SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Johnnny64 4. 12. 2015 05:14

Osobne mam Xbox One, mal som aj X360 a PS 3.

Zacal by som tym, ze na tancovanie je mozno X360 v pohode, ale podla mojho nazoru je na "skakanie" a podobne nry lepsie PS Move. Osobne som sa na tom bavil daleko viac. Na X360 som sa na kinecte hral len len box a obcas bowling. Sam o sebe je ten kinect dost pomaly a nepresny, hoci to v istom veku zrejme nikomu nevadi.

Kinect na XOne by mal byt niekde inde a mozno aj je, no momentalne je to pre mna len dost draha citacka QR kodov. Skusal som s tym tancovat a moc ma to neaujalo. Rovnako tak Xbox Fitness je sice fajn idea, ale nevidim rozdiel medzi nim a pustanim workoutov z YouTube. Existuje na to aj par sportovych hier, no ziadna ma nezaujala, takze to neviem posudit. Osobne som ale dost sklamany a momentalne by som si kinect nekupil.
Johnnny64
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 12. 2015 09:40

Koukl jsem se na poslední trailer k Tekkenu 7 a... nestíhám vyměňovat kýble jak rychle bleju. Příště si to pustím na záchodě.
Jako je tohle ještě Tekken? To že přidali do hry postavu ze StreetFightera mi je buřt, že se její pohyb a interakce nepřizpůsobily Tekkenu je už hodně divné, ale jak tak koukám, tak přesně podle multi-kulti politiky "přijde jeden - všichni se připo*erem a zahodíme všechno co jsme tu doposud měli, jen aby se náhodou neurazil" se Tekken začíná chovat a hrát jako SF.... Ne, tahle série je u mě mrtvá. Chvíli to vypadalo, že si tenhle díl přeci jenom koupím day-one, ale takhle se radši obtěžovat nebudu.

Sego, prosím spáchej dalšího Virtua Fightera prosím....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 17. 12. 2015 22:01

soul - na xbox one mas jen asi 3-4 kinectovky, je to o nicem. Jako prodejce kazdy dem lidem doporucuji koupit si x360 s kinectem (bohuzel ted uz se blbe shani, MS zarazil vyrobu). Jsou tam levne kinectovky kolem 400kc a je jich nekolik desitek.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 7. 2016 21:46

Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 7. 2016 10:37

:D Něco na tom bude.

Spíše mám problém, že mě baví jen to nejlepší a ještě jen občas. Tak nevím, jestli to nejlepší má nereálné známky a nebo bych měl zase začít experimentovat, co by mě mohlo bavit. Třeba GTA V se mi pořád nezdá a nevím proč. Uncharted 4 mě nebaví. Jedině snad ten Zaklínač 3, ale není čas. Takže aktuálně pro mě ten první obrázek docela platí. Asi zase tak moc skvělých her nevychází a nebo jsem je nehrál.

-- 2. 7. 2016 11:48 --

Vlastně TLOU mi přišlo super, jen jsem to ještě nedohrál.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 7. 2016 12:34

Jsi moc vybiravý - tak bacha aby jsi nepřebral ;)

Já samozřejmě taky jdu primárně po nejvyšší kvalitě, ale ono kolikrát I taková sedmičková hra mi dá to co desitková ne - ať už z jakéhokoliv důvodu a sedmičková je třeba z důvodu budgetu nebo tak něco. Ale člověk to musí zkusit, zatnout na pár hodin zuby a až pak soudit.

Na druhou stranu - některé kraviny jsou prostě kraviny už od pohledu a ani je nemusíš hrát :D (nebo to není tvůj šálek kávy - taky důvod).
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 7. 2016 19:13

OK, asi máš pravdu. Začnu trochu experimentovat. Nejdříve zkusím dohrát kvalitní remastery a uvidí se. Batmana mi posunuli, Bioshock vychází za dlouho. Třeba Infamous by mohl vyjít. Jedničku jsem měl hodně rád, ale ta technická stránka byla příšerná. Remaster by byla snad pecka. Zatím remasterů ale vyšlo dost. Třeba Uncharted kolekci jsem si dal na jeden zátah, protože ty souboje při 60 FPS byly super a příběh je jako vždy docela OK. Trochu to rozjedu a uvidí se.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 7. 2016 01:22

Jsem měl docela štěstí - trochu jsem zrovna brousil YouTube a narazil jsem na 26 minut dlouhé video gameplay z No Man Sky. Fajn, koukl jsem na to a kromě toho, že ten člověk hrál, že bych mu zakroutil krkem, tak jako hooooooooodně fajn a těším se ještě víc, než předtím. A teď k tomu štěstí.
Dokoukal jsem video a hned vedle bylo v nabídce něco jako "první minuty hry". OK, říkám si, kouknu na to, jenže vyplivlo mi to, že video je soukromé. Refreshnul jsem zpět a to původním 26 minut dlouhé video už bylo locknuté, protože SONY :D
No, vzhledem k tomu, že hra má vyjít až za deset dní, tak to docela chápu, ale zarazilo mě, jak rychle se to stalo ;)
Jinak podle mne se hra nemá za co stydět, takže to mohli nechat být. Na druhou stranu - hádám, že to bylo uploadnuté nějakým recenzentem a ten debil určitě dostal hru dopředu společně s NDA, které tímto nedodržel - nebo ji někde šlohnul a to je taky špatné. Jen doufám, že Sony nebude dělat dementní obstrukce s embargem a povolí vydávat recenze dříve, než v den vydání. Bylo by to jenom fér vůči zákazníkům.

Jdu spát mládeži.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 7. 2016 14:02

To je normální. Když tam je něco zajímavějšího, tak je to během chvíle pryč. Takže za chvíli je to pod někým jiným, pak zase a takhle pořád dokola :D Podepisovat NDA a porušovat ho, asi nebude to pravé. Prostě si hru koupíš dřív, což je lepší a nikdo se nedozví, kdo to pustil.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 7. 2016 14:28

Tak údajně se ke hře ten maňas dostal nějak nelegálně popřípadě ne zrovna fair cestou. Každopádně je to vůči autorům dost nefér. Jinak platí co jsem řekl předtím - doufám, že Sony povolí v NDA pro recenzenty vydat text před launchem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 6. 8. 2016 21:08

Jedna vec je kvalita hry, druha vec je, co cloveka bavi.

Vychazi spousta dobrejch her, vlastne vetsina.. ale clovek jak uz je starej..
ja cekam na battlefield 1, no man sky, .. a to je asi tak vsecko :D
samozrejme bych chtel nejakou zajimavou ekonomickou stragtegii jako pokracovani transport tycoon nebo necojako factorio.. taky nakej dobrej simulator chirurgie jako by trauma surgeon :DD ale na PC..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 8. 2016 21:24

Čoveče já tak nějak fakt nemám strach, že bych neměl co hrát.
Příští týden No Man Sky, pak Deus Ex, Asseto Corsa, XCom2, Dishonored 2, Mafia 3. Příští rok Torment, Gran Turismo a já nevím co ještě. Plus do toho ty menší věci, které se tak nějak postupně objevují a do toho šest půlek her, co jsem koupil na starej X360, nedohrál na PS3 a štosuji na Vitě... jako jo, pohoda :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2016 10:03

Her je hromada, ale nechápu, proč se mi nechce dohrát Uncharted 4. Kdyby to bylo tak super, tak by mě to mělo bavit :D Zaklínač 3 je fajn, ale pro normálního člověka, který se neválí celý den dom, je to trochu zdlouhavé. Asi si ho dám jindy. Fakt se těším na ty remastery Bioshocku a Batmana, protože tam vím, do čeho jdu.

Deus ex vypadá super, ale to je ten stealth. Nemám na to nervy. MGS 5 to stejné. Hry asi super, ale kdo má náladu se někde plazit? :D

Nakonec asi nahodím Xbox360 a dám si znovu GTA IV. Nebo je to jen prázdninová krize, kdo ví.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 8. 2016 10:21

Deus Ex jde hrát akčně - prostě jinak distribuuješ body a upgraduješ pušky místo pistolí atd. a je to v pohodě.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2016 10:29

Měl jsem zkušenost, že jednou jsem se k prvnímu bossovi v posledním Deus ex dostal potichu a byl to super zážitek. Pak jsem to hrál znovu od začátku, že to konečně dohraju a občas jsem ztrácel nervy a ta hra byla úplně o ničem. Jako vyčistit to akčně nebylo vůbec zábavné a ta hra na to nebyla stavěná. Ty různé šachty a schovávačky a tak. Ale nevím, možná máš pravdu a měl bych to zkusit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků