Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 17. 12. 2014 20:34

Tak mam PS4 :)) za levno, bez zaruky.

kurna proc se to updatuje tak pomalu..200mb 75 minut
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 12. 2014 23:18

Od updatu 2.0 se nějak podělalo stahování, chvíli to jede rychle a pak dlouho jen pár kilobytů, nejlepší je stahovat ve spánkovém režimu, tam to jede dobře. Nicméně mě to taky hodně štve a doufám, že to někdy spraví.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 18. 12. 2014 02:16

Při žlutém světle mi to vždy stahovalo nejrychleji...
Jinak ano, po updatu je stahování takové nějaké sinusoidní... :-(
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod evlo 18. 12. 2014 15:22

Peter S. Kenedy píše:Od updatu 2.0 se nějak podělalo stahování, chvíli to jede rychle a pak dlouho jen pár kilobytů, nejlepší je stahovat ve spánkovém režimu, tam to jede dobře. Nicméně mě to taky hodně štve a doufám, že to někdy spraví.
To mozna pres wifi, pres kabel me to vali vpohode. Alespon neco s cim maj problemy ostatni a ja ne.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 18. 12. 2014 17:16

Tak se mi (téměř přesně) po roce začala oloupávat pravá analogová páčka na DS4. Teď jsem si koupil druhý v designu Urban Cammo (mimochodem fakt vypadá skvěle) ale páčky jsou udělané stejně.

Někde jsem viděl, že se ty gumové návleky na páčky dají koupit jako náhradní díl, ale vrtá mi hlavou jak se tam nasazují? Oloupat zbytky stávajících a navléct nové? :hm

Se stahováním na FW 2.0 nemám problém ani po WiFi (5GHz).
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 12. 2014 21:27

Evlo: Já mám PS4 přes kabel co se týče internetu, takže tam problém nebude.

Pillow: Nasadí se tam normálně na ty páčky, nemusíš nic loupat.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 19. 12. 2014 00:10

to je ****arna .. sosam destiny demo.. 75mb update to taha 20 minut.. jak to chce touhle rychlosti stahnout 17 gb ?
pritom test spojeni mi tam hlasi normos rychlost..

edit: wifi nebo kabel stejne.. teda u testu spojeni pres wifi hlasilo estimated 2mbs.. po zapojeni kabelu to hlasi 5mbs.. (mam adsl jen 6mbit no..ale z pc sosam 700kbs/)

ted cumim na transfering content.. stoji to na 38% a nic se nedeje.
--

ad packy - mame na krame (originalky.cz) bud po 1ks za 15kc. (noname, libovolny pocet kusu). nebo set 4 za 99kc znacka Orb.

A jo, daj se normalne na packy.. ale pokud to mas uz ohlodane tak to chce reklamovat a pote nasadit na novej. Btw po roce?? Nam to lidi reklamovali uz po mesici.. a nekteri i 2x.. nebo packy R2/L2 dokazali nekteri uz parkrat zlomit.
---

ad nahravani videii.. by me zajimalo kolik to zere vykon ps4.. ze porad nahrava na pozadi.. ale nevite proc nahrava bez zvuku? upnul sem si video na fb i utube a obe bez zvuku.. proc to netipa zvuk interne?
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 19. 12. 2014 15:31

ale pokud to mas uz ohlodane tak to chce reklamovat a pote nasadit na novej. Btw po roce?? Nam to lidi reklamovali uz po mesici.. a nekteri i 2x.. nebo packy R2/L2 dokazali nekteri uz parkrat zlomit.


Asi nejsem tak horlivý pařmen a toho času s dítětem už taky není tolik jako za za časů PS3. :-D BTW: Ikdyž je to ten ovladač co byl u konzole, dá se doufám reklamovat samostatně. Ale stejně si myslím že servis napíše "běžné opotřebení" a vymalováno...
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 12. 2014 23:57

dneska jsem v ps4 omylem najel na sekci video a pribyl tam plex, dobry vanocni darek

jo a pres kabel me to prave stahlo giga bez problemu, takze u me tohle fakt cajk, uff
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 20. 12. 2014 15:09

Docela me vadi ty packy na ds4.. kdyz na ne mackam z boku hrany tak sou az dost rezavy.. a kdyz ze shora tak ta ploska mi prijde dost hladka ze mi po ni sjizdi obcas prst.

a teda rayman me dost nastval.. proc neudelali dotykove ovladani jako nawiiu

evlo - co na tom plexu davaj? mam to taky stazeny ale vim ze tyhle "stanice"jsou bud placene, nebo nedostupne.. nebo tam davaj ***** :)

-- 20. 12. 2014 15:12 --

Pillowrecker píše:
ale pokud to mas uz ohlodane tak to chce reklamovat a pote nasadit na novej. Btw po roce?? Nam to lidi reklamovali uz po mesici.. a nekteri i 2x.. nebo packy R2/L2 dokazali nekteri uz parkrat zlomit.


Asi nejsem tak horlivý pařmen a toho času s dítětem už taky není tolik jako za za časů PS3. :-D BTW: Ikdyž je to ten ovladač co byl u konzole, dá se doufám reklamovat samostatně. Ale stejně si myslím že servis napíše "běžné opotřebení" a vymalováno...


da samostatne, staci kopie dokladu o koupi. JRC pry to lidem nereklamuje, ostatni ale jo, neboto muzes sam rovnou zaslat na sony-servis.cz a oni ti to vyreklamuji primo.
elvia.cz zas dela konzole a dokonce je zadarmo i odveze jako to dela MS.

Lidi se muzou na prodejce vys.. a reklamovat si to sami. je to rychlejsi a hned. Navic Sony nic neodmita. JEden vychcanek u nas reklamoval kazdy 1.5 roku konzoli.. a vzdycky mu ji vymenili, takze mel 8 let zaruku na nakou starou 120gb ps3.. nakonec prisel tesne pred koncem ze se zas rozbila a protoze sony nemelo jinou na vraceni, tak se mu vratili penize...

Takze typek 8 let pouzival konzoli a jeste mu potom vratili 8000kc takze si koupil PS4.. svinarna co ? :( bohuzel no..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 22. 12. 2014 13:51

me vyprselo plus predplatny, ale v destiny furt behaji cizi lidi, jsem myslel, ze pro online hrani je to potreba

ale treba injustice co jsem v ramci plus mel hrat nejde, takze to jak pisou, ze ty hry jsou na vzdy, tak to tak zcela pravda neni

-- 22. 12. 2014 13:54 --

rodierczuk2 píše:evlo - co na tom plexu davaj? mam to taky stazeny ale vim ze tyhle "stanice"jsou bud placene, nebo nedostupne.. nebo tam davaj ***** :)

Nic. Nebo u me vse co sleduji. Proste to je client pro plex server. Nic vic. No a protoze mam v undaid plugin pro aktualalizaci plex knihovny a pres flexget se me automaticky stahuji filmy a dily serialu co sleduji v kvalite co chci, tak tam tam vetsinou vse. Obcas samo neco utece, ale narozdil od tv/satelitniho/kabelovky je to docela pouzitelne.
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 12. 2014 14:06

evlo: To si pleteš. Oni říkají, že ty hry máš tak dlouho, jak dlouho si platíš PSN+.
Krom toho, ono fakt nic není navždy...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 22. 12. 2014 14:37

PSN+ v Destiny omezuje Striky, Raidy a Crucible. Kdyz otevres mapu, tak u tech akci vidis v seznamu PSN+ required
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 23. 12. 2014 23:29

Toz kdyz uz je v ps4 ta moznost Party.. tak doufam ze hraci z PS4 se nauci kecat u hrani :)) tak jako to delaj PCckari.. (neni nad to sedet v mistnosti s 5 dalsima lidma.. a kecat o vsem moznem a pritom si hrat to svoje)

http://www.gamespot.com/articles/ps4-ge ... 0-6424157/

SPY - aha diky.. a proc tam obcas vidim hrace.. v me instanci kde hraju? ale vetsinou sou dost vyssi level.. fakt me stve, ze me to nemuze dat dohromady s ostatnima.. hrat sam me to moc nebere.. meli by tam tohle udelat.. proste moznost pridat se do instance kde nekdo je.

HURA NOVE AKCE https://store.sonyentertainmentnetwork. ... NSALE15PS4
TOMB RAIDER - 16
SLEEPING DOGS - 20
THIEF / MURDERED PO 13
BLACKFLAG ZA 20
FREEDOM CRY ZA 4
ANOTHER WORLD ZA NECELE 3

(LIBRY)
Naposledy upravil rodierczuk2 dne 24. 12. 2014 14:17, celkově upraveno 1
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 24. 12. 2014 14:16

FC je myslim i tak levnejsi v jrc, akorat nevyhoda ze u her na placce tam jak kokot musis strkat placicku a ty z sen jdou spoustet normalne
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků