WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kirby64 20. 12. 2013 10:14

ako vlastne funguje ten chat na WIIu ? je to ako na xboxe že môžete chatovať Viacerý a každý hrá pri tom inú hru alebo je to ako na ps3 že musíte mať spustenú chat aplikáciu ?
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 20. 12. 2013 21:02

Ještě k SM3DW:

RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 22. 12. 2013 19:06

Tak pařim Mario 3D World a musim uznat, že je to fakt super záležitost :-) Sice až moc jednoduchá, přesto některé levely potrápí. Hrátelnost obrovská! Dokonce láká k hraní levelů znova sbíráním samolepek, hvězd a otevíráním částí levelu, která je dostupná jen s určitou postavou (toad, peach atd.). MP jsem zatím neměl možnost zkusit. Dál plánuju Sonica LW, moc se mi to líbí a docela mě to nadchlo - neni to uplně šíleně přehnaně rychlá hra, která mě irituje... ale je to ve stylu prvních dvou originálních Soniců - takže platforming hra... prostě super! A kdybyste někdo náhodou měl na prodej All stars racing, nabídněte cenu ;-)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jackomon 3. 1. 2014 14:20

Asi to nepatri uplne sem... prave hraju Super Mario Galaxy 2 (moje prvni 3D mario hra) a jednim slovem fenomenalni. V jednom kuse jsem hral 6 hodin a nemohl se odtrhnout od televize. Navic dneska dorazi 3D World, na to jsem zvedavy - snad se mi podari nalakat pritelku na multiplayer.
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 3. 1. 2014 14:34

K Wii je téma kousek níž. :) World je dokonalý :)

viewtopic.php?f=514&t=504456&start=7530
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 3. 1. 2014 22:12

Pro mě je Word absolutně nejhorší a nejnudnější Máriovka co jsem kdy hrál... Ani jsem to nedohrál, skončil jsem někde v 8. světě a prodáno... nebaví, nesmyslně lehká obtížnost, tady musim prvně v životě souhlasit s lidma, co píšou že to je pro děti.. Zatímco u Super bros U jsem se potil u jednoho levelu 2 hodiny ke konci, tak tohle prostě projde fakt bohužel 10 letý dítě.. :-// ocenil bych nějaký DLC co tam nahází náký příšery...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackomon 4. 1. 2014 00:40

Logan007: pardonek, ale jeden by mohl polemizovat, ze to hraje na WiiU ;-)

Koby: hral jsem 3D Worl od zacatku ve dvou a zabava paradni. Sice jsem mel zkraje pocit, ze si navzajem prekazime, ale po chvili jsme si zvykli - pritelka si oblibla klasiku, Mario + ohnivy oblek a ja Luigiho kocici variantu (zelena kocka vypada ulitle). Navic levely primo vybizej k tomuhle spojeni, takze kazdy jdeme jinou cestou a snazime se sbirat, co se da. Kazdopadne jsme dohrali asi jen jeden level nebo dva na plny pocet zelenych hvezdicek, clovek se kocha prostredim a casovej limit je ten tam ;-) ale to samozrejme neni zadna vytka, takze po prvnim dni maximalni spokojenost.
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Cru4l 4. 1. 2014 13:08

World je opravdu strašně lehkej... ale poslední 2 světy dají docela zabrat - hlavně na 3 zelený hvězdy a zlatou vlajku ;-) Ono to svádí použít Gold Racoon oblek, ale bez něj to je občas peklíčko!
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod muftu 6. 1. 2014 18:29

Koby: vyzva zacina prave az po osmom worlde. Mal si hrat dalej a nepredavat.
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 7. 1. 2014 10:58

muftu: tak já si myslim, že hra má bavit a ne nudit :) Pár hodin jsem tomu šanci dal a jen mě z toho lechtalo v břiše :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 11. 1. 2014 01:21

Ok - kaju se.. Neni to tak lehká hra, jak jsem si myslel :-) Pro otevření posledního světa člověk musí posbírat ve všech levelech všechny nálepky, hvězdy a všude skočit zlatou vlajku... A ten poslední svět? Ne... tak to je opravdu peklo. Kapitán Toad se ještě dá na pár pokusů odehrát. Challenge level jde taky zruba do půlky, takže to člověk časem dá, ale ten královskej champion level - to je fakt jízda :-D Mam z něj ohromnou radost :-D
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 17. 1. 2014 18:46

nevim proč, ale sem nějakej namlsanej koupit wiiu, víc než xbox one nebo ps4, má nějaký neherní využití ten ovladač, tak jde na něm serfovat, ještě něco?
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 1. 2014 18:55

Dneska nemáš žádné hry na PS4 nebo X1, za to na WiiU už pár pecek najdeš. Takže se vůbec nedivím. Za tu cenu je to ale zatím pro mě úplně mimo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 1. 2014 19:18

Videohovory, chat a hlavne je ten Wii U GamePad skvely do Miiverse komunity.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 1. 2014 19:56

Tak z téhle zprávy mám upřímnou radost. Že by značka se jménem slizkým jak oblemcané lízátko konečně směřovala na smetiště dějin ? http://games.tiscali.cz/byznys/nintendo ... nema-65126


Nejhorší je Nintendó - didli didli didli dó. Nejmíň prodá Nintendó - nikdo nechce Nintendó. Pleystejšn je nejlepší, ba i Xboun potěší, nejhorší je Nintendó, nikdo nechce Nintendó. Pošlete už Mária na smeťák i Wárria , nejhorší je Nintendó, nikdo nechce Nintendó. Ví to už Japonec, že Mário vypadá jak vytlemenej šilhající pitomec, nikdo nechce Nintendo, krachne li už Nintendó ?
Naposledy upravil PoliceCollector dne 17. 1. 2014 20:09, celkově upraveno 2
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků