Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod evlo 4. 2. 2015 11:15

se divam, ze rayman legends na ps4 stoji dvojnasobek co na trojku. Ma to cenu? Je mezi tim nejaky rozdil?
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 4. 2. 2015 22:52

krasnej dukaz, ze sony bere ownery ps4 u huby.. a ze proste zpoplatnenim multiplayeru doslo k znehodnoceni Pluska.

Na ps3 daj thief zadarmo. na ps4 zas naky indie kravince. Proc nedali na PS4 taky Thiefa? To by prece byla ta spravna rovnost nabidky. Ale ne. u ps4 vi ze si plusko vetsina lidi stejne koupi kvuli multaku, takze tam muzou davat prd s octem.


evlo - neni, je to uplne stejny. Dokonce tam neudelali ani dotykove ovladani jako ma WiiU verze - tesil jsem se ze ten dotykac vyuziji a prd.


soul - kvuli infamous jsem si koupil ps4 a desne mne to zklamalo. Pribeh uplne o nicem.. styl jdi a znic 4 body,.. potom animace a znova.. to me proste zklamalo, tak jsem to po par hodinach hrani prodal. Do ted plati ze nejlepsi pribeh a hloubku ze vsech metskejch akci ma neprekonatelne Watch Dogs.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 5. 2. 2015 00:54

Ten tranzistor jsem nepochopil, ale chapu to, ze na ps4 dali blbost, proste na to moc dobry hry nejsou, ostatne me tim, ze na ps3 davaj na plusku hratelny hry donutili si ps3, takze z tohodle pohledu to chapu.

No jo, ale i tak me stve kupovat raymena na ps3 kdyz mam i 4, proste nechapu proc je to na 4 drazsi. Jsem na te 4 zahral infamous co byl na plus, gta5 kvuli kteremu jsem to koupil a od te doby hraju jen na 3, protoze na ni jsou proste hry. No xbone ma forzu a sunset a tim to taky hasne, takze zas takova extra vyhra prikoupit jeste one ocividne nebude.

Teda abych ps4 nekridvdil, jeste jsme na tom hrali diablo3 :)

Ale zatim ze vsech her rozhodne vede rayman, coz je port z wiiU :D
Naposledy upravil evlo dne 5. 2. 2015 02:07, celkově upraveno 1
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2015 01:21

Nejlepší je jednoznačně Battlefield 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 5. 2. 2015 02:04

evlo - presne tak. Me taky stve ze treba Murdered stoji na PS3 naky 300kc, ale na PS4 to stoji porad 800kc.

A tak je to se vsim. Proste oni misto aby se snazili tu konzoli co nejvic rozsirit, tak se na ni snazi co nejvic tezit prachy. Myslim si ze to nastavi zajimavej precedens, kdy konzole se prodava dobre, ale hry ne.. a tak do roka zacnou najednou lidi prodavat ps4 a kupovat zpet ps3.. a bude vsude hafo bazarovejch lacinejch ps4. Protoze proste hry se na to nedelaj, ty co se delaj se odkladaj a ty co vychazi jsou bud predrazeny, nebo vubec neodpovidaj tomu co clovek od nextgenu ocekava.

Me indie hry nevadi, mam je rad a nektere jsem si chtel puvodne i koupit, jen jsem to potom nestih. Vadi mi ale, kdyz daj na ps3 thief, proc ho nedaj i na ps4. Zvlast kdyz rozdil je tam v cene cca 200kc.

Ja to rikal uz kdyz oznamili ze multak bude placenej. V ten moment jsem rekl, ze budou na Plusko davat jen kravince, protoze proste vi ze si to Plusko lidi budou kupovat. Neni to jako u PS3 kde se musi snazit.

Stejne tak me doslova *****, kdyz jsem zjistil, ze z PS3 se da prejit zdarma na PS4 u FF14. Ale z PC na PS4 ne. Takze sem dal 1000kc za klienta na PC (kterej ma ted cenu 300kc) a abych znova kupoval klienta za dalsich 1200kc ?

To jsou proste idioti. Cetl jsem zas posledni financni vysledky a Sony jde porad vic do ***** podobne jako Nintendo. Vic a vic se dluzi, spatne vysledky, akcionari se zlobi. Ted odprodali nektere divize vcetne Soe jenz meli mit na starosti na PS4 online tituly (DCUO, PS2..) ted ta divize bude delat hry i na Xone..

-- 5. 2. 2015 02:09 --

--
trosku pozitiva :) libi se mi, ze ten jack u dualshocku je normalni klasickej 3.5mm takze se tam daj napojit jakykoliv sluchatka, narozdil od toho shitu u Microsoftu (prodavaj konverzi asi za 600kc).

Napojil jsem tak svoje Razer Electra na dualshock4 a fachaj :) navic facha i interni mikrofon co je na kabelu (jack to ma jen 1..takovej special 4 polovej.. ve kterym sou zabudovany poly pro stereo i mikrofon) Takze jsem usetril :)
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 2. 2015 12:17

Rodiere, udělej všem laskavost a opusť toto forum. To se fakt nedá číst a nemám vůbec sílu na to nějak reagovat. Ale tak dám si ten čas a sepíšu ti to.

1) Transistor, který teď vyšel v PS+ na PS4 je jedna z nejlépe hodnocených her na tuto konzoli. Nic se nezadá s velkýma AAA hrama. Navíc tam už minule byly hry jako infamous first light nebo Injustice, který se prodává pořád za dost vysokou cenu. Takže nevím co si stěžuješ. PS4 je tady teprve rok, kdyby tam hned začali dávat ty největší pecky co se prodávají v obchodě, tak kdo by pak ty krabicovky kupoval? Na PS3 v plusku vycházeli dost dlouho samé indie a PS1 hry a taky to dost dlouho trvalo, než začli dávat pořádné hry. Tak trochu povzpomínej, než začneš psát tyhle nesmysly.

2) Ty tvé předpovědi už jsou podobné jaké vypouští slavný Pachter. Na to se fakt nedá nic napsat, snad jen to, že herní divize SONY je v plusu a určitě ji nezruší. Naopak PS4 se prodává více než skvěle a to teprve vyjdou pecky jako order, bloodborne, no mans sky, nebo uncharted.

3) Infamous SS je naprosto parádní hra, pro mě zatím asi to nejlepší co na PS4 vyšlo, ale chápu, že nemusí sednout každému. Nicméně to pak můžeš stehně hanit i Assassins creed, dead island, dying light a další podobné hry, kde je v podstatě princip hraní dost podobný.

4) Neboj, hry jako thief, tomb raider, knack, killzone a další se určitě brzo v plusku objeví a dočkáš se jich. Jen tam nemůžou naflákat všechno najednou a pak už nikdo nebude kupovat jejich krabicovky, protože si počká, až budou v plusku. Nebo snad MS dává do Xone live nějaké AAA tituly? Nebo snad nintendo má nějakou službu, kde každý měsíc dává nějakou hru? Nebo je snad něco podobného na počítači? Pokud se ti to nelíbí, tak si to neplať. Navíc můžeš hrát třeba multiplayer s kamarádem, aniž by jsi hru vlastnil, díky službě shareplay, která je v rámci PS+. Ty si umíš na všechno jen stěžovat, chtěl bych tě vidět, jak by jsi pracoval u sony a každý měsíc by jsi dával AAA hry za poplatek 1300 Kč ročně.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 2. 2015 12:51

Nejak me tahle novinka uplne minula http://www.ign.com/articles/2015/01/08/ ... ming-to-pc
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 7. 2. 2015 17:40

PSK - nema smysl to resit. Nejsem Pachter, nedelam predpovedi, rikam co pisou jinde, mluvil o tom co se TED DEJE. Sony vyhazuje lidi z herni divize, rozprodava casti herni divize a celkove ma Sony velke problemy.

PS4 se prodava skvele? Uz ne. V cele zapadni evrope uz se xbox one prodava lepe.

Tranzistor muze bejt nejlepsi hra na svete. TO je fuk. Jde o princip. Jasny drahe hry tam davat nemuzou. Murdered ani Thief nejsou drahe. A dale nevyjadril ses k tomu (jako sony fanboj) proc sony da hru na ps3 za 600kc a na ps4 identicka hra stoji 1200kc.

edit: a share play je nepouzitelna sluzba. 90% obsahu ve hrach je zablokovano. Navic to funguje hrozne a samozrejme to vyzaduje plusko :D
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 7. 2. 2015 17:59

Cítím tady negativní vibrace. Nechceš se svýma názorama odtáhnout do konfrontačního vlákna "SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO" kam to patří? Tady to majitelé PS4 berou realisticky, tak jak to je. A jsou celkem spokojení. Kdo PS+ nechce a připadá mu ta služba jako málo muziky za hodně peněz, tak si ji prostě nezaplatí. Jednoduché.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2015 19:04

Ač Sony obecně nemusím, tak PS4 je pro mě konzole snů, takže se mi také jeho příspěvky úplně nezdají.

Každopádně hromadný prodej PS4 kvůli PS3 byl velmi povedený :D Na to nemá ani Pachter. Hlavně když si to člověk představí, tak je to ještě lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 2. 2015 12:03

Platform N. America Europe Japan Global
PS4 51,510 57,170 12,526 148,478
3DS 27,413 31,606 35,908 101,892
XOne 50,265 31,250 306 95,017
PS3 8,972 17,354 8,111 46,937
WiiU 22,232 11,317 7,321 43,934
PSV 2,760 4,455 16,208 29,779
X360 14,246 7,320 39 25,102
Wii 1,312 1,229 43 2,815

Tady máš prodeje za poslední týden v lednu. Jestli umíš poznávat čísla rodiere, tak Xone se opravdu lépe neprodává.

Kde jsi vzal ty ceny thiefa za 600 a 1200? Já jsem viděl ceny PS3 verze za 800 a PS4 za 1000 http://www.xzone.cz/hledat.php3?search=thief&x=0&y=0 A ty už jsi někdy viděl, že ta samá hry by stála stejně třeba na PS2 a PS3, nebo na X360 a Xone? Cena za nextgen musí být logicky větší, protože je na ní více práce a vypadá opravdu lépe. Nevím, co na tom nechápeš. A když nechceš, tak to nekupuj, jednoduché pravidlo.

A shareplay jsem zkoušel a funguje naprosto skvěle, hráli jsme s kámošem proti sobě NHL15 a během celého zápasu ani jeden lag, ani zásek. Spíš mají někteří asi problém s malým uploadem, pak to opravdu nefunguje dobře, ale to je snad jasné.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 2. 2015 13:22

rodier: Nadavanim nic nevyresis, na trhu mame tri konzole a PC, kdyz se ti nelibi jedno, vyber si druhe a treba budes spokojenejsi i s cenama link link . Digital pak to same link za 599kc k dostani snad uz od minuleho leta.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 2. 2015 20:09

Ale pokud se mu nelíbí to nejlepší, tak s horší konzolí to asi lepší nebude, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 9. 2. 2015 16:03

rodier: Vydavatel Raymana je Ubisoft, nikoli Sony. proč stojí hra tolik a tolik není věc Sony, ale vydavatele. Obrať se tedy na Ubisoft.
Taky nevím, proč jsou filmy na Blu-ray dražší než na DVD. Stejné filmy...ale prostě to tak je a nenaděláš s tím nic.
Nevím jestli patří třeba Německo do západní Evropy nebo nepatří, ale v Německu se NIKDY neprodával XBOX One lépe než PS4.

Nu nic, jdu se zaobírat něčím užitečnějším...jdu si dopít čaj a pustit GTA V na PS4....
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 11. 2. 2015 17:30

Tak jsem se včera vrátil ke hraní, došla PS4 :) Nejvíc jsem stejně nadšený z toho, že můžu k DS 4 připojit sluchátka :D Konečně nemusím řešit, jestli někoho ruším.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků