SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 8. 2015 09:56

Ja jsem jenom napsal jak se lisi praxe od tech nesmyslu co tady placas. na to nepotrebuju byt expert. ;)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 8. 2015 14:05

K ranu jsem rozjel RAGE a to je neskutecna lahudka, nadhernej engine v open world svete, jenz frci 60fps, coz je na tak stare stroje proste haluz. Dost to sice odneslo nacitani textur (hlavne na PS3), ale i tak moc pekne. Po nedavnem Crysis 1, kterej na PS3 jede kolem 20 fps navic s brutalnima propadama a celkove skubanym obrazem je to pocit asi jako bych vymenil HW a hral na nove generaci. Hru jsem hral uz par let zpet, ale jen asi ctvrt hodiny a poradne se k tomu dostal az ted a opet se utvrdil v tom, ze stare konzole do srotu rozhodne nepatri.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 8. 2015 14:15

a pak že sing FPS 60fps nepotřebují...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 8. 2015 11:01

Nepotřebují. Stačí si přece odsednout a hra je hned dvakrát rychlejší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 8. 2015 12:27

A joooo, já zapomněl :D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 8. 2015 13:13

Jde videt ze tomu vubec nerozumite. Ne 2x rychlejsi, ale 2x plynulejsi. Teda za predpokladu, ze mate nastaveny optimalni jas. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomina666 10. 8. 2015 14:39

Zdravím všechny,
snad jsem dobře a nemusím zakládat nové téma.
Zvažuji koupi konzole - XO nebo ps4. A nevim pro kterou se rozhodnout. Dřív jsem měl ps3, švagr má x360. Upřímně do ruky mi lépe seděl ps3 - x360 mi přijde sice krásný, ale nepřehledný. Ale třeba je to o zvyku.
Co jsem vypozoroval - ps4 plusy - údajně výkonnější, menší, vyšší rozlišení, netřeba baterky, lepší technická podpora, bazar her????

XO - lepší multimedia?? Kinect v balení, správa profilu propojená s účtem, win10 a budoucnost

Protože mám 9letou dceru, velkým atributem je právě kinect vs Ps camera?? Je kinect lepší, respektive má více her než ps4?? Díky
tomina666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2015 15:06

Kinect je lepší, akorát je v poslední době poněkud upozaděn, takže na něj nevychází prakticky žádné hry (celkem je jich asi 10).

Baterky u XOne controlleru vyřešíš nákupem Recharge Kitu nebo jak se to jmenuje.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 8. 2015 19:19

Technicky je PS4 lepší, ale jen o zlomek, který se ukáže vlastně jen na exkluzivních hrách. Takže se rozhodni podle ergonomie ovladače a exkluzivitek.
Kinect není žádná výhra. Ano, sice je lepší, než PS kamera, ale to nic nemění na faktu, že to je prostě gimmick.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomina666 11. 8. 2015 13:25

Osobně je mi víc sympatičtější PS4...ale protože nechci myslet jen na sebe a chtěl jsem aby z konzole měli něco i dcera s manželkou, velkým plusem byl právě kinect u XO. Ale jak jsem vidělasi jen 3 gamesy, tak jsem teda spadl na zem.. tak málo pohybových titulů, když jsou konzole na trhu cca rok??? Kdyby ještě někoho napadly klady obou, budu rád...
tomina666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 8. 2015 13:33

Pohybovky bohužel jen na Wii nebo WiiU...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 12. 8. 2015 09:13

Jedna věc, aktuální teď v letních měsících - PS4 je při zátěži (delším hraní her) výrazně hlučnější než Xbox One. Sice to není taková trága jako první modely X360, nicméně to dokáže občas rušit. Stejně tak Wii U není úplně tichý stroj.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 8. 2015 10:09

Zato u Xbone zdroj píská celý rok :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 12. 8. 2015 11:43

Četl jsem na to nějaké stížnosti, ale s tím problém nemám - konzole a TV mám asi 3 metry od postele a vypnuté (stand-by) nic nevydává zvuky, u kterých by se nedalo spát. Tobě píská zdroj u Xboxu nějak výrazně?
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 8. 2015 12:55

Mě? Ne, já Xbox nemám, ale kamarád ano, takže to mám na vlastní kůži potvrzené. Problém je v tom, že ještě nemám dost zničený sluch, takže ty vyšší frekvence slyším a je to děs - nejhorší jsem to měl jednou, když jsem chytl nějakou chřipku a takhle mi pískala televize. Musel jsem ji vypnout ze zásuvky, protože jsem to slyšel i ve stand-by.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků