SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rodierczuk 31. 1. 2013 21:16

tywe to je nextgen.. 8 jader po 1.6ghz a 4gb ram? (ten orbis).. to je teda dobrej *****..
proc proste neudelaj konzoli z normalniho pc hardware? nebo teda kdyz to musi bejt nekompatibilni tak proc neco normalne vykonneho?
Dneska sestavim PC za normalni MOC ceny za 16k a bude mit 4 jadra, 8gb ram, alespon 3.5ghz, 1tb disk.. a naka tak 78xx nebo 660 grafika a proste pofici na nem vsecko. Takove pc se musi s jejich nakupkama slozit do 10k. Tak mi reknete proc radeji vymejslej kraviny typu 8 jader na 1.6ghz a jen 4gb ram? a grafika sice dx11.1 ale na 800mhz..
PSN: RodierCZuk
XFIRE: RODIER
SKAJP: RODIERCZ
ex-xb0x
rodierczuk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 31. 1. 2013 21:22

A to ti psali ze Sony, že to tak bude? :D Nebo kde jsi zjistil?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk 31. 1. 2013 21:27

Ted to tu nekdo psal minulou stranku :) linky na Orbis a tu druhou jebku :-D

Jinak Dead Space3 demo dohrano.. taky me to nejak nenadchlo
ex-xb0x
rodierczuk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 31. 1. 2013 21:49

Mahorero: Wii a ("mobilní hry"- telefony, tablety ) - jsou zlo. Hry typu Tetris, Fruit Ninja pro zkrácení volné chvíle - proč ne. Ale jinak je to hovadina, která ničí herní průmysl.

rodierczuk: Herní konzole je herní konzole - není to PC. Kdyby měla být herní konzole PC, tak by nemusely být herní konzole, ale stačilo by PC.
Herní konzole by neměla mít rozměry PC - a tady už začíná být problém s tím sestavováním PC.
Ohledně HW - PS3 má 256MB RAM. V té běží systém i hry. Hry jako GoW3, KZ3, Uncharted 3, Crysis 2, GT5.... plus má 256MB grafické paměti. Všehovšudy má PS3 celkem 512MB RAM, což je přesně polovina paměti RAM, kterou má můj mobilní telefon. Opravdu si nemyslím, že by konzole potřebovala více než 4GB, když hry na 512MB vypadají celkem slušně...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 1. 2013 21:57

beat píše:Hry typu Tetris ... Ale jinak je to hovadina, která ničí herní průmysl.

Jedna z nejlepších her všech dob a najednou je to hovadina? :D

Jinak ty současné nástřely konzolí jsou normální PC. Na tom není nic špatného, jen jsem zvědavý na zpětnou kompatibilitu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod rodierczuk 31. 1. 2013 22:04

beat - hry na ps3 vypadaji slusne protoze nekoukas na PC.
Kdyz srovnam PC verze s PS3 tak je to nebe a dudy. Zejmena u takovejch edge titulu jako je GTA4 nebo Assasins Creed. A sere mi, ze next gen bude zase omezenej zase bude ***** dohled.. zase budou na ***** textury.

To co jsem psal se da slozit jako notas.. herni notas a ten je mensi nez konzole, takze o velikosti to fakt neni.
ex-xb0x
rodierczuk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 1. 2013 22:27

Tak na takových "kravinách" herní průmysl a všichni hráči začínali, takže si myslím, že to spíš ke hrám (i těm "hardcore") přitáhne spíš lidi.

Jinak 3DS a Wii/WiiU si většinou kupují stejní hráči (osobně mám obě, předtím jsem měl NDS a Wii), to samé si myslím PS3 a Sony. A není to na škodu, handheldové hry jsou trochu jiná sorta, než ty "velké".
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod sega.maniac 31. 1. 2013 22:40

beat: Nevim zdali jsi si toho vsiml, ale Wii nejsou jen casualni hovadiny. V tom pripade si tam rovnou pripis i PS3 s X360, tam bych ti nasel her..

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Ft8KVYR3rw

8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Mahorero 1. 2. 2013 09:02

rodierczuk píše:beat - hry na ps3 vypadaji slusne protoze nekoukas na PC.
Kdyz srovnam PC verze s PS3 tak je to nebe a dudy. Zejmena u takovejch edge titulu jako je GTA4 nebo Assasins Creed. A sere mi, ze next gen bude zase omezenej zase bude ***** dohled.. zase budou na ***** textury.

To co jsem psal se da slozit jako notas.. herni notas a ten je mensi nez konzole, takze o velikosti to fakt neni.

Proč se teda patláš tady v konzolích? Co chceš komu dokazovat? že tě baví víc PC... no a co?

Podívej se ještě jednou na název tohodle vlákna ;-) jsi vedle a nehledě na to, že tu šíříš vulgarismy a to není úplně ou.kí drakene, ovládej se, nejsi úplně na palici, nebo...?
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 2. 2013 09:37

Xb0x se přejmenoval na svoji skutečnou přezdívku... Asi už mu zase někde dali ban :D

Hry na PS3 vypadají slušně i když koukám na PC... Na textury velikosti 4096 x 4096 ve Skyrimu stačí mít aspoň 2 GB videopaměti. Nevidím důvod, proč by PS3 neměly stačit 4 GB paměti celkem. Stejně v základu žádná hra nikdy nebude mít 4096 x 4096 textury protože to je prostě zbytečně moc.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod HAck_SG 1. 2. 2013 09:56

HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mahorero 1. 2. 2013 10:07

Nějaké dílčí info jistě ano, ale jak je u SONY zvykem, jen to hrotí a štengrujou hráče.

Jsou to tlučhubové a je s podivem, že jim to ještě někdo žere :arrow: ¡Maldita sea! Esto es una mierda, SONY llegar demasiado lejos, habla demasiado.

Tak mě napadlo, že to není tak dávno, co se SONY nechalo slyšet, že počkají až co u Mrkváčů :roll:
Mahorero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 1. 2. 2013 15:41

Sony neřeklo, že bude až po MS.

Nenazval jsem Tetris kravinou. Řekl jsem, že ostatní je kravina. Nevím, proč mám hrát FPS na mobilu/tabletu, který na to není přizpůsoben. To je prostě hovadina. Nechápu, proč se "vážnější" hry sunou na telefony, když se tam nedají ovládat...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 1. 2. 2013 16:49

Mahorero: Co hrotí? Prostě ohlásili nějakou akci a k tomu připojili krátké video. Vzhledem k tomu, že na PS Meeting byla poprvé odhalena Vita a PS3 (a nebylo to žádné dílčí info), tak se o zbytek postaral internet. Celkem logické, nové konzole jsou žádané zboží. A to že počkají na MS jsou odpovědi na stupidní otázky novinářů. Před dvěma roky jasně řekli, že neudělají stejnou chybu jako minule a Microsoftu nedají náskok.
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mahorero 1. 2. 2013 17:48

Mno to video mluví za vše, ukazuje vše a nic - info úplně o ničem.

Hele nevzpomínám si, že by Nintendo tlouklo špačky, jedno E3 2011 ohlásilo novou konzoli, potažmo ovladač k ní a další E3 2012 prostě vytasili z hotovým dílem. Žádná nicneříkající videa, žádné kecy kolem.

Nikdo nemá nic v hubě, ale plnej net přiblblejch spekulací... a nějaké reakce na blbé otázky novinářů? tak se s nima nebavim, když musim dávat blbé odpovědi. Nechci číst článek a k tomu přemýšlet, kde je pravda - rozumíš, tohle já neřešim.

Jinak jsem samo zvědavej s čím příjdou - někdy! Jak Mrkváči, tak Sannyboys. Bude to jistě petelice, co asi.)

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Právě jsem narazil na http://www.gamers.fr/actus/2013/02/01/l ... gnees-edge

V podstatě se tam mluví o tom, že v Japanu a v USA by měla PS4 vyjít už na vánoce, EU začátkem 2014, také se tam píše, že by měla být PS4 výkonější než X720, což je celkem vtipné, nevím, že by Mrkváči pustili jakoukoliv spekulaci o jejich výkonech nové konzole. Vrátí se tolik oblíbené :D periferie Move a Eye jen vylepšené. Řeší se nový vzhled a funkčnost ovladače, který by měl tak nějak navázat na technologii (dotek) použitou ve Vitě.

Závěrem je třeba upozornit, že informace jsou to skoro pravdivé, ač neověřené :-D vtip volečku
Mahorero
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka