WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 18. 1. 2014 12:55

To, že si o Tobě většina lidí myslí, že jsi cvok, není bohužel spojeno s Tvým prodejem PS3.

Upřímně bych taky nechtěl žádnou z těchto dvou konzolí (měl jsem možnost hrát na obou a ani jedna mě nepřesvědčila o koupi za současné peníze). Má cenová hladina nové konzole je tak 7000, za které se obě konzole budou na Vánoce prodávat, tudíž potom přijde můj čas :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 1. 2014 14:46

Xone za 7000? Vždyt na Vánoce se u nás teprve začne prodávat za krásných 13 000 :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 18. 1. 2014 17:39

Xone se u nás (u některých, nejmenovaných obchodů) už prodává za 16 000 Kč - to je nesmyslná částka za konzoli. Sice dovoz, ale prodává :-) Na příští vánoce to třeba bude i ofiko, ale určitě ne za 13 000 ;-) Tý částce prostě nevěřim. Možná PS4 bude za těch 7-8 k tou dobou.

Takzvanej "next-gen" stojí za starou bačkoru. Teď není co hrát. Pol. Col. je opravdu skoro cvok :-D Napsat takovej traktát na nenáviděnou společnost, která je pořád v plusu a v plusu i zůstane, nedává smysl. Recyklace značek u N se mi taky zrovna moc nelíbí, ale pořád mi nabízí spoustu kvalitní ZÁBAVY.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 1. 2014 18:54

Wii bylo jak vystrelena strela co si pamatuju (a bez slevy), spojeni s Wii U zde nevidim. Jinak Wii sice casem prodalo nejvice, ale loni na jare jej X360 v prodejich predbehl v UK a ke konci roku pak i v US.

A 3DS se sice zpocatku prodavalo spatne, ale netrvalo to tak dlouho jako u Wii U. Handheldu pomohla sleva a nove hry (od te doby to v prodejich valcuje roky v kuse tyden co tyden, k videni byly i takove brutality jako 1,6 mil. za tyden) Wii Ucku bohuzel moc ne, i kdyz verim ve zlepseni s prichodem Mario Kart 8, ktere na Wii prodalo desitky milionu. Proste Wii U ma v zasobe narozdil od Vity stale jeste par system selleru.

Na PS4 a XOne se lidem mozna prasi, jenze vyjdou ted na jare nove hry v podobe Drive Clubu, inFamousu a Titanfallu, zato prodeje Wii U ted po Vanocich uz zase opadly.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 1. 2014 21:17

Tož pro Čechy je koupě XBone a pražské Forzy skoro podmínkou. Já jsem si chtěl původně koupit PS-4, ale asi půjdu do Xbone právě kvůli té Praze.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 1. 2014 21:21

Však to ani není Praha - je to prostě jen nějaký město s pražskými zajímavostmi. Kromě toho má Forza 5 tak málo obsahu, že se mi vyplatí zůstat u čtyřky na starém XBoxu. Si radši dokoupím všechna DLC do Forza 4 než bych si koupil pětku (dohromady dostanu mnohem víc aut za mnohem míň peněz).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 1. 2014 23:30

Je to Praha... Sem viděl záběry z toho okruhu a poznal jsem tam dost míst... je to trochu sestříhaný ale je to Praha.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 19. 1. 2014 08:46

Připadá mi divný kupovat konkrétní konzoli jenom proto že je tam jedna hra s jedním závodem po Praze. Podle videí to ale fakt vypadalo dost pražsky. Mnohem lépe zpracované než ta protiletadlová baterie kterou jsem před 20 lety bombardoval v Plzni v nějakém úchylném "F-xx" simulátoru na Amize.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 19. 1. 2014 09:30

asi sem ochotnej koupit konzoli jen kvůli jedný hře, s tim nemam problém, z velký části to pro mě byl resi4 na wiičku, ale forza 5 ve mě kupování další konzole nevyvolává :-) ikdyž má pražskej okruh
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ales.hero 25. 1. 2014 21:08

Zdravím,
nevíte někdo, zdali má Splinter Cell Blacklist Wii U verze české titulky ?
ales.hero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 25. 1. 2014 23:16

Pokud vim tak nema, ostatne jako vse, doporucuju Xbox 360 verzi.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 26. 1. 2014 00:59

Nemá, neexistuje nic co by mělo... :(
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 1. 2014 11:12

PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 1. 2014 22:24

Vetsi kopirku Metroida jsem jeste nevidel:)



I tak doufam ze zde hra nakonec vyjde (Kickstarter projekt)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 27. 1. 2014 00:42

Tak druhá šance Mario 3d se vyplatila... :D Fakt dobrý... Na druhej pokus mě to baví v podstatě už od prvního levelu... Možná to bylo tím, že můj první 3d Mario, nezvyk na ovládání atd.
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků