WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 1. 2015 19:39

AC 3 mam projity na 100% progress asi 78 hodin. Bavilo me to dost. Krom snimkovani, ktere je u Wii U trochu horsi rozdil nepoznas, navic dostanes bonusove funkce GamePadu.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Mahorero 20. 1. 2015 08:03

Zdravim sego, tak to rád čtu, už jsem si hru nechal poslat. Zvažuju, že si nechám poslat rovnou Black Flag, hrál jsem chvíli na kompostu a dost mě to zaujalo, bavilo.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 1. 2015 17:41

Black Flag vypada na Wii U krom poklesu fps taky v pohode, ale hraju ho na PS4, kde po opatchovani hra celkem prokoukne.

Ohledne Wii U verze je zajimave, ze se vyvojari nebali vydat tuto megalomanskou sberatelku link vyskytujici se spise u rozsirenejsich konzoli jako X360 s PS3.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 1. 2015 17:43

To sice vydali, ale Black Flag má na WiiU bohužel ten problém, že u něj absentují DLC :(
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 1. 2015 17:52

S DLC je to na Wii U slabota obecne, nekdy sice dostanes pridavny obsah rovnou na disku, ktery u ostatnich verzi neni viz Darksiders 2 (Argul's Tomb, Death Rides Pack, zbroj/zbrane a boost na kone) ale jinak se s nim mnohdy vyvojari ani neobtezuji, a to hlavne co se pribehovych DLC tyce.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod evlo 26. 1. 2015 14:21

A muze mi teda nekdo z tech lidi co tu pisou jak je ten tablet super a nemam pravdu, ze je totalni demence ovladat hry tabletem na konzoli vysvetlit proc nemam pravdu a dementni to neni?
evlo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 1. 2015 14:53

2evlo: dle mého názoru je to opravdu parádní, kde Wii byl sice nevídaný progres, ale bylo to první a nebylo to ono (nedokáži přesně říct proč, ale nemám ten ovladač rád), ovšem ovládání tabletem mi přijde fakt parádní a především na vlně trendu. Tablety jsou dost kursu.

Vše je na tom dobře a nevidím jediný protidůvod.

Jsou zachované veškeré ovládací prvky běžného ovládání (kříž, analogy, dostatečný počet tlačítek)

Ovládání dotykem je snadné a jasné!

Quick menu stále po ruce, nečekáš, neotevíráš další inventář překrývající hru.

Pokud to vnímáš opačně, bude to nejspíš dost subjektivní, bo objektivně je proti snad jen váha a malé ruce.

Přijde mi to fakt dost dobré a toto vnímám jako velký posun v hraní, ostatně NINTENDO nemohlo jinak, když svůj systém ovládání dotekem nechalo prověřit mnoha léty skvělého hraní na DSku.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 1. 2015 14:56

Jj, inventář hned při ruce, možnost využít to třeba při puzzlech, zobrazit tam mapu apod. Na klasické střílení apod. je ale samozřejmě lepší klasické ovládání, které tam ale je.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mahorero 2. 2. 2015 08:27

Mám otázku a nevím, jestli jste to už někdo řešil ... když píchnu ovladač do nabíječky, znehodnocuje se baterka, jinými slovy, žene se proud s napětím přes baterku, nebo to jde přes jiný elektrický okruh?
Mahorero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 2. 2. 2015 18:48

Je v tom lithiový akumulátor s řízeným nabíjením i vybíjením a nijak tomu ublížit nemůžeš. Pokud není vadný už z výroby, vydrží +- 4 roky. Ať s tím budeš dělat cokoliv.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Mahorero 20. 2. 2015 08:56

2Mican: tak se nezadařilo, bo mé Wii neakceptuje SD kartu, takže se nehnu a navíc se nemůžu připojit ani k Nintendo kanálu.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Hrál jste někdo Ninja Gaiden 3, stojí to za to? Chodím kolem už pár dní jak mlsnej pes a nevim ... podobné to mám s Tekkenem, ale ten nejspíš vezmu.
Mahorero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 3. 2015 14:42

Řešíte někdo Starfoxe, těším se malej kluk.

Nevynechal jsem jedinej díl této vesmírné bandičky s Foxem v čele.

Když jsem viděl prvně Starfoxe na SNES a ještě k tomu s 3D FX čipem, celkem masaker, tuhá ta hra byla (možná kvůli 3D světu) a zábavná, hned z kraje jsem si Foxe zamiloval, taky jsem dost fandil Falcovi.

Ještě vzpomínám, jak jsem nadával na RARE, které předneslo, že Starfox bude adventura, dostal jsem se ke hře s větším časovým odstupem a co asi, no nic asi, k p.o.s.r.á.n.í. hra, na kterou vzpomínám sakra rád a vlatně bych jen těžko hledal lepší počin - taková sakra dobrá rozlučka RARE s Nintendem.

Z této hry mám ostatně dodnes jeden z nej herních zážitků - Test of Fear - SAKRA FIX ta hra byla tak dobrá :!:
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Jackomon 19. 8. 2015 12:42

Koukam, ze je to tady mrtvy :(

Nedavno jsem si poridil ve vyprodeji ZombieU a je to pro me totalne nehratelny, pohyb postavy, mireni, strileni... zemrel jsem asi uz po peti minutach a s druhou postavou jsem se ani nedostal k te prvni pro batoh s vybavenim :) Mate treba nejake tipy nebo jsem proste jen drevak?

Mimo to jsem poridil Mario Kart 8 a to je jina kavicka, v multiplayeru absolutni masakr. Je tady nekdo, kdo jeste aktivne hraje?
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 8. 2015 12:44

Jo, hrajeme s přítelkyní Mari Kart 8 a Yoshi Wooly World. Taky jsem zkoušel nějaké jiné hry jako Hyrule Warriors, Pikmin 3 nebo Harwest Moon :)

Mario Kart 8 a Yoshi Wooly World jsou sranda bohužel jen ze začátku. Pak to začne být hrozně o nervy :D

ZombiU tu sice mám, ale ještě jsem to nezkoušel.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 8. 2015 13:32

ZombiU je poměrně těžké, je důležité se naučit zacházet s pálkou a nehrát to stylem "hurá na ně" :)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka