Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 17. 5. 2016 15:03

Mican píše:Shadow of the Beast jsem hrál před dvaceti lety na Amize. Liší se to nějak?
Úplně :D
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod beat 19. 5. 2016 20:22

Tak co říkáte na Gran Turismo Sport?

Asi to bude dobrý simulátor fotografa :D
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 5. 2016 20:30

Pochybuju, že se ptáš všech, ale třeba jo, no :D PD jsou lemplové a už to ukázali několikrát, takže od nich nic nečekám... a vidím, že se nemýlím. Prostě žijou ze staré slávy a už nic neumí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 5. 2016 21:22

Je to prolog. Ale koupím. 130 aut není málo, tratí je taky dost a snad tam bude i nějaká kariéra, protože MP mě netáhne a jestli ne,tak jim to spočítám.

tdjohn: není většího lempla než ten, co nikdy nic neudělal a jen kibicuje.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 5. 2016 22:42

To asi jo, ale jak to souvisí s PD?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 5. 2016 17:15

No právě, no právě...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 20. 5. 2016 19:00

U4 jsem udelal 20 kapitol za 2 dny.. narezova parba :) tenhle vikend me ceka dohrani.. a potom Ukolekce

-- 20. 5. 2016 20:04 --

gran turismo sport.. to je nakej joke ne? opet zadna trava, zadnej antialiasing.. stiny lowres.. srovnejte si to prosim s project cars.

Oni asi zaspali v dobe, kdy to byli jedine okruhove zavody na playstation.. a tak jim to lidi zrali..ale ted uz je doba jinde. GTS ma sanci jedine jako prvni titul s podporou VR.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2016 19:34

Jsem si nějak pamatoval, že GTS bude jen při 30 FPS. To by bylo k ničemu. Jestli to bude mít normálních 60 jako třeba Forza, tak je to super hra! I to nové rally je super, tak nějaká další auta budou fajn.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 5. 2016 21:36

GT je 60fps už od čtyřky...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2016 22:24

To je jasné. Sice to není jako Forza, ale aspoň něco. Jsem právě nějak špatně zaznamenal, že ten Sport by mohl být jiný. Naštěstí ne, takže normální Prologue, což se dá. Stejně auta nehraju, tak mi pár tratí a aut bude stačit. S 5 Prologue jsem toho taky najezdil snad víc než pak v plné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 6. 6. 2016 10:38

Ahoj, nějaký tip, kde koupit nejlevněji PS4 Uncharted Edition? Kluk má za 2 týdny narozky ...
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2016 12:42

Xzone?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 6. 6. 2016 12:51

Nejlevnejsi skladem jsem nasel tady, doprava zdarma.

Recenze maj dobry ;-)
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 6. 6. 2016 13:35

To není ona, to má být tahle barevná http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=1243
Žulda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 8. 6. 2016 19:25

Ach zó :-) jsem nejak ani nepostreh, ze takova edice vysla :-)
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků