Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 7. 11. 2013 17:00

beat píše:
Oficiální rozebíračka PS4...paměti v šestnácti modulech, ventilátor malinkatý, WiFi anténa vyleptaná na základní desce...
http://www.wired.com/gamelife/2013/11/p ... own-video/


hmm na te desce je par svabu a mame ps4 ,, to na vyrobnich linkach musi byt tak 10 000 ps4/hodina
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 11. 2013 17:12

Chudaci cinanci, to jim to musi ruky osekat, kdyz to na pase fofruje 3 kusy za sekundu :D

Na druhou stranu, jestli jede 1 linka nonstop a vyrabi cca od zacatku zari. Tak to nouze o PS4 nebude, protoze budou mit naskladneno kolem 30M. Se spis divim, ze nedavaj 1+1 zdarma, misto toho aby lidem nutili Knacka nebo druhej dualshock :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 11. 2013 17:18

Ali: Tak moc do toho nevidím. Ale třeba mají strach, že by se ten knack nějak nerodával, tak to raději udělali takhle. Stejně mají první várku vyprodanou, takže jestli jim to část zákazníků odmítne, tak další část to zase koupí a oni nemusí řešit co pak dělat s tisícem neprodaných knacků, za které jim SONY už peníze nevrátí.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 7. 11. 2013 17:48

u knacka tomu rozumim ale dualshock myslim je a bude porad stejny po celou zivotnost konzole a myslim ze je jedno jestli je koupi zvlast nebo s konzolema , jen to dost krivi trh , proste sony rekne prodalo se napr 1 000 000 knacku a ono z toho se treba 400 000 prodalo kvuli tomuhle svinstvu ,, kazdopadne to v tom mailu mohli sdelit a usetrili by si problemy
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2013 17:52

Mám pocit, že je lepší neprodat Knack než neprodat PS4... Bych dal radši snad výpověď než se pod něco takovéhleho podepsat. Není to spíš tak, že dostali lepší podmínky na ovladače, Knacka a na PS4, když to vzali všechno najednou? :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 11. 2013 17:53

Tak oni to asi ani neměli prozradit :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2013 17:58

No tak o tom nepochybuju :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 7. 11. 2013 19:57

nouze o PS4 bude. Teda aspon v cesku. Sony pokratilo temer vsem dodavky konzoli tak o 60%.

Ale je mozne ze to jen trapne prerozdeluji tem co dali nejvic i za cenu poruseni predchozich umluv
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 11. 2013 20:03

Stejně je mi záhadou, čím kupce lákají :D U PS2 bych to chápal, u PS3 méně, ale u 4 je to trochu mimo. Ještě jak všude ukazují, že se jim lowend NB komponenty ani nepřehřívají. To je hodně nečekaný :D Až vyjde na PS4 Král, tak to stejně asi pořídím, ale jinak nic moc. To trapný rozdělování na příděl jak za války jen dokresluje celkovou Sony neschopnost.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 7. 11. 2013 20:08

Co se tyce knacka - cela vec se ma takhle:

Sony vsem obchodum napsalo, ze proste nelze odebrat PS4 bez Knacka ve forme 1:1 ze se to proste musi lidem narvat.

Ono se to ale dostalo ven a lidi zacali rusit objednavky HODNE + se taky dostalo ven, ze je mnohem min konzoli urcene pro cz/sk trh nez se puvodne planovalo.

Sony se toho zaleklo a oficialne to stim knackem nereklo a cele to zametlo pod stul. Samozrejme to poskodilo vsecky obchody na povesti i na objednavkach.

Nam se to stalo taky nejen xzonu.

Jinak co se tyce JRC Tesca a podobnych. Prijimaji objednavky jak bez utrzeni presto, ze dostanou jen maly pocet kusu). Ale oni na to kaslou. Proste vemou 1000 objednavek, uspokoji jich treba 50 a na zbytek se vys. To je podle me chovani na prd.
------------

Aliana chci videt jak ti z anglie poslou ps4. neposlou ani za mesic ne. Nemel nesmysli a nepomlouvej ostatni (xzone) kdyz vubec nevis o co go.
Naposledy upravil rodierczuk2 dne 7. 11. 2013 20:17, celkově upraveno 2
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 11. 2013 20:11

Tak jak to je? :D Teď už to nechápu vůbec.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 7. 11. 2013 20:19

Peter S. Kenedy píše:Fakt zajímavé, já objednával někdy v září, nebo říjnu a zatím mi nic nepřišlo. Tohle je fakt docela fail bych řekl. Za tu dobu, co jsem v xzone pracoval, se nic takového nedělo. Teď tam pracuje paar místo mě, tak se ho zajdu zeptat jestli bude vědět něco víc k té kauze.


pokud si objednaval v zari nebo rijnu tak se o tebe nikdo nezajima, jsi az na 2 nebo 3 vlnu a tam uz to nebude.

Sony zacalo nutit knacka nekdy od 4.11. a jen do prvni vlny.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 7. 11. 2013 21:28

Já teda nevím, podle mě je to hajzlovina tak jak tak.. Jestli jsem si do teď nebyl jistej, tak teď jsem ale tím, že jím to prostě nekoupím. Knack je strašně bídnej a já nevidím důvod, proč bych ho měl brát když jsem si předobjednal samotnou konzoli.. Vím ten jeden kousek co by mi prodali navíc je nijak nevytrhne ale tohle je prostě podle mě už moc, nechápu, že jim to ještě někdo žere a že se pořád ještě najdou lidi, co je budou do krve obhajovat.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 11. 2013 21:46

Tak jsem se díval a objednával jsem to 23.8. to by snad šlo, ale stejně ještě nevím jestli ho budu brát. Jinak tady je ještě o tom nějaký článek http://www.eurogamer.cz/articles/2013-1 ... -na-kadeho
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2013 21:47

rodier: Proč by nepřijímali objednávky? Stejně to dopadne jako s GTAčkem, že se nakonec na všechny dostane, jen někteří si holt budou muset počkat.

Bych jim prostě odepsal, že Knacka ani gamepad nechci, že jsem si objednal jen konzoli a na tom trvám, a jestli se jim to nelíbí, tak objednávku ruším. Pokud jim to dělá hodně lidí, mohli by vyměknout :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků