Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 3. 2014 15:46

Coby? Jen že Move jakožto pohybové ovládání je poněkud starší než Kinect. Vlastně o dost.
A jen tak mimochodem - EyeToy. ;)

Hele lidi, taky vám nejdou stáhnout ty nové mapy do Killzone? Mě to píše, že ani na Store nejsou, ale lidi už to hrají.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 7. 3. 2014 16:01

N.Marko: MP nehraju, takže ti neporadím...

Breaker: Princip KINECTU je stále stejný. "Webkamera", vysílač infračervených paprsků a kamera, která onu "síť" infračervených paprsků snímá. Nic víc v tom prostě není. Zbytek je jen software....
Naposledy upravil beat dne 7. 3. 2014 19:28, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 7. 3. 2014 16:18

N.Marko > 8-S
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 3. 2014 22:22

Breaker: Cena PS4 kamery je prijemna, i kdyby byla mnohem horsi nez Kinect 1, jak pisu stoji pulku.

rodier: O tom Just Dance jsem nedavno premyslel, prave na PS3 se takove hry hraji skrze kamerku a Move a na PS4 uz staci jen ta nova kamera ala Kinect, coz je zajimave.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod marts 8. 3. 2014 11:36

Jsem myslel že i na PS4 je potřeba použít Move, aspoň teda Move ovladače jdou na PS4 zaregistrovat. Otázka je jestli je někdo bude podporovat i v software.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 8. 3. 2014 20:59

dualshock4 fungunje i na PS3 ale jedine kdyz je zapojenej pres kabel :)
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 3. 2014 23:50

Jj chci si ho k PS3 poridit, byl i zverejnen seznam podporovanych her, cili vse asi nepujde, ale i tak.

Move lze na PS4 pouzivat, pokud ma clovek tu novou kameru. Just Dance jej podporuje.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 10. 3. 2014 15:58

Zdravim,

Ma smysl kupovat novy infamous?

Jelikoz na ps4 neni co hrat a MGS5 bude jen delši demo, tak premyslim , ze bych si k nemu priobjednal i infamous, jen nevim jestli me to bude bavit :D

Killzone je hodne spatny
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 10. 3. 2014 16:23

Když tam není co hrát, tak si to nekupuj.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 10. 3. 2014 17:21

Tomkalhotka > Tak to si musis vyhodnotit sam jestli te tenhle typ hry bude bavit, pokud si myslis, ze jo, tak Infamous by mel splnit ocekavani (soude podle povedeny 1/2).

Jednicku rozdavali zdarma po odstavce PSN, jestli ji mas k dispozici, tak by jsi ji mel zkusit, po herni strance to bude podobny.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 10. 3. 2014 18:39

Ja bral misto infamous kdysi neco jineho , takhle serie de naprosto mimo me a z toho co sem videl na videich tak nevim.

Proto se ptam co od toho muzu čekat a jestli ma cenu do te trojky jit
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 10. 3. 2014 19:28

Jestli máš možnost zkusit jedničku nebo dvojku, zkus. Myslím, že na dvojku je demo.
Na Infamous:SS demo nebude...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 3. 2014 19:48

Neco pro beata link Zrovna hra, ktera by byla potreba hned na launch :-l
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 3. 2014 21:06

Prý to vyjde v bundlu s The last guardian.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 3. 2014 21:48

Hele lidi, taky vám blbnou ty zdarma mapy do Killzone? Normálně jsem je stáhl na Store a mám je na HDD s tím, že se čeká na instalaci, ale vono fiurt nic! Lidi ty mapy evidentně hrají. Netušíte v čem je problém?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka