Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Hunter-PZ 7. 12. 2015 01:09

Tak, pri existenci dvou konzoli neudelam z jedne krabice vzajemny multiplayer, u digitalu jo :). Mozna i to je dan vyssich cen na store :(.

No, nevim. Drzet dnes neco doma (krabice) mi uz dnes prijde riskantni. V minulosti jsem prisel o rodinne data a to jsem mel raid 5 + zalozni disk. Bohuzel se v jeden okamzik podelaly 2 disky v raidu a zalozni disk nenajel. Takze od te doby synch. v cloudech.

Btw. kdyz jde vymenit disk v ps, opt. mech. nejde? :).

Je sance, ze se podari nekdy zmenit PS dynamic menu (nevim, jak to bylo u drivejsich konzoli)? Za mne je to herni konzole, nevim proc maji v zakladnich dlazdicich www prohlizec, spotify a dalsi "sracky". Chtel bych tam dostat jen hry.
Hunter-PZ
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2015 01:19

Zase když hraju MP na jedné konzoli, tak je trochu nepraktické si vedle postavit další, abych mohl hrát za dalšího hráče :D

Cloud je super, ale musí to fungovat. Zatím jsme spíše na začátku a plno lidí se pořád bojí.

Samozřejmě jde, ale koupit novou krabici je rychlejší a v podstatě levnější.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Hunter-PZ 7. 12. 2015 01:25

Vedle bych to nestavel, na to mam pokoje :D. Ikdyz, kde jsou ty casy, kdy byly holky na nakupech a my sedeli v 8 lidech v jedne mistnosti, uprostred switch, vsichni sluchatka a parili jsme Unreal, CT, quake...

Nahodou, zkusenosti s volanty nemas, vid? :)
Hunter-PZ
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2015 01:28

Tím hůř, bych musel přebíhat. Ale chápu, pokud máš kolem živé lidi, dá se to využít.

Ale jo, nejdříve jsem měl nějaký Logitech k PC a pak pořídil Logitech G25. Teď čekám na první auta pro PS4, abych pořídil G29.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Hunter-PZ 7. 12. 2015 01:38

Ja zatim mastim driveclub, premyslim jeste o F1 '15. Na co cekam (GT Sport), tak by melo byt az na pristi vanoce a obavam se, ze nic lepsiho asi neni a brzo nebude (mozna jeste the crew?).

G29 vypada pekne, ale cenove to trosku premastili (za tu cenu mam ojetinu na pole). Premyslim o Thrustmaster T150, videl jsem ho nekde za 4,4. Skoda, ze se neda nekde testnout (i ve srovnani s G29 - zda je ten cen. rozdil i v hratelnosti).
Hunter-PZ
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2015 01:44

Driveclub má 30 FPS, takže je to spíše pro začátečníky, ale pokud tě to baví, tak rozhodně fajn. F1 nebylo myslím nikdy dobré. Crew na tom bude podobně.

Asi zkoušejí. Za 8 tisíc je v akci bez páky. Sice nic moc, ale je to nové a půjde to dolů. Thrustmaster má dobré věci, jen se to nějak často rozbíjí. Radši předtím prohledej fóra.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Hunter-PZ 7. 12. 2015 02:25

Pro mne je i driveclub graficky top :D, kdyz vemu, ze posledni zavodni hry, co jsem hral byly insane, NFS2, screamer... :DD, Takze zacatecnik je trefne :)
Hunter-PZ
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2015 02:33

Graficky je to v pořádku, jen odezva hry je slabá. Ale to nevadí, pro začátek je to dostatečné. Později nakoupíme volanty a hry. Asi bych vzal G29 s pákou a stojanem, abych to nemusel přidělávat ke stolu.

Každopádně sis vybral dobrou konzoli, protože ostatní nemají co nabídnout.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 12. 2015 09:33

Zkus Project Cars. Hodně dobrá simulace.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod hhitmen 7. 12. 2015 14:29

Osobně radši koupím disk z druhé ruky a po dohrání pošlu dál. Cena za digitální licenci je pěkně drahá a nic z toho nemám, protože třeba za rok nemám v plánu hrát něco co jsem už dohrál.
hhitmen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2015 02:11

U krabic her bych se musel zvednout a vymenit, takze hry co hraju vic digi, krabice u takovych tech na zahrani a zahodit.
Navic u digi vyhoda, ze se nikde ty placky nevali a netreba to skladovat.
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2015 13:59

Jako sběratele mě zrovna TOHLE netrápí :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 12. 2015 02:35

Sice starší, ale na Vánoce dobrý :D

tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod evlo 14. 12. 2015 22:17

Jsem si koupil to destiny za 800, protoze demo bylo fajn, no na metacritic to melo slusny hodnoceni, tak si rikam proc ne, po dohrani casti v demu, ale fakt hrozna hra, tak za 200 max pro me, no metacritic user hodnoceni je podle me taky prestrelene, popreve vyuziji moznosti vratit penize. Hlavne za tech 1800 co to stoji normalne, to bych byl hodne nastvan.
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 12. 2015 02:35

Hlavně to jede na 30 FPS, takže tak maximálně pro začátečníky. Nové konzole ale ždímou právě začátečníky, tak se není co divit, že je to samé DLC. Rozhodně nebrat.
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka