --

N.Marko píše:No já mám problém, že moje připojení je skrze NAT typ 2 - což z nějakého, pro mne naprosto nepochopitelného důvodu brání v některých hrách používat voicechat vůbec, nebo v jiných ho dost kriplit. Absolutně netuším, proč mi ho takhle můj poskytovatel namontoval a ještě větší záhadou mi je, proč to nejde přenastavit na NAT 1, respektive proč je to takový problém. Jestli někdo má tušení co s tím, prosím poraďte.

Hele me to taky pise NAT type 2, ale pritom vubec NAT nemam. Respektive mam PS4 v DMZ zone, tzn absolutne zadne blokovani spojeni. Maj to proste rozbite idioti. Stejne je lepsi pouzit Party ten facha OK. JInak je to vec routeru, redirektu portu..ale jak rikam ja to mam udelane ze mam konzoli na primo a stejne to pise nat type 2 = maj to rozbite

-- 25. 12. 2014 16:14 --

.soul píše:Ja jsem si pod stromecek nadelil Infamous: First Light a hned jsem si poprvy v zivote udelal novorocni predsevzeti, ze z cesky distribuce uz si nikdy zadnou hru nekoupim! Ta neslepitelna, hnusna nalepka na predni strane me tam neskutecne vytaci... No jejich chyba...

To neni ceskou distribuci ale Sony ktera to tam lepi. Jen mi rekni, proc mas fetis vystavovat si hry za 400kc.. neni ti to trapny? Kup si sberatelku socko :)

-- 25. 12. 2014 16:17 --

evlo - myslis blbě, nejlevnejsi Far cry 4 v cz stoji 1400kc. Na store ted stoji v prepoctu pod 1000kc.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 12. 2014 16:21

rodierczuk2 píše: Maj to proste rozbite idioti.

Ne, funguje to dobře. Na PS3 ti to snad píše něco jiného?

-- 25. 12. 2014 16:23 --

Ale vlastně nevím, co mi to na PS3 psalo, takže je to možné. Každopádně to funguje dobře, pokud to hra píše. U COD bylo vždy vidět, jestli se k vám jde připojit nebo ne.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 25. 12. 2014 16:49

Co to co to? To jses fakt takhle na dne, ze se potrebujes stavit nad lidi na hernim foru, ktery ani neznas? Ale tak si to uzij, kdyz jsou ty Vanoce...
Mimochodem hry nesbiram a ani nevystavuji..
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod hhitmen 25. 12. 2014 16:59

rodierczuk2 píše:to sou taky ko**** jsou svatky a jim nejede PSN..

hhitmen - ma, nemusis je stahovat. Prumerne maj hry kolem 20gb, coz je tak 5-10 hodin stahovani, dle toho jak rychle ti to pojede.. a pokud nahodou budes reklamovat, budes muset zas tahat..

Na druhou stranu asi o dost kratsi load time.. z internet verze.

Jo a krabicovou verzi muzes prodat na bazar (originalky.cz nebo JRC) treba hru kterou kupis za 1500kc muzes pote prodat za 600-700kc. To u digitalni verze nemuzes + na PSN jsou ty hry vetsinou o dost drazsi (black flag stoji normalne 1000kc, na PSN 1500kc.. nektere hry na psn stoji az 1900kc..coz je nesmysl).

-- 25. 12. 2014 16:12 --

N.Marko píše:No já mám problém, že moje připojení je skrze NAT typ 2 - což z nějakého, pro mne naprosto nepochopitelného důvodu brání v některých hrách používat voicechat vůbec, nebo v jiných ho dost kriplit. Absolutně netuším, proč mi ho takhle můj poskytovatel namontoval a ještě větší záhadou mi je, proč to nejde přenastavit na NAT 1, respektive proč je to takový problém. Jestli někdo má tušení co s tím, prosím poraďte.

Hele me to taky pise NAT type 2, ale pritom vubec NAT nemam. Respektive mam PS4 v DMZ zone, tzn absolutne zadne blokovani spojeni. Maj to proste rozbite idioti. Stejne je lepsi pouzit Party ten facha OK. JInak je to vec routeru, redirektu portu..ale jak rikam ja to mam udelane ze mam konzoli na primo a stejne to pise nat type 2 = maj to rozbite

-- 25. 12. 2014 16:14 --

.soul píše:Ja jsem si pod stromecek nadelil Infamous: First Light a hned jsem si poprvy v zivote udelal novorocni predsevzeti, ze z cesky distribuce uz si nikdy zadnou hru nekoupim! Ta neslepitelna, hnusna nalepka na predni strane me tam neskutecne vytaci... No jejich chyba...

To neni ceskou distribuci ale Sony ktera to tam lepi. Jen mi rekni, proc mas fetis vystavovat si hry za 400kc.. neni ti to trapny? Kup si sberatelku socko :)

-- 25. 12. 2014 16:17 --

evlo - myslis blbě, nejlevnejsi Far cry 4 v cz stoji 1400kc. Na store ted stoji v prepoctu pod 1000kc.

Díky super. Ještě jeden dotaz. Kdybych si pořídil nějakou použitou hru na aukru je třeba dávat na něco pozor? Abych pak nedostal Ban za nelegální kopii nebo něco podobného?
hhitmen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 25. 12. 2014 17:31

hhitmen píše:Ještě bych měl dotaz. Předpokládám, že se daji hry kupovat čisté přes internet a stáhnout z do zařízení. Má nějakou výhodu kupovat krabicové hry nebo ne?

Jedine, ze ty krabicove se daji preprodat. Nicmene stazeny maji zasadni vyhodu v tom, ze nemusis nic strkat do konzole, jen vyberes a spusti se.
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 25. 12. 2014 17:32

Nene, to je vsecko legalni :) max drive nektere hry meli online pass nebo network pass. Kterej je zapotrebi zdat pro hrani multiplayerum, bez nej to nejde.

Nelegalni kopie je kdybys to nejak vypalil rucne na bluray ;DD ale to nejde..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ps444 25. 12. 2014 20:06

nemůžu se celé odpoledne dostat do storu ( PS4 ), máte někdo stejný problém?
ps444
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2014 20:29

ps444 píše:nemůžu se celé odpoledne dostat do storu ( PS4 ), máte někdo stejný problém?

Klid. Nějaký idioti (myslím asi lizardSquad) udělali DDOS útok na PSN a Microsoft LIVE hádám taky. Prostě dementi.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 26. 12. 2014 05:29

hhman - v RenOveru kolem 16:00 a dal rikaji ze ps4 ma DRM. Pokud mas hru koupenou z PSN, hra vyzaduje kazdych cca 30 min overovani a pokud proste nejsi online, tak mas smulu.

NEvim jestli to jde nejak ocurat.. daj se hrat ty hry uplne offline? Nebo je to uz jako Steam ?
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jirkagti 26. 12. 2014 09:38

Koupil jsem pod stromek dětem Ps4 a zatím jsem dost rozčarovanej To že nemá české menu a camerka je uplně k ničemu jsem si asi měl zjistit dřív. Ale to že to chce ke všemu přihlášení na internet a to se mi už druhý den nedaří pořád to hlásí chybu NW-31201-7 mě dost s.... Mám také dva ovladače .Jaké hry podporují hraní dvou hráčů proti sobě ? Máme hry Drive club a Minecraft. Dík za radu
Jirkagti
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka