SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Zafata 12. 8. 2015 15:50

Piska i zdroj u PS 4. Treba mi teda dost a v noci kdyz se na to zamerim a je vsude klid to slyset jde a nedela to jen mi, ale spousty lidem.
Zafata
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2015 23:36

Jo, XOne má ve zdroji nějaký ventilátor, takže ani tak nepíská jako chrčí. Fakt je to dementní. S PS4 problém nemám.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 13. 8. 2015 09:56

Hm, bavíme se o tom, když je ticho nebo během hraní? Když hraju na PS4, tak po delším hraní je slyšet, jak se občas roztočí naplno větráky - u Witchera 3 to bylo nejvíc patrné. XOne je konzistentně tichý. Tak mě zajímá, jestli má někdo podobné zkušenosti.
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 8. 2015 10:04

Když je ticho. Při hraní je mi jedno, jestli hučí nebo ne :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tomina666 14. 8. 2015 09:09

Sakra, sakra.... byl jsem rozhodnut spíše pro PS4, ale toto mě nahlodalo http://www.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/back ... patibility
ale co se týče kinectu http://www.eurogamer.cz/articles/zpetna ... -detailech asi stejně nic...:(
tomina666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 8. 2015 09:25

Jedině PS4, X1 zatím nemá čím konkurovat. Třeba se to časem zlepší, ale dnes není moc co řešit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 8. 2015 11:51

No, zatím je nejlepší volba asi PS3 nebo X360 :D

Jinak samozřejmě XOne má čím konkurovat - třeba Forza Horizon 2 je jedna z nejlepších závodních her, které jsem za poslední roky hrál (i když má svoje mouchy). DriveClub je divnej... Ale je toho fakt málo.

Tedy... Asi 4 tituly na PS4 proti 3 titulům na XOne :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 8. 2015 21:14

Jasně, závodní hra s 30 FPS :D To musí být super jet 300 a ovládat to. PS4 má lepší rozlišení a framerate, takže určitě nebudeš hrát multiplatformní hry na X1.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 8. 2015 23:03

Hrál jsi to? Nehrál :) Tak se nevyjadřuj.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 8. 2015 23:20

Proč bych hrál nehratelnou hru? Stačila mi jednička, protože to bylo něco nového, ale hratelné to bylo také špatně.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Zafata 15. 8. 2015 09:59

Project Cars je dobra zavodni hra. Drive club je nehorazna sracka, to same Killzone , Infamous a Order. Jedina dobra exluzivka je Bloodborne a remaster Last of Us a Gow 3 , ktere jsem teda jeste nehral ( myslim to GOW 3). Samozrejme je to jen ciste muj osobni nazor. Nicmene bych si take koupil PS4 , proc hrat multiplatformni hry v nizsim rozliseni kdyz konzole stoji stejne.
Zafata
First Blood

Odeslat příspěvekod MrFail 15. 8. 2015 10:16

tdjohn píše:JX1 zatím nemá čím konkurovat. Třeba se to časem zlepší, ale dnes není moc co řešit.

ehm... Zpätná kompabilita... ehm...
MrFail
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 8. 2015 11:01

Trochu pozdě... ehm... Hlavně mám pořád X360, takže ji mám i teď. Mass effect jel na E3 stejně nebo hůř, než na X360, což mi moc nepomůže.

To taková Sony a jejich remastery, to je jiná příhoda. Uncharted 1 s vsync a 60 FPS? Tomu říkám nabídka.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 8. 2015 13:07

Xbox One ma letos rozhodne co nabidnout link a pokud nekdo trpi averzi k 30fps hram, tak vyjde jeste Forza 6 a Halo 5, oboje 60fps jak singl tak MP plus dosti vylepseny remaster Gears 1 s predelanyma cutscenama, vylepsenou AI, pridanym obsahem, 7.1 audiem apod., zde je ale 60fps tusim jen MP. V minulosti vyslo Halo: The Master Chief Collection obsahujici hned 5 dilu vcetne remaku Halo 2. Druha sezona bojovky Killer Instinct pak jede v multiplayeru 90fps link link Ted samozrejme nejde o to cislo, ale o skutecnost jak to v tom onlinu potom slape a dle vseho pry nezapomenutelny zazitek.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 8. 2015 13:53

tdjohn píše:Proč bych hrál nehratelnou hru? Stačila mi jednička, protože to bylo něco nového, ale hratelné to bylo také špatně.

Třeba abys zjistil, že to není tak nehratelné, jak si myslíš. Ale tak ty si vždycky najdeš něco, abys mohl naplivat na hru, která se ti vyloženě nelíbí, takže je to asi fuk...

Ale třeba pomáhá, že mám televizi se 100 Hz panelem (400 Hz CMR).
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka