Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 1. 2015 07:57

Nevite zdali ma RE HD a Revelations 2 na PS4 nejake ty funkce gamepadu? (repracek, svetylko, a hlavne ploska) Dik.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2015 11:38

Až dotáhnu, zjistím.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 22. 1. 2015 11:40

Hm, hodnotit hru podle toho jestli umožňuje šudlání po plošce a koukání na měnící se berevný světýlko :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2015 11:43

On ji hodnotí? Nepřišlo mi.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 22. 1. 2015 12:13

Achjo, zase tohle? Slovíčkařit tu už nehodlám. Takže to zkusím napsat jednoduše.

Tyto funkce pro něj mají nějakou hodnotu, podle které se zřejmě bude rozhodovat o koupi - zajímá ho to - hodnotí to. Nemá to nic společnýho s hodnocením od/do.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2015 13:42

;) já bych řek, že si hru koupí tak jako tak na PS4. Jen se zajímá, jestli tam udělali něco extra.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 1. 2015 20:06

SPY: No rozhodovat se budu o koupi verze (RE HD vyjde na 4 systemy, Rev. 2 dokonce na 5) a vzhledem k tomu, ze jsou hry primarne delane pro oldgen a na soucasnych konzolich jen prevedene do 1080p ve skoro stejne grafice (tusim low budget titul), tak me zajima cokoliv navic. Ony me ty funkce gamepadu jinak prave strasne rychle presly, az me to i mrzelo :) protoze pri oznameni DS4 mi prisly strasne cool link Tak si rikam, ze u tehle her by to mohli nejak dobre vyuzit. RE HD jsem dohral pred 12ti lety a Rev. 2 je povinnost uz jen kvuli pribehu a postavam. Pro Dreamcast verzi Code Veronica (Claire Redfield) jsem kdysi jel az do Rakouska, davno predtim nez byla oznamena PS2 verze. Jinak Rev. 2 byl potvrzen i pro Vitu, coz je fajn a prijde mi, ze se o tom nejak skoro nemluvi.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2015 21:36

Tak to je i pro mne novinka!
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 1. 2015 12:31

Sego: Pokud si koupíš RE HD na PS3 dostaneš ho i na PS4 zdarma, je tma crossbuy, ale platí jen do nějakého data, tak se moc dlouho nerozhoduj.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hhitmen 23. 1. 2015 19:22

Hraje prosím pěkně někdo diablo? Vyplatí se koupit a zabaví hra ve dvou u jedné TV?
hhitmen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 1. 2015 20:09

Jedna z nejlepších her na PS4 a dva to zabaví luxusně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 26. 1. 2015 14:20

hhitmen píše:Hraje prosím pěkně někdo diablo? Vyplatí se koupit a zabaví hra ve dvou u jedné TV?
Jo, akorat inventar je neskutecni opruz, hlavne ve trech uz je to maso, chce to udelat dost caje at maj lidi co delat kdyz nekdo masti inventar.
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 26. 1. 2015 18:49

proto se nastavujou pravidlo jako do inventare se leze pouze v pripade legendarky , do meste za obchodnikem se vraci az pri plnem inventari , pauza na wc a druhy hrac zatim prodava opravuje , nastavuje si skilly , jinak nonstop akce ktera se prerusuje jedine kdyz hori , v dome je lupic nebo milovana osoba utrpela ujmu jinak v zadnem pripade
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod epilepticfish 26. 1. 2015 22:08

Peter S. Kenedy píše:Sego: Pokud si koupíš RE HD na PS3 dostaneš ho i na PS4 zdarma, je tma crossbuy, ale platí jen do nějakého data, tak se moc dlouho nerozhoduj.

Myslím že jsem někde zahlédl že to platí do prvního nebo druhého února ;-)
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 1. 2. 2015 22:50

Obrázek
Právě mi cinkla platina za Infamous: Second Son. Ta hra mě neskutečně chytla, doporučuji všem. :-)
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka