Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 11. 12. 2014 21:10

Tak máš několik možností, že....
Logitech Z906 má dva optické vstupy..

1) Jeden optický kabel z PS4 do Logitech Z906
Druhý optický kabel z TV do Logitech Z906

2) Optický kabel z TV do Logitech Z906

Varianta 1 je taková, že si můžeš přepínat na reproduktorech, z jakého zařízení ti to bude hrát.
Varianta 2 je taková, že Ti do repro půjde zvuk z TV. Ale současně ti přes HDMI půjde zvuk z PS4 do TV. A z TV následně do repro.

Jaká varianta je lepší? To musíš zhodnotit sám..
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod hhitmen 11. 12. 2014 21:20

Super díky to mě zajímalo. Tak už se těším, jak od nového roku začnu s GTA :)))
hhitmen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 12. 2014 21:48

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 12. 2014 22:56

Jsem si koupil druhej ovladac a ma uplne jiny, horsi povrch pacek nez ten pribaleny a navic se ty packy nastredu jakoby zasekavaji. :( Fakt se uz neda spolehnout na nic. :(

sune2009 píše:pokud dáš paradoxně mod hry.:-D

to bude asi tim, ze mas jinak zeplou telenovelu
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 12. 12. 2014 00:27

Mozna zmenili povrch tech pacek potom, co se zacaly objevovat problemy s tema prvnima, ze se rozpadaj. Ja mam z prvni varky ps4 i ovladac navic a jsou stejny...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 12. 2014 00:55

Me se to teda nerozpada ty gumove, na youtube jsem ale nasel prave kde to rozeberal, ze je to protoze se ty gumove rozpadali opravdu.

Jsem zvedavy jaky packy bude mit ten 20yo LE
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 12. 2014 11:36

hhitmen: Je to jak psal beat. Těch optických vstupů je tam dokonce víc, myslím 4. Takže stačí jen dokoupit optické kabely a připojit jeden k TV a jeden k PS4. Následně se můžeš na ovladači od repráků přepínat mezi zvukem z TV a zvukem z konzole.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 12. 2014 15:17

To ani nebude mozna treba, protoze tv to posle do optiky tak jako tak mozna.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 12. 2014 11:33

Tak jako jo, stačí vlastně jeden optický, který dám do TV, ale je otázka, jestli ten zvuk nebude nějak více zkreslený, když půjde z PS4 do TV přes HDMI a pak z TV do repráků přes optiku. Bude tam teda rozdíl? Sám bych to taky rád věděl, jestli mám dokupovat kabely
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 13. 12. 2014 12:49

PSK: Z906 má 2 optické vstupy. Ono i tak je to dost. Optické vstupy jsou jsou jako šafrán, hodně se jimi šetří. Kdeco má optický výstup, ale pak to nemáš kam narvat. Leda si dokoupit přepínač optických vstupů....

Ohledně kvality a pohodlí... Pokud jen připojíš optiku z TV do repro(zesilovač), tak to máš nejpohodlnější. Nemusíš na zesilovači(repro) nic přepínat, a veškerý zvuk Ti prostě půjde z repráků. A je jedno, jestli si pustíš TV, nebo si pustíš PS4.
A kvalita? TV samozřejmě nemá jen "průchoďák", ale zvuk si sama "přepočítává". Je pak otázkou nastavení a konkrétní TV, co se zvukem vlastně dělá. Některé TV zvuk na výstupu neupravují, upravují pouze zvuk do svých(TV) repráčků... Ale zvuk je zpožděný stejně jako obraz v TV.
Paradoxně se tak může stát, že pokud napojíš PS4 přímo na zesilovač, tak budeš mít zvuk o nějakou tu pikosekundu předběhnutý oproti TV. Jde jen o to, jak moc TV zpožďuje obraz a zvuk. Já si to jednou testoval u staré Samsung TV. Měl jsem napojený z PS3 zesilovač a TV. Pustil jsem oba zvuky současně a slyšel jsem, že ten zvuk prostě není ve stejnou dobu. Z TV byl lehoulince zpožděný, takže to dohromady dělalo takový ten "prostorový zvuk, jakoby ze stadionu".
Teď to neřeším. PS4 mám napojený dvěma kabely do receiveru. HDMI mi přenáší obraz, optika zvuk.
Takže když chci pustit PS4, musím zapnout i receiver. Jinak bych byl bez obrazu. Protože do TV mám napojený jen receiver, nikoli PS4 :D

Někdy je trochu složitejší vymyslet nejvhodnější způsob připojení...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 13. 12. 2014 13:21

Jenom chci upozornit že po optice neproleze nekomprimovaný prostorový zvuk (5.1 PCM). U PS4 to je jedno (zvuk posílá v Dolby Digital), ale u WiiU se o surround ochudíš.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 12. 2014 14:35

nemate nekdo doma nejaky soundbar na ps4?
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 12. 2014 14:39

Ono opticky prenos audisignalu je horsi nez normalni dratovy digital, ne teda, ze bych na ten limit nekdy narazil, ale optika umi mene.

Koukam uz to napsal mican, jsem reagoval na to kafrani, jak je malo optickych vstupu.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 13. 12. 2014 17:54

Tak já osobně nemám moc na výběr, jelikož HDMI mi prostě šumí...

Ale stejně je to divné. Optikou se přenáši terabajty, ale nezvládne to přenést zvuk :D
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod evlo 13. 12. 2014 19:02

Asi to co da třeba 40gbps, tedy 5gB za sekundu nebude jednovlakno (je to dvouvlakno rx-tx :) ). A i vysilaci a prijmaci soucastka asi bude krapitek jina.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků