GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 1. 2016 21:07

Tak si ten kód aktivuj na Steamu...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2016 22:18

A fakt to jde? Už jsi to někde psal a fakt by se mi to líbilo, jen tomu moc nevěřím. Měl jsem normální IV, která fungovala s GfWL a od vydání V už vůbec nešlape. Takže ta možnost aktivace by byla super. Vím, že se s ní počítalo, ale nikdy jsem neviděl potvrzení.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mmmjack 21. 1. 2016 00:04

PoliceCollector píše:Já si už IV nikdy nezahraju páč su vůl a hry si kupuju a mám ji na DVD... a nějak spustit jde jen steam verze.

A proc by sis ji nemohl zahrát?
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 1. 2016 12:22

Koukal jsem na to, u většiny her to funguje, ale třeba u Falloutu (který jsem zkoušel) a u GTA IV prý ne - řešení je u GTA se přihlásit do Rockstar Social Clubu a instalovat z média - pak to prý jede. Takže sorry za zmatení (patchne to ale stejně)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod mmmjack 23. 1. 2016 19:02

Pokud vím, tak přes sociální klub by to mělo jít...
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod icotech852 20. 2. 2016 10:35

nechapem preco:
1,nemozem mat v motorovych vozidlach vypnute radio a manualne si ho zapnut vtedy,kedy chcem
2,investujem 10 000 dolarov do tuningu vozidla,ktore si odparkujem a nasledne mi zmizne
3,nejde pri default nastaveni gamepadu X360 zapnut specialnu schopnost (klavesa CAPS)
4, sa mi a pri ktorej kombinaci zapne na gamepade nahravanie videa (klavesa F1)
5,si nemozem nastavit zvuky ako hlasitost vozidla,hlasitost okolia atd...
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Předchozí stránka