Persona 4 Golden

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 12. 2012 12:53

Zakládám téma nejen pro tenhle poslední remake, ale pro vše okolo. Hráči na PS2 jsou také zváni.

Jak se vám hra líbí? Zatím mám nahráno asi 5 hodin, ale na Vitě to vypadá parádně. Skvělá hudba, dabing, grafika i ovládání.

Můžeme měnit tipy a triky, protože to vypadá jako rozsáhlá hra.

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=Bnt0JxytEpo

New features:
http://www.youtube.com/watch?v=WkL4GXJRMJY

-- 2. 12. 2012 13:28 --

Opening movie:
http://www.youtube.com/watch?v=7H5pYCw4ET4
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 12. 2012 14:06

4ku jsem na Vitě ještě nehrál, jen zkoušel ps2 verzi, ale u 3ky na psp mám nahrátou tak stovku hodin a vím, že na 4ce dám určitě podobný číslo taky :) Vezmu ji na novej rok asi.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 2. 12. 2012 14:29

Po výplatě určitě kupuju, jen nevím odkud P4G koupit. Byla na Game Express a už tam není. Jsi ji vykoupil, Johne? :D
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 12. 2012 14:59

Tam jsem ji viděl také, ale vzal jsem ji přes kamaráda, který dělá v obchodě a zeptal se zdrojů. V GE určitě také bude, stejně jako MGS HD. Počkal jsem si u ní na evropskou verzi, ale tady měli americkou každou chvíli.

A o co v té hře vlastně jde? Zatím to vypadá, že budu zachraňovat lidi a ono to bude pokaždé jiné? Něco jako různé questy, jen jdou po sobě a zároveň různé sociální miniquesty v průběhu celé hry?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 2. 12. 2012 21:01

Jak píšeš, je tam lineární postup příběhem. Zachraňuješ lidi z "půlnočního vysílání" a snažíš se zjistit, kdo stojí za únosy. Do toho máš side questy v podobě těch social linků, čím vyšší level u nich dosáhneš můžeš pak u Igora vytvářet silnější persony. Nic víc v tom není. Je to jen interaktivnější anime, ale zato dost návykové. Strávil jsem u toho přes 100 hodin.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 12. 2012 20:10

Aha, bezva, dík za info. Zatím je to pro mě dost nezvyklé, ale určitě si na to časem zvyknu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2012 13:26

Stále nikdo nehraje? Ani na Vánoce? Za mě je to nejlepší hra na Vitu, ale to není až takový problém při té konkurenci :D

Jak mícháte Persony?

Tady to porazilo i Pokémony:
http://www.gamrreview.com/article/89558 ... g-of-2012/
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andrewkay 23. 12. 2012 13:56

Já už to mám doma, akorát jsem dohrával Zone of the Enders HD, tak jsem se k tomu ještě nedostal. Myslím, že to dneska rozjedu...
andrewkay
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2012 14:42

Super, také mám plno věcí kolem, ale přes Vánoce to chci pořádně rozjet. Alespoň nebudu sám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 27. 12. 2012 18:21

Mam predobjednane, ale kedze to v eu vyjde az niekedy koncom februara tak sa este nacakam...
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 12. 2012 18:29

Vita nemá region lock a pokud ti stačí angličtina, tak není důvod čekat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 28. 12. 2012 14:27

Anglictina mi staci, vacsinou hravam v anglictine, len pokial hra nema anglcitnu tak nepohrdnem nemcinou ci francuzstinou ale uz mam predobjednane za dobru cenu a teraz by som mal biflit na skusky takze nic sa nedeje ak si pockam (navyse som prave zacal s Disgaeaou a Paper Mariom)
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 11. 1. 2013 17:20

ma to aj nejaky MP?
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2013 17:31

Co tak vím, tak jen se můžeš ptát přes online funkce a vidíš, co kdo udělal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 12. 1. 2013 22:07

proc to neni na ps#?
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků