Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 9. 12. 2014 19:53

Profil vytvořený roku 2008. Za tím bude pořádný příběh. :-)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 10. 12. 2014 00:14

Někdy by ten příběh mohl sepsat...

Počasí v Driveclub paráda. Auta se chovají docela dobře, hlavně samozřejmě výkonné zadokolky se sranda za mokra řídit.

A jinak se divím, že se moc nekomentuje to, že v příštím DLC bude Chevrolet Corvette. Všichni na americké auto čekali, a teď to nikoho nezajímá :-)
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 12. 2014 09:58

beat: je to smutné, ale nikdo to nekomentuje, protože DC je už stará zpráva. Lidi to pomalu přestávají hrát - hlavně tedy díky tomu jak hra vypadala na začátku. Myslím, že teď už to nezachrání. Tak snad dvojka bude úspěšnější.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod hhitmen 10. 12. 2014 10:47

Zdravím. Uvažuji, že v lednu bych zakoupil ps4 a mam jen dotaz ohledně HDD. Má cenu rovnou zakoupit 2TB? Je tam možnost ukládat filmy a následně je přehrávat nebo ne? Pokud ne má ten disk nějaký využití nebo je to zbytečnost a nechat tam základní.
hhitmen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 12. 2014 14:42

Zbytečnost to není, ale 2 TB možná jo. PS4 zatím neumí přehrávat filmy a už vůbec ne něco nahrávat na disk. Jediná věc, co se instaluje na disk jsou hry, kde je u každé nutná instalace a většinou kolem 30-50 GB, proto se ten disk vyplatí. Ale kdo by dneska přehrával filmy na PS4, když samy televize umí přehrávat filmy z flashky nebo externího HDD a nemusím tak mít zapnuto další zařízení.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod evlo 10. 12. 2014 15:36

Tuhle prezdivku jsem radeji ukradl.

Ja bych na PS4 filmy rad prehral treba z plex serveru, nebo dlna, kdyz treba nemam TV, ale nakonec jsem radeji ze to neumi vubec nez zas beta.
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sune2009 10. 12. 2014 19:54

evlo je super člověk, jen ho je nutné pochopit, což se nikomu ještě si nepovedlo. :-)
sune2009
Killing Spree

Odeslat příspěvekod evlo 10. 12. 2014 23:35

jdi s tema pomluvama zpet na garaz
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 11. 12. 2014 00:49

N.Marko píše:Lidi to pomalu přestávají hrát - hlavně tedy díky tomu jak hra vypadala na začátku.
Tomuhle se mi nechce věřit...
Není alternativa a ta hra rozhodně není špatná..
Co místo toho? The Crew? To je blbý vtip a ne hra...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod hhitmen 11. 12. 2014 09:54

Peter S. Kenedy píše:Zbytečnost to není, ale 2 TB možná jo. PS4 zatím neumí přehrávat filmy a už vůbec ne něco nahrávat na disk. Jediná věc, co se instaluje na disk jsou hry, kde je u každé nutná instalace a většinou kolem 30-50 GB, proto se ten disk vyplatí. Ale kdo by dneska přehrával filmy na PS4, když samy televize umí přehrávat filmy z flashky nebo externího HDD a nemusím tak mít zapnuto další zařízení.

Super díky za info. Měl bych prosím ještě pár dotazů.
Budu pořizovat i TV a zajímá mě jestli si mám pořídit s nějakou určitou funkcí případně nějakou od Sony jestli by to mělo nějakou výhodu? Pak tu mám starší 5+1 repro a má jen analogové připojení. Bude se dát nějak rozumně využít nebo není šance to zapojit?
hhitmen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 11. 12. 2014 17:31

hhitmen: TV bych bral Smart(s internetem a WiFi) - protože bych rozhodně nečekal na to, jestli Sony rozchodí multimediální funkce... Já osobně mám PS jen na hry. Filmy, hudbu...řeším jinak - Flashkou v TV, nebo DLNA s NB přes WiFi... je to jednodušší, a nežere to tolik elektriky :-)
Jinak je jedno jakou značku TV. Vpodstatě každá normální TV má herní režim. Pokud má TV HDMI-CEC, je to samozřejmě plus. Potom si můžeš projíždět Menu Playstationa ovladačem od TV. Ale to už má dnes snad taky každá TV. Propojení TV od Sony s konzolí od Sony nepřináší žádný užitek(mám TV Sony).

Analogové repro k PS4 nepřipojíš. Z PS4 dostaneš zvuk jen přes optiku, popřípadě přes HDMI(u mě konkrétně HDMI nepoužitelné z důvodu nadměrného šumu).
Řešení by mohlo být(zřejmě provizorní, pokud časem plánuješ nějakou jinou sestavu), připojit ty analogové repráky k TV. Ale v tom případě si zkontrolovat výstupy u TV, aby se repro daly připojit...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sune2009 11. 12. 2014 18:37

evlo: to přece není pomluva,ale fakt,spousta géniu nebyla ve své době pochopena.:-)

hitmen: počkej,až si tohohle dotazu všimne evlo.:-)
Jinak k dotazu sám jsem před týdnem domů koupil Samsung 40H6200 a celkem spokojenost,graficky GTA V na PS4 je to lepší než na 2 roky staré 50" plazmě od LG(nějaká střední třída v té době) ,ale trošku se to seká ten obraz oproti ní a ještě víc se to ukáže,pokud dáš paradoxně mod hry.:-D
sune2009
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hhitmen 11. 12. 2014 19:07

Tož dobře nakonec je doma teda Panasonic TX-42AS650E.
A ještě dotaz na ten zvuk. Kdybych pořídil Logitech Z906 dá se propojit současné TV i PS4 přes digitální vstup?
hhitmen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 11. 12. 2014 20:57

Nerozumím otázce :-)

PS4 umí posílat audio do HDMI i do optiky současně...Pokud jsi myslel toto.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod hhitmen 11. 12. 2014 21:22

No sám jsem se do toho zamotal :oops:
Myslel jsem to tak, že když budu hrát hru na ps4,tak zvuk půjde do 5+1 a pak přepnu na TV a pustím si film, tak mi taky pojede 5+1 zvuk bez problémů? Zajímá mě to zapojení jestli bude stačit TV s repro propojit optikou a ps4 s TV přes HDMI?
Omlouvám se za takové dotazy, ale nikdy jsem to neřešil a mam zkušenost jen s analog. připojením. :-l
hhitmen
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka