Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2013 09:45

tdjohn > No nevim co si slibujes od Xboxu, ale ten ti zpetnou kompatibilitu taky nejspis nenabidne ... Takt proc, ze? Redukovat a optimalizovat silu HW aby sis na tom zahral nejaky stary kousky, tohle dela jen Nintendo, ktery si to u fanousku obhaji, ze grafika neni vse.

Na zbytek se da odpovedet jedim slovem - E3.
Maji 2 velky eventy: oznameni a E3, necekal jsi snad, ze vsechno vyplaznou na 4 hodinovy konferenci pri oznameni, a na E3 bude misto her a oznamovani novinek delat kotouly.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 2. 2013 09:51

Pokud MS myslí trochu na zákazníky, tak tam tu zpětnou kompatibilitu dá. Zákazníky to potěší a oni možná vydělají více. Je to hlavně dobré pro launch, kdy si dokoupíš plno starších her. Můžeš hry i udělat o něco hezčí, takže by to mělo smysl. Moc v to také nedoufám.

Pokud by to chtěli vydat za dva roky, tak E3 je fajn, ale teď už mi to přijde trochu pozdě. Ani se na tu konzoli netěším a to není úplně dobré. E3 to může trochu vylepšit, ale první zklamání už navždy zůstane :D Teď doufám, že MS ví, jak se to dělá a rozjede to ve velkém stylu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2013 09:59

Dokoupim si plno starsich her, abych je emuloval na novym xboxu, kdyz si je muzu koupit treba ted a hrat je primo na X360 - jo to ma logiku - po tomhle kazdej touzi :-)

Na co je pozde? Na to aby ukazali jakej to bude mit dekl a kolik to bude stat? jo 5 mesicu pred vydanim je nechutne pozde.
Naposledy upravil SPY dne 21. 2. 2013 10:04, celkově upraveno 1
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 21. 2. 2013 10:01

Tak snad nikdo nečekal, že bude PS4 nějakým způsobem emulovat PS3 ne? Bude to přes cloud a to je lepší než nic. A pro koho je to problém, tak může počkat pár let a dohrát všechno na PS3.

A co udělá Microsoft? Hodí tam taky závody, nějakou FPS a Kinect blbosti. Každý ať se rozhodne, co je mu bližší. Bude to jenom o first-party titulech.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 2. 2013 10:20

tdjohn: A co ten driveclub nebo jak se to jmenuje, to se ti nelíbilo? Já osobně jsem taky spokojen. Skvělý hardware, na kterém se konečně bude jednodušeji pracovat vývojářům. Možnost si vyzkoušet každou hru před koupí, možnost stahovat hru a zároveň ji už hrát, streamování hraní atd. Her a technických dem podle mě ukázali dost, jak říkal HAck, těžko mohli vybalit vše před E3, něco si musí nechat. A že neukázali krabici? Tady si snad někdo kupuje konzoli podle toho jak vypadá? Pro mě je to na posledním místě v rozhodování, hlavní jsou hry a možnosti dané konzole a ty budou myslím u PS4 hodně dobré. Nechme se překvapit na E3 kde oznámí cenu a přesné datum. Nicméně na konci prezentace bylo jasně napsáno vánoce 2013, takže oznámené období tam je.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 2. 2013 10:33

Nijak zvlášť nadšenej nejsem, ale z toho co řekli ( pokud to nejsou zase jen plané sliby... ) mi tak nějak vyplívá, že bych konzoli koupit mohl :) Uvidíme, s čím se vytasí Microsoft. Každopádně všechny 3 next-geny už doma nechci, stačí, že se mi tu válí 3DS/Vita. Vezmu jen ps4 nebo x720 a za nějakou dobu ho pravděpodobně doplní WiiU ( protože Zelda a Xeno :love: )
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 21. 2. 2013 12:36

Naprostá zoufalost a srovnání s Nintendem a jejich prezentací je víc než zoufalé, bo Nintendo vytasilo s něčím fakt parádním (funkční ovladač).

SONY jsou tlučhubové a nafukovači hlav a je tragiš, že je spousta těch, co jim to hltá a jsou ochotni se rvát do krve pro nic hm

Ovladač vypadá, jako kdyby viděli tu parádičku u Nintenda a na poslední chvíli tam implementovali dotekovou plošku, která je ale úúúúplně k ničemu, navíc to vypadá fakt lacině. Jen to podělávaj, Microsoft nikam nepospíchají a věřím, že to dotáhnou.

Tak parádně SONY měli našlápnuto s PSX, PS2 vybudovali základnu jako prase a drtili herní svět, s PS3 to mohli mít v kapce, ale nejsou stále schopni jasně zacílit a jít tímto směrem, pro mě je SONY nejasná značka s nejasným konceptem.

Nezbrojím proti SONY, jen mě štve ta hloupost a lacinost. Promarněná šance, která se už nebude opakovat :!:
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2013 13:10

No vidis, pro me byla zase zoufalost predvadecka Nintenda, vcetne toho "paradickovyho" gamepadu :-)

Dotekova ploska uuuuuplne k nicemu? Ale prosimte, dosahnout na ni pujde krasne obema palci, a na nejaky rychly QTE nebo kresleni to bude urcite lepsi nez jak se to provadi na dualshocku.
Treba ted hraju Okami, a tam bych to bral hned.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 2. 2013 13:57

Tak máš koupit Okami na wii a je po problému :D Využití té plochy mi taky není nějak jasný, ta co je u Vity, je taky kompletně k ničemu, jen ničí hry jako LBP...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 2. 2013 14:04

GT 6 tam nebylo.... Avšak Drivers Club je hodně podobná (ne li identická) hra, takže parádní "autíčka" budou. Vzhledem k tomu že konzole beru často jako "autíčkový videohry" tak bych si nestěžoval. Nechápu co by mělo být u Majkrošrotu tak revolučního. Jestli to bude ze začátku zase doslova šrot jako první ixo tak potěš pokec, HW je stejný, tak se to bude lišit nálepkou a továrnou-ale obé to stejně bude made in P.R.C.. Tvar joypadu konečně vypadá stejně jako u Ixa, takže ukažte mi jak to vypadá, kolik to bude stát a pak se můžem bavit o tom jestli jo nebo ne, třeba Watch Dogs jsem stejně chtěl, nové RPG od Vávry (neoznámené dosud na PC) na tom bude asi taky, Zaklínač 3 předpokládám též... Halo a tak mě nebere, tož je mi to jedno...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2013 14:05

StefiCZ > Po jakym problemu? Kdybych chtel machat nepresnejma nunchakama, tak to muzu hrat rovnou s ps move, jenze to je horsi jak na dualshocku.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 2. 2013 14:33

Tak to nevím, že to jde hrát s ps move :oops: Každopádně na tom touchpadu by to bylo hodně bídný.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 2. 2013 14:34

Pouzivat stetec na tom touchpadu by bylo bidny? Mne to prijde daleko nejpresnejsi reseni ...

Kvuli Okami bych byl ochotnej koupit Vitu, jelikoz ta hra by na ni byla dokonala, ale takhle by to bylo alespon neco.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mahorero 21. 2. 2013 14:48

SPY píše:No vidis, pro me byla zase zoufalost predvadecka Nintenda, vcetne toho "paradickovyho" gamepadu :-)

Dotekova ploska uuuuuplne k nicemu? Ale prosimte, dosahnout na ni pujde krasne obema palci, a na nejaky rychly QTE nebo kresleni to bude urcite lepsi nez jak se to provadi na dualshocku.
Treba ted hraju Okami, a tam bych to bral hned.


.si děláš srandu, je tu někdo, kdo má ovládání pohybem opravdu, ale opravdu zmáknuté a co se týká ovládání dotekem je tu také někdo, kdo to má opravdu, ale opravdu zmáknuté a ty tu obhajuješ něco co je sotva na půli cesty hm
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 2. 2013 17:51

Skvely, tak PS4 ma umet max. jen 4K obraz, cili kdo bude mit televizi s rozlisenim 8K, bude mu uplne k nicemu. Koukam uz to zacina..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků