SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 1. 2013 20:56

SPY: JJ ale prave Ni no Kuni i Xillia vychazi i na zapade.

Ertefol: Jo no ale stejnak bychom na EU verze cekali roky zdali vubec, ale bral bych je:)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 22. 1. 2013 22:29

No budto to ma Sony koupeny, nebo Namco predpoklada, ze se jim port na X360 nevyplati. Jina moznost tu neni - MS bych do toho nejak netahal ;-)

MS bych rekl, ma nejaky JRPG na haku, krome FF - ktery teda taky klesa, se to prodava mizerne. Tak proc by se do toho hnali ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk 27. 1. 2013 00:46

proc porad musi doupe s tema forama neco delat? zase to nejak zmenili, takze se mi sem nejde nalogovat pod mym normalnim uctem a musel sem si udelat tenhle novej "globalni". Omg..

v kazdem pripade koukam od androida 3.1 se da k tabletum pripojit gamepad.. tim se priblizuje moznost udelat si takovou bednicku na pareni gamesek nes/snes/sega/atari/ds asi jste to tu nikdo moc nezkouseli co. Sem zvedavej kdy vydaj tu ouya nebo jaxe to menuje.. i kdyz tablet by byl asi lepsi kvuli vlastnimu lcd.
PSN: RodierCZuk
XFIRE: RODIER
SKAJP: RODIERCZ
ex-xb0x
rodierczuk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 1. 2013 20:06

Nehrál tu někdo Dead Space 1? Nebyl by tak hodnej a ve stručnosti mi sepsal příběh? Stačí jen okrajově, důležitý události abych mohl skočit na 2ku a byl alespoň trochu v obraze.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 1. 2013 20:11

Ve dvojce je shrnující video.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 1. 2013 21:06

Aha... sakra to ani nevím :D Díky.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 1. 2013 21:13

Proč přeskakuješ? Jsem v půlce Extraction a až pak přijde jednička a potom dvojka. Jen se bojím, že letos to nestihnu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 1. 2013 21:21

Tak už jsem se na to video podíval a... nic zvláštího se tam teda nestalo :D
john: Já bych nepřeskakoval ale jedničku jsem koupil na pc kdysi a nějak mi to zlobí v obouch Windowsech, že se mi to nechce hrát a znova se mi to taky nechce zrovna kupovat. Mám nějakou dobu dvojku na xku tak asi zahraju rovnou od ní.
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 1. 2013 21:28

U mě to asi počká tak dlouho, že to potom rovnou hodím někam do archivu. Ty hry se mi líbí, jen se mi je nechce hrát :D Alespoň pak řekni, jak se ti to líbilo. Kamarád z toho byl dost odvázaný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 1. 2013 00:47

Ja zrovna jedu to DLC ke dvojce Severed a zatim docela dobre. Demo trojky se mi hodne libilo takze urcite nekdy poridim a mam chut si koupit knihu dead space mučedník.
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 1. 2013 05:16

Máme tu knihu v místní knihovně, ale doposud jsem jaksi neměl odvahu si ji půjčit, protože mám špatnou zkušenost s těmito herními záležitostmi. Většinou jde o ztrátu času.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Cru4l 28. 1. 2013 06:29

Knihy dle her mi přijdou často strašně nešťastné. Většinou to je jen cizopasení na značce, ale jsou fanoušci, kteří si je chválí, tak nevim no.

Série DS je hrozně nevyvážená. Jednička byla perfektní a strašidelná. Takovej zajímavej a slibnej začátek nový série. Dvojka se přiklonila k akčnosti, změnila prostředí a začala bejt spíš o střílení než strachu - vlastně až pasáž, která se znovu odehrává na Ishimuře. Ale to je možná dáno vzpomínkama na strašidelnost prvního dílu.

A trojka? Ta je uplně mimo. Dle dema nezáživné prostředí, atmosféra v kopru a grafika totožná se dvojkou. Zajímavá lavice pro tvorbu zbraní a zbytečný koop. Za mě fuj a pryč s tím... A to jsem na DS vsázel v dobách jedničky dost... Neříkam, že si to nezahraju, ale rozhodně ne kvůli atmosféře, ale tak nějak spíš z povinnosti...
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 1. 2013 07:44

Ta kniha je vlastně prequel k jedničce, takže se aspoň člověk dozví něco víc k příběhu snad.

Tak to jsme hráli asi jiné demo trojky. Mě se právě hrozně líbilo. Ano, v poslední pasáži se trochu více střílelo, ale nic strašného. Ve sněhu mi to přišlo právě skvěle atmosferické než pořád dokola vesmírné koridory, kde člověk trpící klaustrofobií snad umřel :) Grafika naopak doznala nějakého vylepšení a určitě je to pěknější než dvojka. Coop hrát nemusíš pokud nechceš, celou hru můžeš projet sám. Já jsem rád že tam ta možnost je, takhle to aspoň láká projet si jednou sám a jednou s kamarádem, protože coop se trochu liší od singlu.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 1. 2013 14:55

GTA 5 prý vypadá naprosto neuvěřitelně i na konzole... Je obrovský (větší než SA) a nabízí spoustu možností (víc než SA). Víc se bohužel nesmí říkat, ale čekejte něco, co jste ještě neviděli (v sandboxu).
A konečně bude asi i ta tdjohnova vysněná realistická fyzika :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 1. 2013 15:48

No mně bude stačit když bude GTA 5 stejná zábava jako VC a SA. Nudu ve stylu GTA IV vážně nechci... a hlavně ať to není tak nechutně rozmazaný.
StefiCZ
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka