WiiU

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 5. 2013 16:11

SPY píše:btw. v roce 2008 meli rekordni zisk 475,3 mld Yen, jen at vis jak to jde s nimi z kopce. Delal jsem o nich seminarku, takze to mam celkem nastudovany.

SPY píše:tdjohn > Zkusime to jinak, jejich OFICIALNI zpravy mas tady:

Financni vysledky za fiskalni rok 2012:
http://www.sony.net/SonyInfo/IR/financi ... lDataE.pdf

Vyrocni zprava za fiskalni rok 2012:
http://www.sony.net/SonyInfo/IR/financi ... cs/EAR.pdf

Pokud jsi to bral od jinud, mas nejaky spatny zdroje - pripadne to sem nahod at se na to mrknem. Kde vidis jak se dari game segmentu?

Kde tam vidíš rok 2008?

tdjohn píše: Je to sice jen globální pohled a pak i divize různě prohazovali, aby to asi lépe vypadalo, ale plus mínus to sedí.

N.Marko píše:Celý tdjohn je postavený špatně... ale věřím tomu, že myšlenka tam byla dobrá. ;)

Vůbec tomu nerozumíš ;)

-- 11. 5. 2013 16:13 --

2008 je tady: http://www.sony.net/SonyInfo/IR/financi ... AR08-E.pdf
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 11. 5. 2013 16:29

Aha, tak to potom jo, tech 475,8 mld Yen je vysledek hospodareni cely spolecnosti, ty jsi psal game segment, kterej v roce 2008 existoval a soucasti Consumer Products & Services se stal az pozdeji.

Coz nemeni celkove nic na tom, s cim jsem sem puvodne prisel, ze nikde nevyctes kolik Sony celkove vydelala (po odecteni vsech nakladu) na PS3.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ales.hero 11. 5. 2013 17:49

tdjohn co pořád řešíš :-D
ales.hero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Koby 11. 5. 2013 20:52

Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 11. 5. 2013 21:20

Déjà vu :-]
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 18. 5. 2013 01:13

by me zajimalo jak moc spadli N akcie :-D
Ono je to ale mozna na konec dobre.
Znamej ma wiiu a hral Ac3 a rikal ze to byla pohroma. tablet vubec nevyuzijte, proste konverze no.. na prd.

Radsi mene her, ale kvalitnich od Nintenda (no otazkou je, jestli to vubec jeste zvladnou a neodejdou tam, kde je Sega..)

Nebo proste ukazat jejich potencial naplno.. tzn udelam super konzoli s wiimotem nebo tabletem tak k ni udelam poradnej HW .. a ne aby nad nima firmy lamali hul, hraci nadavali..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 18. 5. 2013 12:09

Ten komentář jsem četl a je to poměrně depresivní čtení - dostal jsem z toho pocit, že bych měl jít hrát kuličky, protože celý videoherní byznys půjde do kopru.

Co se týče Wii U, míč je teď čistě na straně Nintenda. Pokud vytáhnou nějakou novou pecku stylu Wii Fit/ Brain Training, můžou prodeje vzkřísit, nicméně si to budou muset ukopat zase sami, jako v případě Wii.

Jinak, ten poslední odstavec o tom, že by měli vydávat svoje značky na cizích platformách je blábol - jde to zcela proti filozofii firmy a viděl bych to maximálně jako záchranou brzdu v té nejvíc zoufalé situaci. A v té zatím rozhodně nejsou, minulý rok skončili v plusu (pravda, díky kurzu jenu), 3DS vydělává a stále mají obrovské finanční rezervy.
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 5. 2013 12:19

Spíše bych to bral jako dobré znamení. Až začnou kritizovat WiiU kvalitní vydavatelé, bude asi něco špatně. Bez EA her se ale klidně obejdu a to asi není úplně dobrá vizitka pro ně. Takže řeči mají hezké, ale koho to zajímá? Bude další Ubisoft? Tak ať, také od nich snad ani nic nehraju. Každý bude jinde a všichni budou spokojeni.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 5. 2013 13:08

Ubi podporuje Wii U nejvice a s prodeji her byl spokojen vzhledem k poctu prodanych konzoli. Dobrou zpravou je, ze se napr. SEGA chova jako by Nintendu patrila, coz je primo skvele. Ohlasuje jednu pecku za druhou vcetne noveho Sonica a to je teprve zacatek. Myslim ze nejakou Fifu s ne moc zmenami letos i ozelim i kdyz 13ka me na Wii U ve dvou docela bavila.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 5. 2013 21:41

Karel Kališ píše:Ten komentář jsem četl a je to poměrně depresivní čtení - dostal jsem z toho pocit, že bych měl jít hrát kuličky, protože celý videoherní byznys půjde do kopru.

V tomhle ohledu bych byl naprosto v klidu. Videoherní byznys půjde do kytek asi stejně jako filmový byznys :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 18. 5. 2013 23:50

SCobra: To bylo pochopitelně míněno nadneseně, nicméně situace rozhodně teď není pozitivní jak někdy kolem roku 2008 a jsem poměrně zvědavý na to, jak bude vypadat přechod na novou generaci konzolí. Z rostoucího důrazu na f2p model rozhodně nejsem nadšený.
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mahorero 20. 5. 2013 09:10

Nevim jestli to tudy někudy proběhlo, ale SEGA mimojiné také chystá HD Yakuza 1 a 2

http://www.gamers.fr/actus/2013/05/17/y ... u-au-japon
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 5. 2013 20:13

Neházejte flintu do žita, beztak ji nedržíte v ruce.

Nintendo tu bylo dávno před tím, než jste se byli vůbec schopni dohadovat o jeho budoucnosti ... chci tím říct, že Satoru jistě ví co dělá a nejspíš netuší vůbec nic o malé (ač HC) komunitě kdesi ve Střední Evropě.

Je celkem úsměvné, kolik fundovaných prognostiků a odborníků na slovo vzaté se pohybuje na síti. Zná snad někdo celé a jistě komplikované přepisy nějakých dohod mezi EA a Nintendem? Proč si mám myslet, že rozchod EA a Nintenda je špatně, konečně těm břídilům, co akorát mrví herní průmysl, zatnul někdo tipec.

Ostatně není to tak dlouho, co měli konflikt se Segou (Dreamcast), i když tam to nejspíš přispělo nemalou měrou ke smrti SEGY, uvidíme.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 5. 2013 20:26

Ona taková Sega (nebo Atari a spousta dalších velkých lídrů) tady byla taky dávno před tím, než bychom se byli schopni vůbec dohadovat o její budoucnosti... A kde je teď, že jo :) Nicméně Nintendo tady ještě dlouho bude, o tom snad může pochybovat jen blázen :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka