Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2019 17:55

Měl jsi mě vidět před dvěma lety. Jsem nechápal, kdo si to koupí :D

Ale jak říkáš, Forza je prostě špička a i jen kvůli tomu za to stojí to mít. Je tam 5, 6, 7. 7 je 4K při 60 FPS. To bohužel nikde jinde neuvidíš. Pak je tam megaluxusní Horizon, který je více o zábavě, ale 500 aut není vůbec zlé. Je tam 2, 3 a 4. 4 má 60 FPS v otevřeném světě, to jako nemá vůbec chybu. M7 má přes 800 aut, což také není vůbec zlé a pro milovníky aut je to splněný sen. Pak je tam luxusní ovladač, který nemá konkurenci.

A pak plno multiplatforem. RDR 2 má snad plné 4K a nejlepší grafiku. Není to důvod, ale proč to hrát v horší a s propady FPS.

Já si už dohrál dobré exkluzivity na PS a teď ho vůbec nepoužívám. Tím neříkám, že každý by si měl koupit Xbox. Ale spíše, že to není takový *****, jaký to býval. A pro milovníky aut existuje jen jedna konzole.

-- 10. 1. 2019 17:57 --

A zpětná kompatibilita samozřejmě. Dnes je tam skoro všechno. Já třeba dodnes hraju GTA IV, když je chuť a nebo Horizon 1, který je ve 4K.

-- 10. 1. 2019 17:59 --



-- 10. 1. 2019 18:07 --

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 30. 3. 2019 12:43

Zdravím všechny?

Našla by se dobrá duše, která by mi pomohla přes SharePlay porazit Medůzu v AC Oddysey? Trápím se s tím už několik týdnů a nejde mi to za boha splnit. Možná na tom má podíl můj tělesný handicap zpomalující mé reakce. Dosud se mi to však nařilo na X pokusů v každé hře přemoct, ale z ACO jsem už opravdu na nervy.



Pomůžete?
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 8. 7. 2019 07:20

Ahoj, mohl bych se zkušenějších zeptat na tipy na hry pro dvě osoby na jedny konzoli? Druhej hráč je holka. Nějak mi přijde, že nic není. Teď jsme dohráli nebo spíš dosledovali way out, ještě mám tip od někoho na Overcooked. Ale dal nic moc. Díky moc
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 7. 2019 15:58

Zahrál bych si na doktora a na konzoli se úplně vykašlal :D

A jinak Horizon 4 už má 650 aut.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro2455 20. 8. 2019 21:22

Zdravim, ps4 mi prestal cist blueray disky, dvd precte vpohode. Vyzkousel jsem v safe mode znovu updatovat system na posledni verzi sw, zlousel jsem taky volbu “rebuild database” - nic nepomohlo.
Dale jsem rozebral mechaniku ps4, vsechno na svem miste nijak zvlast nezaparseno, kazdopadne jsem vycistil mechanismus - takove ty dva valecky, vycistil jsem laser, zkontroloval jsem zda se cely mechanismus hybe jak ma - vse ok. Po volzeni blueray disku stejny problem - ps4 jakoby parkrat startuje cteni disku, pak se ozve zvuk, jak by si disk lehce vysunul a vsunul (fyzicky neni videt zadne vysunuti disku z ps4, jen ten zvuk je tomu podobny), pak zase par krat zkusi cist dosk a vysledne napise “Unrecognised dosc”
Kdyz vlozim jakykolif dvd film tak nacte na prvni dobrou.

Nevite v cem by mohl byt problem? Nechce se mi hned kupoval novy laser a menit, kdyz si nejsem jisty cim to je a hlavne je mi divne ze dvdcka precte..
Diky moc
maro2455
First Blood

Odeslat příspěvekod Mican 21. 8. 2019 17:33

Na BR disky je v mechanice jiná optická soustava, napůl nezávislá na té pro DVD disky. Klidně se mohlo stát že se něco podělalo pouze na "modré" části a červená pro DVD je v pořádku. Tím že je všechno ve viditelném spektru se to ale diagnostikuje mnohem lépe než u CD mechanik.

Po vložení libovolného disku by na něj zespodu měl svítit modrofialový laser a čočka se bude snažit zaostřit. Pokud se jí to nepovede (v normálním případě tedy není vložený BD ale DVD), začne svítit červený laser a zase proběhne pokus o zaostření. Pokud se ani to nepovede, PS4 vyhodí chybu - musí tam být CD a infračervenou optiku to nemá.

Jestli se to modře nerozsvítí, nejde dioda nebo elektronika k ní. Jestli to pak na BD disky svítí i červeně, je nějaký problém s rovnoběžností v modré optické cestě (je tam pár zrcátek a hranol, mohlo se něco uvolnit, posunout, co já vím). Bohužel, ani jedno neopravíš svépomocí a je to tedy taková elektronická verze patologie. Dozvíš se na co mechanika umřela, život jí ale nevrátíš.

A nekoukej na to zezhora, sleduj odrazy zboku. I těch 5mW je docela dost.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro2455 22. 8. 2019 13:56

Diky moc, vyzkousim. Je hodne pravdepodobne ze ta optika/laser bude v haji.
Ikdyz vcera jsem to jeste parkrat zkousel a na sedmy pokus mi nacetlo BLueray disk. Ten disk je jako novy, neni poskrabany ani spinavy). Jediny rozdil byl, ze jsem postavil ps4 na bok (v nejake diskuzi jsem cetl ze to nekomu pomohlo), ale stejne to nacetlo jednou, jinak porad stejne zvuky.
Myslis ze vymena te optiky by tomu mihla pomoct?
Neco takoveho https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3427428802 nevim ted presne typ, ps4 nemam rozebran.
Diky
maro2455
First Blood

Odeslat příspěvekod Mican 22. 8. 2019 21:44

Za ty čtyři stovky bych neváhal, pokud to nechceš mít jako záminku k nákupu nového PS4 Pro, nebo něco takového. Napřed to ale rozeber a koukni se jestli tam není nějaký zjevný a odstranitelný problém. Foukni dovnitř trochu stlačeného vzduchu, poklepej na konektory a trimry kvůli špatnému kontaktu … prostě tomu dej poslední šanci. A jestli to nezabere, opiš si přesně typ mechaniky jakou potřebuješ.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 7. 1. 2020 10:42

Poradite prosim s Destiny 2? Cerstve porizena PS4 a kluk by rad hral Destiny 2. Na PSN jsem nasel a stahuji free verzi hry. Co je jeste dobre a vhodne dokoupit a doinstalovat pro zahrani?
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků