Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 4. 2016 20:39

_DAVE_ píše:Už i ty "remastery" z PS3 jsou trapné (RE5), vždyť ty rozdíly jsou nulové.

Který ti přišel nulový? Právě remastery jsou to nejlepší, co jsem na PS4 hrál.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 4. 2016 20:57

SPY - A co jim mám vysvětlovat? PS4 je v pohodě né?
Vysvětli majitelům HD270x, že vyšla HD380x :-))
Je to jen o zvyku.

tdjohn - http://www.eurogamer.cz/articles/2016-0 ... 009-a-2016

Mě příjde logický remaster RE0, ten je fajn. Ale RE5 vypadá ještě dnes furt ok.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 4. 2016 21:01

OK, tak to kupuješ nějaké blbosti. Mám Metro, Uncharted, The last of us, Diablo 3, GTA V, Dark souls 2 a všechno je super. Už se těším na Batmana a Bioshock. Pro mě zatím nejlepší konzole a to většinu her mám i na PS3, jen jsem je tam třeba nedohrál. Ten rozdíl je hodně velký.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 19. 4. 2016 21:09

_DAVE_ > Jojo, je to o zvyku, o ocekavani co lidi meli, kdyz si system kupovali ...

Vsak to oni vedeli, ne? Vyroba grafik je trochu jinde. Ja kdyz si kupoval 970, tak taky vim, ze za rok/dva vyjde nova generace ... Stejne tak kdyz si koupim mobil, tak ocekavam, ze za rok tu bude lepsi, tak uz to chodi snad nejakejch 20 let ;-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 4. 2016 21:13

john - Ale no tak jo, má to 8GB místo 512MB :)

Ale nedá se říct, že se na to na PS3 nedá koukat. Prostě ti znovu prodali skoro to samé, jen detaily jsou nastaveny na ULTRA a dejme tomu je tam nějaké DLC.

A teď si představ že si koupíš NEO a budeš mít "remastrované" všechny hry z PS4 zadarmo :)))

Bez legrace remaster je něco trochu jiného. Remastery z PS3 na PS4 se dají označit jako "reciklát". Tím nechci říct, že jsou to špatné hry, jen mají význam hlavně pro někoho, kdo je na PS3 minul.

-- 19. 4. 2016 21:17 --

SPY - Je to "Atom" v podání AMD s Radeonem v malé krabici, nic víc, nic míň. Žádná revoluce. Podstatné je, že veškerý obsah poběží a hlavně že to má tak fajn obsah....
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 19. 4. 2016 21:54

Zřejmě nechápeš pointu všeho. Tady nejde o to, co v tom je nebo jaký to bude. Ale jak to budou lidi vnímat ... A jak Sony vysvětlí, že ta nadkrabice co si hráči koupili za stovky doláču s myšlenkou, že to bude to nejlepší co můžou mít nějakejch 6 let (PC neberou v potaz), už vlastně není ta nejlepší nadkrabice ...

Hele mně svůj názor vysvětlovat nemusíš, já tě chápu, a osobně je mi to celkem šumák. Ale stejně tak chápu většinu lidí, co jsou z toho pěkně nas**ní ;-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 4. 2016 22:07

_DAVE_ píše:Přemýšlíš tak, jako přemýšlí někdo, kdo hraje na konzoli 20let a přišla změna kterou nejsi schopný pozřít :)

1) Nepůjde ti snad něco na staré PS4?
2) Když koupíš televizi, a oni za rok vydají novou s vyšším něčím, budeš psát nasssrané dopisy do Panasonicu? :)
3) Proč vlastně máš najednou potřebu upgradovat PS4? :)

Nekoukej lidem přes rameno a budeš v pohodě :)

To bereš špatně. 1) Na staré PS4 mi nepůjdou PS4,5 hry, nebo budou vypadat blbě, pak bude následovat útlum produkce na PS4 až nakonec předčasně umře.
2)A co takhle tahle varianta: Koupíš si TV od Panasonnicu, fungl novou, 1800p rozlišení, nejlepší dostupná na trhu, čumíš na ní rok, dva, nebo si ji koupíš teď a najednou ti někdo řekne, že za půl roku vyjde Panasonic co umí 4K a stará verze se nebude podporovat - žádné filmy, seriály, dokumenty, nic a od teď se bude všechno dělat v 4K a to v nekompatibilním formátu. Určitě si s radostí půjdeš koupit tu novou, nebo se budeš utěšovat filmy pro pamětníky?
3) Já právě žádnou takovou potřebu nemám. Ne teď, když se ta konzole sotva pořádně rozjela.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 4. 2016 22:20

Hele, vždyť nikdo neřekl, že hry nepůjdou, myslím, že to půjde právě přesně naopak - hry půjdou a Neo je bude mít v lehce lepší grafice. Všechno. Stejně, jako bys měl na té televizi ostřejší obraz.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 4. 2016 22:24

_DAVE_ píše:Ale nedá se říct, že se na to na PS3 nedá koukat. Prostě ti znovu prodali skoro to samé, jen detaily jsou nastaveny na ULTRA a dejme tomu je tam nějaké DLC.

A teď si představ že si koupíš NEO a budeš mít "remastrované" všechny hry z PS4 zadarmo :)))

Bez legrace remaster je něco trochu jiného. Remastery z PS3 na PS4 se dají označit jako "reciklát". Tím nechci říct, že jsou to špatné hry, jen mají význam hlavně pro někoho, kdo je na PS3 minul.

-- 19. 4. 2016 21:17 --

SPY - Je to "Atom" v podání AMD s Radeonem v malé krabici, nic víc, nic míň. Žádná revoluce. Podstatné je, že veškerý obsah poběží a hlavně že to má tak fajn obsah....

:D Pak že já sem chodim trollit.

Ty seš taky Atom. Atom je sračka, která by tam moc nepomohla.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 4. 2016 22:33

Ertefol píše:Hele, vždyť nikdo neřekl, že hry nepůjdou, myslím, že to půjde právě přesně naopak - hry půjdou a Neo je bude mít v lehce lepší grafice. Všechno. Stejně, jako bys měl na té televizi ostřejší obraz.

;-) a tomu věříš? Přinejlepším to bude jako při launchi PS4 - multigenerační hry po nějaký čas a nakonec... nakonec se koukni kolik vychází her na PS3 dnes? Jasně, není to to samé, ale taky to není daleko od pravdy. A kromě jiného - jak skvělé to musí být pro autory pracovat na místo dvou/tří platforem na pěti najednou? Prostě lahoda ne? :oops:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 4. 2016 22:37

Stejně už jedou PS4/XBox One/PC (které je za pět set konfigurací), když k těm 502 přidají dvě navíc, nikomu to neublíží.

Jinak fakt si nemyslím, že by to bez toho nejelo - už jenom proto, že primárním cílem je VR - a v tom to bude muset vypadat aspoň tak, jako na původní PS4, ale je náročnější takový obraz vyrobit.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 4. 2016 22:44

Skoro nikdo nepozná, jestli bude BF v 1080p nebo 900p. Podobné kosmetické věci to budou. Možná zapnou více efektů, ale nic velkého. 2 skoro stejné konzole nejsou problém.

Ale dělat z toho spotřebku je právě blbost. Konzole jsou ta jistota. Telefon také mívám třeba 7 let a nevidím v tom problém, ale tam je to něco jiného. Těžko se budeš vytahovat s novou konzolí, že jo :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 4. 2016 23:10

No uvidíme. Není to tak dlouho, co se tu se mnou PSK dohadoval, že se na tom nedělá - zatím to ale vypadá, že moje skepse jaksi funguje až nechutně přesně :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 4. 2016 23:13

Tak on je to v podstatě hloupý krok. Ale jak jsem psal minule, MS a Nintendo to zabalilo dávno. Takže N vydá něco nového, MS také a pak už to až tak divné není, ale hlavně kvůli VR. Když to měli udělat s tragickou PS3, tak to neudělali a s luxusní PS4 ano. Je to zvláštní, ale nikdo neumí předpovídat budoucnost, tak je to jedno. Prostě jim to přišlo jako dobrý nápad :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 20. 4. 2016 05:07

MS to zabalilo... Ty si ale vtipálek. Hlavne že sa xbox one snažia zachrániť ako sa dá. A xboxu a celku sa tiež tak rýchlo nezdajú. WP boli/sú/budú pre MS tiež stratové (nie málo) a stále sú tu...
MrFail
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků