SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 6. 2014 12:32

Hele, ono to má dost výhod. Takhle třeba ten telefon vydržel týden a nemusel se nabíjet, smartphone to samé. A když se mi vybila MP3, pořád jsem mohl volat nebo si něco ťuknout do smartphonu, že jo.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 4. 6. 2014 14:30

Já nevím proč to tak pitváte.
NB prostě není na hry. Je to jasné jak facka všichni to podvědomě mají. Samozřejmě že se na NB dají hrát hry, to snad nikdo nezpochybňuje.

Naprostá většina NB nemá chlazení vhodné na dlouhodobou práci na plný výkon. Když už ono chlazení má, nedá už se tomu říkat notebook(laptop) - ale je to již spíše malinký desktop s vestavěným monitorem. Většina NB se poměrně špatně čistí a při výkonu poměrně hřejí, což také nebývá příjemné.
Pokud někdo často hraje na NB a pravidelně ho nečistí, problém je na cestě.

NB na to z principu není stavěný, a můžete si tu hulákat jak chcete, jak výkonné čipy se do NB dávají.
A mimochodem..něco do váží 6kg opravdu nepovažuju za NB. Můj, má cca 1.2kg a je to tak akorát :-)
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 9. 6. 2014 15:26

Ja se snazim takovych tech obecnych "pravd" vyvarovat. Ono totiz "notebook neni na hrani" mozna platilo pred 5-10 lety, dneska je situace jina, ovsem lidi ji budou papouskovat furt.

ono i v CR takovy MSI ghost ma take pod 2 kila, pod 2cm tloustky, specialni chlazeni ad. a je vykonnejsi, nez PC naproste vetsiny hracu. Jak tu psal SPY, ta karta dokaze rozbehat Watch Dogs na ultra.

Tak mi rekni - v cem tenhle notebook "proste neni na hrani"? Prootze se to rika, a ze to mas v podvedomi?
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 9. 6. 2014 19:06

Velké plus MS, že se vykašlali na čísla, média a další blbosti a věnovali se jenom hrám. Na druhou stranu mě ale z jejich exkluzivit nezaujalo vůbec nic a ta přehlídka CGI trailerů nehorázně nudila.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 10. 6. 2014 13:11

MS to odsejpalo, ukázaly parádní hry, včetně některých zajímavých exkluzivit. Sony taky nebylo vyloženě špatné, ale nemělo to ten spád. Letos, pokud Nintendo představí Metroid a Zeldu, tak to dle mého vyhrajou ... :)

U těch exkluzivit je dle mého obrovský trhák ta kolekce Halo s multiplayerem Halo 2 (a 3). To prodá hodně a věřím, že v bundlu s konzolí to bude trhák :) Phantom Dust je hra, o které moc lidí neví, že vůbec kdy vyšla, hrálo jí snad ještě méně lidí, ale snad se to povede nějak oživit.

Co se doposud představených her týče, tak napříč platformami se těším určitě na cokoliv kolem Halo, nový Tomb Raider (včetně té nové arkádové Lary Croft), Far Cry 4 vypadá famózně (a možnost pozvat kamaráda na PS3/4 do hry, aniž by jí vlastnil je suprová), Fable Legends, jakýkoliv sport od EA, TC: The Division a AC: Unity. Určitě jsem další vynechal, ale takhle z hlavy jsou to ty, co mě zaujaly.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 6. 2014 13:18

Logan: Já E3 letos absolutně nestíhám (tři hodiny zpoždění na letišti - domů jsem se dostal ve 4 ráno, deset dní v Čechách bez internetu protože Vodafone CZ z nějakého důvodu neuznal za vhodné mi zprovoznit jinak deklarovaný datový roaming z Vodafone UK - a to fakt po mě nikdo nemůže nic chtít), takže skoro nic nevím, ale o FC4 jsem se samozřejmě zajímal. Přesto mi přijde poněkud pochybné dávat tenhle kus softu někomu takříkajíc zadarmo. Já to vidím spíš tak, že to bude prostě klasické instantní naskakování do/z multiplayeru a že to bude (možná, ale nevsadil bych na to) exkluzivní pro Playstation.

Jinak Little Big Planet potěšilo :)

Jdu si zjistit Microsoft.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 10. 6. 2014 14:52

Sony taky odsýpala, jenže pak nastoupil Shawn Layden a celou konferenci pohřbil. A to už jsem si myslel, že se tentokrát Sony těmhle kecům vyhne. Ještě uvidím, jestli do PS4 půjdu už teď na podzim. Pokud ne, tak jaro 2015 už je jistota. The Order mě zatím sice nepřesvědčilo, ale Bloodborne bude určitě nářez + 3rd party jako The Witcher 3 a nový Batman.

Teď už jenom čekám, kdy Guerrilla ohlásí to WRPG, snad Gamescom.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 6. 2014 16:26

Jen jsem v rychlosti projel novinky a https://www.youtube.com/watch?v=s0t3ajWCT8U vypada skvele, uz jen proto kdo na hre dela:) pak samozrejme i Bloodborne a Scalebound potesilo.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 10. 6. 2014 17:47

Tak co říkáte na Nintendo? Dle mého jasný vítěz ... Ať už humorem, tak hrama :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 6. 2014 17:47

Okej, Nintendo mi oficialne prodalo jedno WiiU. Ta Zelda!

Skoda ze neukazili zadnyho novyho Metroida...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 10. 6. 2014 17:53

Taky jsem se klepal na Metroida ... Ale to může přijít třeba později letos. Oni ty oznámení dělají tak nějak všude ...

Zelda vypadá peckovně a ten Yoshi! :) Cpt. Toad vypadá strašně nadějně. Xenoblades úžasné :) A Star Fox se představí za pár hodin v tom jejich dalším přenosu :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 6. 2014 18:01

Yosi vypadal uzasne. Doufam ze to bude stejna parada jako Kirby Epic Yarn. Jo a jeste ty chobotnice vypadaly hodne originalne.

A na Smash Bros na 3DS uz se taky klepu. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 10. 6. 2014 18:09

Jo, Epic Yarn je jedna z mých nejoblibenějších her na Wii :) Jo, Splatoon vypadá originálně.

Tak Smash Bros jakkoliv ...

Hlavně doufám, že tohle (a cena WiiU) rozhýbe tu konzoli a přidají se i další vývojáři. Ubi má údajně exkluzivní projekt, který pozastavilo kvůli bídným prodejům.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 6. 2014 18:29

Logan007 píše:Tak co říkáte na Nintendo? Dle mého jasný vítěz ... Ať už humorem, tak hrama :)

Podle mě to bylo strašné jako u konkurence. O WiiU jsem uvažoval, ale teď už nemusím :D Jedině s velkou slevou. Nemluvili o slevě?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 6. 2014 18:32

Tu Bayonettu nechapu, nejen ze daji penize do portace prvniho dilu, ale jeste se jim to nijak nezaplati.
Naposledy upravil sega.maniac dne 10. 6. 2014 18:38, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků