SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 12. 2012 18:04

2N.Marko a sega.maniac: Taky mě to před nějakým časem napadlo. Tak pokud by to nikomu nebylo vysloveně proti srsti, tak bych pokračoval v zuřivé obhajobě toho svého tady.

Jen mějte na paměti doupěcí devatero
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 12. 2012 18:30

Kdyť je to blbost, v původnim tématu můžem být klidně OT, však sem chodí pár lidí a pokud sem zavítá nováček, tak si nebude pročítat tisíc stran neurovnanejch tlachů neznámejch lidí o všem možnym kolem konzolí.

V tématech o jednotlivejch hrách/konzolích by pořádek být měl, ale takhle...
Navíc se ti tam co nevidět přiřadí ještě Valve :-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 12. 2012 18:34

Mně se to líbí. Rozhodně to dává větší smysl. Jestli Valve něco vydá, tak se může přidat. Zatím bych to moc reálně neviděl. Nebo něco jako jednorázový PC? To by asi šlo, ale zase pak to moc ke konzolím sedět nebude.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 12. 2012 20:09

V pořádku. Buď se vlákno uchytí (jako na smeťáku LOL WUT nahradilo vtipy), nebo ne - to je život.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 12. 2012 20:32

Každej si vytvoříme jedno a budem konkurenčně bojovat o přízeň přispěvovatelů :-P
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 12. 2012 20:38

Nepotřebuji. Už mám blog :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 28. 12. 2012 23:00

Taky se mi to celkem líbí, je to obecné a dobré i do budoucnosti. Nepředpokládám, že se v nejbližší době, jestli kdy vůbec vklíní další konkurenční systém, který by stál za řeč.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 12. 2012 23:33

:-D Lojzo Lojzíku, ty jeden knedlíku nezbednej, těší mě tvá jízlivost ani netušíš, ale neuděláš nic, NINDENDO je pro mě cesta, jak jsem už mnohokrát podotknul, ale to nemůžeš pochopit, bo ty jen krátíš čas hraním...

... nebo se mýlím. Jak ty to vůbec máš? ani nevim na čem hraješ nejraději, od kdy hraješ, co hraješ a vůbec hm

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

2xb0x: No právě, nejsme ve školce, tam bys dostal nafackováno. Tohle forum je ojedinělé právě pro vysoký standart uživatelů a jejich disciplinovanost (samoregulující forum), neber když nechceš - není to o vulgarních slovech obecně, ale o úctě jednoho k druhému.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 29. 12. 2012 00:12

Ja bych radeji HERNI FIRMY - RING VOLNY

:) kdyz uz..

--
dr.misa - kdyz tu nekteri nejsou schopni uznat zakladni pravdy a nazory ostatnich, tak si ani nezaslouzi tu uctu ;)
Naposledy upravil xb0x dne 29. 12. 2012 01:20, celkově upraveno 1
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 12. 2012 01:17

dr.miša píše::-D Lojzo Lojzíku, ty jeden knedlíku nezbednej, těší mě tvá jízlivost ani netušíš, ale neuděláš nic, NINDENDO je pro mě cesta, jak jsem už mnohokrát podotknul, ale to nemůžeš pochopit, bo ty jen krátíš čas hraním...

... nebo se mýlím. Jak ty to vůbec máš? ani nevim na čem hraješ nejraději, od kdy hraješ, co hraješ a vůbec hm

Nenadelam nic, coz mas pravdu. Nicmene je mi to uplne jedno, protoze nemam potrebu nekoho konvertovat.

Osobne (ale to je jenom pro tebe, ne abys to nekomu vykecal) hraju na tom, na cem mne to bavi. Hraju Skyward Sword, hraju MGS, hraju si na mobilu, hraju clovece nezlob se. Omezovat se na jeden system a neprijmout kvuli tomu nijaky jiny (nebo ho zavrhovat) je...omezenost.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 12. 2012 08:22

Tak vona už tahle místnost je celkem nešťastná, ale na druhou stranu je to jediná možnost, jak udržet ostatní místnosti neazaflákané výlevy kohokoliv a udržuje v nich diskusi tematicky čistou.

To se s tebou vzácně shodnu Lojzo, miluji hraní a vše kolem něj, to je má cesta, to že preferuji NINTENDO se mohlo stát pouze skrze jiné systémy a hraní na nich. Na tuto specializaci jsem si musel počkat mnoho a mnoho let hraní na všem co bliká (Atari 2600 - Mimochodem toto je nejprodávanější konzole všech dob, není to PS2 jak se často mylně uvádí) až po to co vypadá reálně v reálném čase (PS3/X360).
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 29. 12. 2012 08:59

K tématu: osobně si myslím, že je vznik téhle místnosti na místě. Předchozí téma se začalo zaobírat vším možným, jen ne danou sortou konzolí. Název topicu dle názvu firem, které konzole tvoří, je fajn.

Soulhasím s názorem, že je hlavní HRÁT nežo to na ČEM se hraje. Však v minulosti se člověk setkával s hráči celkem málo. Posléze se hraní začalo dělit na PC a konzole a teď se válčí i mezi konzolemi... Bože, PROČ? Kvůli ovladači? Rádoby lepším službám? Nebo kvůli titěrným rozdílům v grafice?

Hráč, pokud hraje opravdu rád, si ty systémy postupně stejně pořídí všechny (a pak je třeba prodá) - já jsem si prošel všechno možné právě už z dob Atari 2600 po všechny moderní konzole (popravdě Vitu a 3DS jsem později prodal) a musím přiznat, že se mi líbili svým způsobem všechny a na všech se dá poměrně rozumně hrát.. Tak proč se dohadovat o tom, která z nich je "výkonnější a lepší"?

Každopádně současná politika Nintenda a ani Sony se mi moc nelíbí. Nintendo udělalo super krok s Wii, ale Wii U mi nepřijde už tak "hravé", jako tomu bylo u předchůdce. Co se týká Sony - tam je to o něco divočejší. Nelíbí se mi jejich pofidérní služby, nebo šílené ceny na PSN (to ale celkem dorovnávají PSN+ a jejich plnými verzemi her).
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 12. 2012 10:22

Parádní příspěvek, co má hlavu a patu, pochopení... vítej, ať jsi kdokoliv.)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 29. 12. 2012 10:27

Děkuju :-) Já tohle forum navštěvuju už několik let, ale nebylo až tak nutné na něco reagovat. Mám to tady mám rád a dalo by se říct, že znám místní pisatele. Možná je na čase, se trochu do diskusí zapojit ;)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 12. 2012 10:47

Jak může být Atari 2600 nejprodávanější, když má podle wikipedie jen 30 milionů a nejprodávanější konzolí je NDS s více jak 150 miliony? Nějaké klony?

Cru4l píše:Soulhasím s názorem, že je hlavní HRÁT nežo to na ČEM se hraje. Však v minulosti se člověk setkával s hráči celkem málo. Posléze se hraní začalo dělit na PC a konzole a teď se válčí i mezi konzolemi... Bože, PROČ? Kvůli ovladači? Rádoby lepším službám? Nebo kvůli titěrným rozdílům v grafice?

Tak proč se dohadovat o tom, která z nich je "výkonnější a lepší"?

Každopádně současná politika Nintenda a ani Sony se mi moc nelíbí. Nintendo udělalo super krok s Wii, ale Wii U mi nepřijde už tak "hravé", jako tomu bylo u předchůdce. Co se týká Sony - tam je to o něco divočejší. Nelíbí se mi jejich pofidérní služby, nebo šílené ceny na PSN (to ale celkem dorovnávají PSN+ a jejich plnými verzemi her).

Takže je lepší být zticha a brát, co je? Proč se o něčem nebavit? Od toho je to fórum.

Protože nějaká je z nich výkonější a lepší a dá o tom zase diskutovat. Jen hrát je hezké, ale mně to třeba nestačí :D Když má nějaká hra lepší rozlišení, tak to hratelnost neovlivní, ale je dobré o tom vědět. Nehraju jen kvůli hraní, ale i kvůli technologiím (SW a HW).

Zrovna Wii U se mi dost líbí a více než Wii, které vypadalo jako jen produkt pro děti. U Sony je to trochu divné. Za cenu jedné hry ti jich dá 65. To se mi jako dobrý dlouhodobý plán nezdá a nemůže to moc dlouho fungovat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků