Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod buksa.jan 20. 11. 2013 18:07

tak sem nechtěl vyvolat tohle...ale na druhou stranu sem tohle čekal...proste jsme lidi a každému vyhovuje něco jiného...já mám prostě PC na práci a konzoli chci na zábavu

Zpět k tématu...zkoušel jste někdo sehnat PS4 jinde než z oficiální distribuce v ČR? nebo dokonce nemá ji už někdo doma z USA?
buksa.jan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 11. 2013 20:31

Také záleží na tom, jak moc jsi náročný. Zábava je fajn, ale třeba Battlefield, který je na PC docela v pohodě, na konzolích moc hrát nejde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 20. 11. 2013 22:35

No ale prodá se ho tam citelně víc ne? No zrovna BF4 bych ale stejně nechtěl hrát ani tam, ani tam. Kupodivu fakt nehraju grafiku, ale hru. A tahle se tedy moc nepovedla. :oops:
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 11. 2013 22:47

Kdo ví, na PC se celkově nic moc neprodává :) Třeba COD bude jasné, ale u BF nevím. BF je celkově poslední roky odpad, ale jako věřím tomu, že na PC to je třeba o kousek lepší. Jde o to, že na konzolích nemáš AA, je tam moc malé rozlišení na ty velké vzdálenosti, je tam jen 30 FPS, což je u akční MP hry dost o ničem a zároveň je tam dost málo lidí na ty velké mapy. Třeba u trojky to bylo znát dost, ale nevím, jestli BC2 měl na PC více lidí. Každopádně zábavu si představuju jinak :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Koby 21. 11. 2013 11:50

Mám Wii U, sem to nepatří.. Ale po roce s ním mužu jednoznačně říct, že PC ( měl jsem 4 za asi 12 let ) už chci vidět akorát tak na práci a transport tycoon... Myslím, že s pc celkem umim :-) ale stejně jsem neustále řešil věci, jako tohle mi spadlo zpět do win, tohle zmrzlo uplně, tohle se seká, tamhle to už si s dva roky starym pc vlastně nezahraju, neužiju atd... Celkově je to složitější... Wii u mám prostě v obýváku vedle 55" plazmy, vypadá to tam navíc i hezky, vložim disk a hraju, bez mrznutí, sekání, vyjde novej patch ten se mi sám stáhne a hlavně mám jistotu, že 6 let nebo jak dlouho do toho nemusim šáhnout a to je pro mě asi největší výhoda... Ale nikomu to neberu, je to názor ;)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2013 14:10

Přesně proto jsem přešel na konzole. Problém je v tom, že za poslední roky se z konzolí stalo něco jiného. Dnes strčím disk a zjistím, že půlka hry je na netu a musim si ji koupit. Hry se vydávají nedodělané, protože se to spraví až časem. Zákazník přece jen platí, tak proč mu něco dávat. Zadávání kódů, abych něco dostal. Na to kašlu. Ke GTA jsem také dostal jen kód na tu vzducholoď a nikdy jsem ho nevyužil. To mi vadilo na PC a teď to mám na konzolích.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 11. 2013 14:37

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 21. 11. 2013 20:12

Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 11. 2013 11:32

Proč by jsi tomu nevěřil? Součástky jsou třeba z Číny, ale kompletovali to v Japonsku. Nic zvláštního.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Koby 22. 11. 2013 16:12

Taktak... Kompletace je snad jedno, na tom nesejde... Ale ty věci co se kazej jsou nadále z chiny :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 22. 11. 2013 16:24

Zaprvé...kompletace není jedno. Spousta věcí se dá pokazit při kompletaci.

Druhé věc je cena. Smontovat něco v Japonsku je samozřejmě mnohem dražší než smontovat něco v Číně. A ta prestiž "Made in Japan" taky něco stojí.

Mám doma snad jen nednu věc vyrobenou v Japonsku....
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Koby 22. 11. 2013 17:10

Všechno je to jen o kvalitě výstupní kontroly... Bud si to chtěj pohlídat nebo ne.
Koby
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 22. 11. 2013 18:10

Jedno slovo - blbost.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 11. 2013 19:00

Jo foťáky se tam kupodivu dělají. (snad i objektivy), mam už druhý z těchto končin. Ale třeba v minulé práci jsem měl D300, ta byla z Malajsie.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Koby 22. 11. 2013 21:44

beat: narozdíl od tebe jsem tam byl v několika fabrikách, tak si odpust takovýhle kecy ;)
Koby
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka