WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod muftu 6. 12. 2013 09:36

celkom neskoro :D ale Sochi ja nekupujem - pride mi to vela penazi za slabu hru
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 6. 12. 2013 09:46

tak za 800 mi to přišlo v poho ;) a za pár týdnu to poletí stejně na aukro ;-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackomon 9. 12. 2013 14:24

tak Zelda je dle predpokladu zcela libova, jen tak kamera me obcas vytaci. Hlavne kdyz je Link natoceny nejakym smerem a ja se s kamerou divam jinam, potom pouziju grappling hook nebo bumerang a vyhled se automaticky zmeni na smer, kam se diva Link. V nejakych vyhrocenych situacich jsem uz mel parkrat nabeh na infarkt ;-)
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 9. 12. 2013 19:22

Včera jsem WindWakera dohrál. S tím gyroskopickým ovládáním jsou některé věci lehčí a některé zase neskutečně těžké. Když se ten gyroskop rozjede a musí se to doladit páčkou, je to konec. Těžko se hýbe pravým analogem když palec mačká nějaké tlačítko...
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 10. 12. 2013 10:06

Mican: Při čem třeba? Vybavuju si, že jsem s tím taky zprvu bojoval, ale pak jsem zjistil, že pokud hážu lano, střílim lukem nebo vystřeluju hák, tak stačí tlačítko jen zmáčknout a on se ten FPS pohled "lockne" a já můžu pohodlně mířit analogem a doladit to gyroskopem. Ale možná na něco zapomínam.

Dohráli jste to pánové bez návodu, nebo jste si občas museli pomoct? ;-) Slyšel jsem, že to bez návodu skoro nejde (mě se to povedlo, takže jsem na sebe hrdej, hehe), tak si to chci ověřit.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 10. 12. 2013 23:01

Já ti nevím při čem to přesně bylo, ale dost často jsem měl už pad vyloženě vodorovně nad hlavou a pořád ne a ne zaměřit dostatečně nahoru. Ale dá se na to zvyknout, ne že ne. Já už jsem hrál WW několikrát na GameCubu a to ovládání jsem měl na klasickej joypad docela zažitý, proto jsem někdy z těch gyroskopů zoufal. Na GC byl mířící analog vlevo kdežto na WiiU je vpravo a ten levý je i při míření používaný na pohyb, takže jsem často místo zamíření vběhnul do díry. Mnohem jednodušší je s tím ale Gohma, Molgera a hlavně hadí forma Ganona (zdálo se mi to, nebo ho teď stačí trefit jenom jednou místo 3x?), to je to o co jde predevším. Tihle bossové byli na GC gamepadu docela těžcí, protože se tam muselo ručně mířit lukem nebo drapákem a nedal se dost dobře použít autoaim. S gyroskopem je to mnohem lehčí.

A s tím návodem - když jsem to hrál poprvé, do návodu jsem se musel kouknout až někde ve wind templu a to spíš jenom kvůli ověření si správného postupu. Návod člověk potřebuje hlavně když chce mít všechny srdíčka a vůbec 100%, jinak tam obecně moc zákysových míst není.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 11. 12. 2013 10:38

Tak zelda je pro mě nějaká těžká :D Odplul sem na první ostrov a ten hraju už asi 5 hodin :D Vždycky někam spadnu, netrefim se na provaz atd... Musim si zvyknout na to ovládání, je to moje první zkušenost se zeldou.. Jinak je to libovka, akorát už začínám bejt otrávenej z vlastní neschopnosti :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 11. 12. 2013 11:14

Mican: Ne ne, muselo se taky 3x... naposledy jsem ho nemohl za boha trefit :-)
Teď chápu, proč se ti míří blbě, když máš navyklej GC styl. Nevím, jestli jde nastavit citlivost gyra, protože kdybych si nepomáhal páčkou, tak ten tablet mam taky až nad hlavou :-D

Koby: Jen si to pořádně užívej :-) = ty primitivní a infatilní hry pro děti :-D

Měl jsem ve hřá pár zákysů a to například v momentě, kdy jsem nevěděl, že po tom laně, který vyhodim, jde taky šplhat...

Nicméně i konec, co se týká příběhu, mi přišel dojemnej, poučnej a filozofickej :-) A to mam srdce z kamene...
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 18. 12. 2013 15:35



Co říkáte na tohle? Dle mého velice povedené!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 18. 12. 2013 19:28

má už niekdo SUper Mario 3D World ??
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 19. 12. 2013 09:14

hej ma :) a uz v podstate aj dohrate
Pikmin sa mi ale pacil viac
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 12. 2013 13:42

Pěkné slevy čekají WiiU a 3DS http://www.nintendolife.com/news/2013/1 ... _discounts Kdo ještě nemá ZombiU, tak levněji už ho asi nesežene, to už je fakt skoro zadarmo. Přitom pro mně je to zatím nejlepší hra pro WiiU.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 19. 12. 2013 14:59

SM3DW mam. Jsem z toho nadšenej :-) Fakt mě to baví. Jen škoda, že první obtížnější levely jsou až v 6 světě. Ale po dohrání hry se otevře ještě nějaká HC verze (ďábelksý xicht) :-D Toho Raymana možná vezmu, ale uvidíme, kolik to bude nakonec stát v Kč, páč v obchodech je už za hubičku.
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 19. 12. 2013 21:52

Ono neškodí občas prohrabat košíky s výprodejovýma hrama. Včera jsem splašil "Deus Ex" (podle recenzí devítková hra) za 499Kč. Na vánoce bude co hrát.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 20. 12. 2013 09:25

Mican: Kde? :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků