WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Cru4l 19. 8. 2015 16:23

Zombi U se musí hrát tak, jak je hra koncipována - jako survival :-) člověk se fakt musí plížit a dávat si na všechno majzla..

Já hraju MK8, tak si mě klidně přidej (Cru4ll). Ještě smažim Splatoon a ten taky docela žeru :-D
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 8. 2015 22:31

ZombiU je zatím dodnes pro mě ta nej hra na WiiU. Opravdu se musí hrát s rozvahou, není to obyčejná zombie střílečka. Jde tam hlavně o to postupovat opatrně a spíš zabíjet zombie postupně, nesnažit se na ně vlítnout. Pro mě asi nej survival hra vůbec.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 23. 9. 2015 08:06

Po charakter bugu v předešlém hraní Lego City Undercover jsem si říkal, že na to kašlu... po nějakých 3měsících jsem hru rozjel znova a v 67% (cca. 30h hraní) mi nepřipočítali další postavu ... nejraději bych hru rozšlapal :-\

Nevíte náhodou někdo, dají se přenášet uložené hry, napadlo mě, že bych si někde splašil uloženou hru a dal tomu ještě šanci, na další rozehrání už nejspíš nemám.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 27. 9. 2015 17:53

zkousel jsi reklamovat konzoli? ja i kolega/kamarad jsme hru dohrali bez bugu.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 1. 2016 16:45

Na eShopu je trial pro Fatal Frame a hodne slusne, nadherne charaktery a atmosfera hry plus krasne interiery domu. K vyzkouseni je i lokace v lese a ta je teprve paradni, ze zacatku me to moc neoslovilo a to ani po technicke strance, ale jak si hru trochu osahate a dostanete se dal je vazne pekna. To bylo zase kecu jak je to slabe, jako by snad 7/10 recenze znamenaly vylozene propadak.

Pro PS4 ted na PSN vychazi upscalovane PS2 hry s podporou trofeji, doufam ze se treba Siren a Fatal Frame casem objevi.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 1. 2016 19:32

Sego, to vydávání PS2 her je pěkná prasárna. Máš na to nadávat a psát, jak Nintendo a X1 by to nikdy neudělali :D Až mi pojedou PS2 DVD na PS4 s upscale a trofejemi, tak nic říkat nebudu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 1. 2016 21:10

Nevim o tom, ze by Wii U legalne prehravalo disky z GameCubu nebo Xbox One dvd z puv. Xboxu. Nemluve o vylepsenem obrazu, nekdy i snimkovani a podpore trofeji. PS2 hry byly skrze PSN k mani uz na PS3, ale vypadaly celkem zalostne, mam koupene asi 4.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 1. 2016 11:37

Sego, ten trial už tam je od listopadu, kdy hra vyšla. Ale jinak souhlasím, já jsem hned kupoval tu limitku co vyšla, ale bohužel jsem ji ještě ani nezapnul, mám na PS4 hodně restů :(
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 1. 2016 14:52

sega.maniac píše:Pro PS4 ted na PSN vychazi upscalovane PS2 hry s podporou trofeji, doufam ze se treba Siren a Fatal Frame casem objevi.

Siren vysla na PS3 ne? A co jsem slysel tak je ten remake lepsi po vsech strankach. Mne se treba libil hodne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 1. 2016 01:11

Jo verim, ze je tam dele, ale jak nebyl v sekci dema, tak jsem si jej vsiml az ted. Siren z PS2 pro PS3 skrze PSN vyslo, ale jen na US a jap. Store.

edit: Asi si mel ale na mysli predelavku Blood Curse, to na PS3 mam, ale slo mi ted ciste o myslenku, ze by mohli na PS4 vydat oba PS2 dily Forbidden Siren i s trofejema a vylepsenym vizualem.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 1. 2016 10:21

Já bych bral hounting grounds, nebo rule of roses. Pokud by to vydali na PS4, tak je beru hned.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 12. 2. 2016 12:14

Dohrál jsem The Wonderful 101, nebylo to vůbec špatné a dost jsem se hře bránil, bo se psalo, že hra vyžaduje čas v úvodu, že je potřeba se do hry dostat a že mechanismy a že kamera apd., nic podobného jsem ve hře nezažíval, byla to povedená akce, hodně barevná, později dost předvídatelná a jednoduchá ... nápad s malováním symbolů, které vyvolávali různé zbraně byl super.

Taky jsem včera dohrál Bayonettu 2 - hmmm další akce na Nintendo a nebylo to vůbec špatné, přestože hra nenabídla v zásadě nic nového v rámci žánru.

Moc se mi líbil hudební doprovod, ten byl super, grafika taky celkem povedená, bejt jen trochu ujetej na virtuální krásky, tak tahle by byla v čele, hned v úvodu hry nabídne Cereza několik hooodně povedených póz 8-D
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků