Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 14. 5. 2014 19:54

Bohužel Raymana nemám a nemám dokonce ani 2 Dualshocky...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod marts 18. 5. 2014 09:41

Dva dualshocky mám, a co jsem zkoušel hry tak po jejich zapnutí systém PS4 vyzve k přiřazení hráče ke každému jednomu z nich a pak, pokud to hra podporuje, jsou přímo v ní dostupné. A toť vše, ne?
marts
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spider74 18. 5. 2014 16:46

Hmmm.....mě to vyzve pouze k přihlášení jednoho, pokud přihlásím i druhý tak ten první se automaticky odpojí. Na pc u Raymena to bylo přímo v menu. ....tady aby člověk tápal- autoři hry no comment. :grr:
spider74
Killing Spree

Odeslat příspěvekod marts 18. 5. 2014 18:39

A to se odpojí i když seš mimo hru? Fungují ti naráz dva ovladače v Playroomu, ve hře Air Hockey když se vybere varianta pro dva hráče?
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 18. 5. 2014 20:54

Nemusí se každému ovladači ručně přiřadit nějaké odlišné ID? Já mám k PS4 dva joypady už od výrobce a ty asi byly z fabriky nastavený správně, vzpomínám si ale že u PS3 jsem dost bojoval s těmi pohybovými ovladači, které byly defaultně nastavené na ID co se pralo s dálkovým ovladačem a dokud jsem to ručně nepřenastavil, byly s tím problémy. Jestli jsi jeden z ovladačů dokupoval extra, stojí to za pokus.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod spider74 18. 5. 2014 21:09

Zkusím to nastavit v setupu jako nové ID pro druhý ovladač a uvidím, dík za tip..........
spider74
Killing Spree

Odeslat příspěvekod marts 20. 5. 2014 00:17

Tož to je zajímavé - sice budu už poněkud OT, ale to byl originální BD dálkový ovladač od Sony? Ten pokud si dobře pamatuju, dostává automaticky přidělené nejvyšší možné ID zatímco herní ovladače začínají od ID 1 a další zapnutý ovladač dostane číslo větší o 1, takže konflikt nastane až v okamžiku kdy je zapnutých 7 herních ovladačů plus dálkový ovladač (případně by to mohlo být 5 herních bezdrátových ovladačů a dva volanty přes USB).
Pravda je, že takovou zběsilou kombinaci jsem nezkoušel ač mám na PS3 zaregistrované 1x BD DO, 4 x Move, 3x Sixaxis, 1x Dualshock a 1x Move Navigation.
marts
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 20. 5. 2014 06:48

Byla to vzhledově věrná kopie objednaná z Číny za pětinovou cenu a tvrdili že je to originál, ale znáš číňany. Fakt už z hlavy nevím jaké konkrétní ID to mělo, ale bylo shodné s tím do levé ruky pro Move.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 23. 5. 2014 01:48

http://www.youtube.com/watch?v=19IXmK7P-Ao

Začíná se mi to fakt líbit... Už aby tady ten Driveclub sakra byl.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2014 09:59

Dyť to má jen 30 FPS, takže k ničemu. Co taky chtít od Sony. Pozdě a ještě špatně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 23. 5. 2014 15:04

Mě ty věčný dohady o 30ti/60ti FPS nechávají celkem chladným.. na druhou stranu mám v živé paměti reklamy na ps3, který mi slibovaly hry v 1080P/60FPS a vzhledem k tomu, že tak nejede dost her ani o 8 let později na jejich novější konzoli, je to celkem úsměvný.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2014 18:51

Stefi umí. Začátek pozvolný, jako by ani nic nechtěl říct a pak to tam vpálí! :D Je to tak, no. Já se těším na HD kolekce a tam to bude na 60 v pohodě. Třeba Metro teď oznámili a to jsem vůbec nehrál, takže v 60 a na konzoli. Určitě zkusím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 23. 5. 2014 22:39

Stefi: Když máš jasně daný HW, budeš vždy stát u volby - lepší grafika nebo vyšší počet fps... Můžeš mít jakkoli silný HW, ale tahle volba tu bude vždy.

Tvůrci Driveclubu se prostě rozhodli omezit snímkování na úkor grafiky. Strukturovaný karbon, tři vrstvy laku na autě, milion stromů na kanadské trati...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2014 22:45

Což je samozřejmě blbost, protože grafiku si moc nezahraješ.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 24. 5. 2014 00:34

Obrázek
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka