Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 14. 11. 2013 22:22

PSk > Jo ten bundle mam objednanej, jen se bojim, ze tu kameru v pristich 8-mi letech vubec nerozbalim, ale tak kdyz je zdarma, tak co :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 11. 2013 22:23

Řekni mi, která konzole na launchi měla aspoň 5 must have AAA her. Mně by to naopak asi štvalo, kdyby těch pecek hned ze startu bylo tolik a já nevěděl kterou si dřív vybrat, protože bych na všechny neměl :) Ale abych se nezastával PS4, tak ten launch je opravdu docela bída, ale to jsem si za poslední dobu zvykl, že to tak u nových konzolí bývá. Kdyby byl Infamous při launchi, tak kupuji hned. Knack mě zklamal z recenzí a to jsem si myslel že naopak překvapí. Killzone bude sice asi fajn, ale nic, kvůli čeho bych si kupoval konzoli. Takže počkám na infamous a jdu do toho.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 11. 2013 22:31

To je v pohodě. Launch nemůže být nikdy dobrý. Právě proto mě nikdy nemůže zajímat. Později bude všechno levnější a ještě si lépe zahraju :) To je pro mě daleko lepší. U WiiU se mi třeba stalo, že už ho vůbec nechci, což je ještě lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 15. 11. 2013 00:02

Já poslední dobou stíhám max. 1 hru měsíčně, takže mi prozatimní nedostatek nevadí .. :-)
Začnu s ACIV, pak asi Killzone a BF4, no a hned bude další nálož her venku :-)
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod kvok 15. 11. 2013 08:13

Na Playstation 4 All Access bylo oznámeno Uncharted 4.
kvok
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 11. 2013 11:52

To mě moc nenaláká :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 11. 2013 12:48

Mě můžou nalákat jen pořádný autíčka....
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 11. 2013 12:54

tdjohn píše:Co já vím, tak to kupují jen dva nehráči :D

a já , ale jen proto ze jsem materialne zalozena a musim mit vsechno na co ukazu ----->rozmazleny fracek takze asi tak
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 11. 2013 13:07

Já nikam nespěchám. Šestého mi vyjde

takže budu mít co hrát nějakou dobu - plus věci z PSN+ a tak dále. Ale zvědavý jsem, to jo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 11. 2013 13:12

Těším se jak malej... Jak na pětku :D I když jsem si původně myslel, že to nebudu moc řešit.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 11. 2013 13:25

Když si to tak přeberu, tak rozhodnutí nevydávat GT6 na novou generaci je pro mne ( dost možná i pro mnohé další) správné - v klidu a pohodě překonáme období sucha co na PS4 nevyhnutelně ze začátku bude a pak se prostě uvidí :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 11. 2013 13:25

Přesně :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 15. 11. 2013 13:38

Alianna: Hezká sebekritika :-) To se mi líbí...

PC: Sorry, ale tebe nenaláká nic, stejně jen "mluvíš" - slušně řečeno.

Problémy s obrazem u PS4 jsou prý "problém" uvnitř HDMI portu, tak by to naštěstí neměla být chyba návrhu hardware.
DS4 má podle recenzí výdrž na úrovni DS3.
Tudíž zatím nepociťuji znepokojení...

A obecně. PS4 stojí méně, než můj stávající mobilní telefon. Nevidím tedy důvod, proč bych si nemohl PS4 koupit kvůli KZ:SF A kdyby bylo hodně sucho do doby než v Březnu vyjde Infamous a než vyjde Driveclub, mohu si zatím pohrát WarThunder...
PS3 se prozatím asi zbavovat nebudu a televize mi dvě HDMI zařízení najednou taky utáhne :-) A PS3 mám komu věnovat...

GT6 se mi líbí. Ale nemohu Sony odpustit, že ho vydalo na starou generaci v době, kdy vyšla už nová generace. Z tohoto důvodu si prostě GT6 koupit nemohu.
Na jednu stranu Sony chce, aby lidé kupovali PS4, na stranu druhou vydají takhle velkou hru na PS3. Co po mně vlastně Sony tedy chce? Asi sami nevědí. Za to, že nejsou schopni udělat GT na nový HW jim nebudu platit další peníze. A z mého pohledu o peníze opravdu nejde. Jde jen o princip.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod truekejsi 15. 11. 2013 14:04

ono je těžký tu konzoli nechtít, když se blíží vánoce (+ já mám kreténsky narozeniny v lednu)...co mám pak každýmu říct že chci pod stromek? přítelkyně hra, brácha dvě...je to čistě logické rozhodnutí :D

p.s: alespoň že do tý doby vyjde fifa a bf4, jinak z launche asi fakt nic...spíš by mě štvalo kdybych propásl pár libovek do budou na ps+ a pak už ne...
truekejsi
First Blood

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 11. 2013 14:09

vsak je to pravda :)

jen ted premyslim jestli si tu ps4 mam nechat poslat postou nebo si pro ni do ostravy zajet (na patek 13.12 uz mam paragraf zajisteny takze mam celkem cas) jde o to ze jsem leniva ale posta se muze zdrzet (na to mam smulu) kdybych si tam zajela tak v te dobe taky muze byt metr snehu coz zase nesvedci mym ridicskym schopnostem , desne dilema
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka